Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Bjauruska @ 2011 02 02, 12:36)
dita0506, o is kokio miesto esi? Jei is Vilniaus, galima butu tiesiog susitikti ir perrasytum ta failiuka smile.gif

burbanti princiesa, gal tada geriau net nepradejus mesti? biggrin.gif Baisoka butu dar viena priklausomybe isigyti  lotuliukas.gif

aš iš Vilniaus butų gerai susitikti
Atsakyti
fotografuok fotografuok- mes pakritikuosims lotuliukas.gif

ale tikrai nebrangu ta knyga pasidaryt g.gif Nu bet nemokesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 02, 15:09)
fotografuok fotografuok- mes pakritikuosims lotuliukas.gif

ale tikrai nebrangu ta knyga pasidaryt g.gif  Nu bet nemokesiu  doh.gif

ten nera ko nemoketi, parsisiunti ju programa ir tik sumeti savo grazias foto i jau paruostus remelius i teksto remelius parasai ka nori. viskas. jei reikia didesnio ar mazesnio remo, padidini lygiai kaip word programoje. tik foro turi buti gero dydzio ir rezoliucijos (300 dpi ir apie 800 pixel) na bet visos mano foto etsy kaip tik tokios ir yra. man atrodo toje svetaineje yra demo, kaip tai daryti.
Atsakyti
ačiū labai už atsakymus. Irankių galima nusipirkti ir Klaipėdoje ir dar mačiau Alytuje.
Idedu savo darbą
user posted image
rene graži tavo gėlytė
Ziit ką mes be tavęs darytume,tu pas mus kompiuterių žinovė ir gelbėtoja
Atsakyti
Dita, idomus auskariukai smile.gif
Beja, i AZ parasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 02, 16:10)
ačiū labai už atsakymus. Irankių galima nusipirkti ir Klaipėdoje ir dar mačiau Alytuje.
Idedu savo darbą
rene graži tavo gėlytė
Ziit ką mes be tavęs darytume,tu pas mus kompiuterių žinovė ir gelbėtoja

labai faini auskarai (tai ka galima ismatyti) bet tau kaip ir burbanciai per galva duoti reikia del foto.
is paskutinio sakinio darau isvada, kad galu gale faila atidarei?
ka darytum? eitum i kita foruma ir ieskotum atsakymo, o dabar -du viename lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 03, 00:04)
labai faini auskarai (tai ka galima ismatyti) bet tau kaip ir burbanciai per galva duoti reikia del foto.
is paskutinio sakinio darau isvada, kad galu gale faila atidarei?
ka darytum? eitum i kita foruma ir ieskotum atsakymo, o dabar -du viename lotuliukas.gif

labai man nepatinka fotografuoti,tikra kankynė
Susitiksime su bjauruska ir iš jos persirašysiu,nebesikankinau. Kažkokią winzip programą radau savo kompiuteryje tik nežinau kas tai. Ačiū už vertinimus.
Bjauruska kažkodėl negavau tavo AŽ.
Na, o kad viskas viename - tai labai gerai ,ir laiko sutaupome ir randame informaciją kurios reikia
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 02, 17:26)
labai man nepatinka fotografuoti,tikra kankynė
Susitiksime su bjauruska ir iš jos persirašysiu,nebesikankinau. Kažkokią winzip programą radau savo kompiuteryje tik nežinau kas tai. Ačiū už vertinimus.
Bjauruska kažkodėl negavau tavo AŽ.
Na, o kad viskas viename - tai labai gerai ,ir laiko sutaupome ir randame informaciją kurios reikia

patinka ar nepatinka, bet tai dalis tavo gatavo darbo, be geros foto jis neuzbaigtas. schmoll.gif
netokia as jau gelbetoja, jeigu nesugebejau tau padeti verysad.gif pabandyk atidaryti winzip programa ir joje atidaryti rar faila. as tik pagalvoju is kur tau tiek jegu tokiu oru temptis kazkur kad gauti ta faila, as jau geriau puse denos su winzip kankinciaus lotuliukas.gif
Atsakyti
va mano vargsas "pakabas"
user posted image
viena dalis priklijuota verysad.gif
Atsakyti
Ziit, koks "pakabas" fainuoliskas... wub.gif

Del tu failu - susitikus galesiu paaiskinti zmogui kas ir kaip daroma (aisku, jei nores) ir kita kart neteks tiek kankintis mirksiukas.gif Juk paprasciau, kai zmogus salia yra, o ne prie kito kompo tongue.gif
Atsakyti
Labai gražūs jūsų darbeliai thumbup.gif
aš vis dar vietoj... techniniai nesklandumai (nusibaigė degiklis verysad.gif )
bet užtai knygas visas iš nuorodų atsisiunčiau thumbup.gif taui dabar skaitau, skaitau, skaitau...
vienžo, jei kam reikia, tas knygas galiu persiųsti pvz per skype mirksiukas.gif
beje, ir šiaip turiu nemažai el. knygų rusų kalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarasca: 03 vasario 2011 - 09:47
QUOTE(Tarasca @ 2011 02 03, 10:46)
Labai gražūs jūsų darbeliai  thumbup.gif 
aš vis dar vietoj... techniniai nesklandumai (nusibaigė degiklis  verysad.gif  )
bet užtai knygas visas iš nuorodų atsisiunčiau  thumbup.gif  taui dabar skaitau, skaitau, skaitau...
vienžo, jei kam reikia, tas knygas galiu persiųsti pvz per skype  mirksiukas.gif
beje, ir šiaip turiu nemažai el. knygų rusų kalba


Mane labai domintu knygos, kad ir rusu kalba blush2.gif
Atsakyti