Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

burbanti, cia tau pavyzdys, kaip fotografuoti namu salygomis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://barbarasferna...keep-it-simple/
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 02, 01:56)
reiskia tu jau turi ta faila, jeigu spausi yes, tai jis paprasciausiai perrasys ant to pacio, jei ne, tai nieko nedarys, o gali, kai tave klausia SAVE,  pakeisti pavadinima, tai jis "save"kitu vardu ta pati failai(tik nenutrink pabaigos .rar) Mano klausimas: ar tu negali atidaryti to failo (t.y. neturi archyvavimo programos), kuris jau parsisiustas ar tu jo nerandi? jeigu tu ji turi, tai tau belieka naudotis paskutiniu paveiksliuku-isarchyvuoti RAR faila ir tada turesi papke su paveiksliukais.

ex nors kam sekasi normaliai kurti, o as prisidejau prie kompanijos, kurioms luzta ar gadinasi verysad.gif  padariau "monumentalu"pakabuka, t.y. pakabini lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  zodziu dideli, is 3 daliu ir kai jau epoksidke supyliau , viana dalis atluzo doh.gif  taigi sansu dabar lituoti jau nebera, reiks "chaltura" uzsiimti, t.y. klijuoti su epoksidiniai. ex, o taip gaila verysad.gif  verysad.gif

pabandžiau vieną žodį ištrinti,bet vistiek neatidaro.Pas mane windaus vista. O apie arhivavimo programą aš nežinau ar ji yra ar ne. O kaip pažiūrėti. Man neatsidaro tas failas.
Papildyta:
o gal kas gali tą knygą man į paštą atsiųsti,nes pati nemoku
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 02, 03:42)
burbanti, cia tau pavyzdys, kaip fotografuoti namu salygomis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
http://barbarasferna...keep-it-simple/

Aha ,juokites ,juokites ...ilgai da mane lazdavosit? biggrin.gif biggrin.gif
Vat ziuredama i ta buteli pagalvojau -o man gi nesekasi fotkinti del to ,gal ,kad mano virtuve tai juoda ,visa tamsi ,o as su ta lempike viena negaunu reikiamo apsvietimo? g.gif Nu ,baigsiu savo ta nelemtaji zieda ,tai pabandysiu pafotografuoti ant lango biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 02, 11:08)
pabandžiau vieną žodį ištrinti,bet vistiek neatidaro.Pas mane windaus vista. O apie arhivavimo programą aš nežinau ar ji yra ar ne. O kaip pažiūrėti. Man neatsidaro tas failas.
Papildyta:
o gal kas gali tą knygą man į paštą atsiųsti,nes pati nemoku

Su vista nesusitvarkai?. Vat esu nepatenkinta w.7 programa ,man vista buvo daug geresne ir suprantamesne .
As pafotografuociau ta knyga apie ziedus ,bet nemoku sudeti i viena faila ir persiusti ten per kazkurtai biggrin.gif . O cia tai nesudesiu, nes negalima turbut g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bjauruska @ 2011 02 01, 20:23)
Sveiki smile.gif



Bandyk butinai ,jei tai tavo ,tai daugiau niekad degiklio nepaleisi is ranku biggrin.gif .Busi (kaip ir mes) nutarkuotais nagais ir nudegintais pirstais lotuliukas.gif Juokauju ...bet dalis teisybes tame yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 02 vasario 2011 - 11:18
dita0506, o is kokio miesto esi? Jei is Vilniaus, galima butu tiesiog susitikti ir perrasytum ta failiuka smile.gif

burbanti princiesa, gal tada geriau net nepradejus mesti? biggrin.gif Baisoka butu dar viena priklausomybe isigyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 02 02, 12:36)

burbanti princiesa, gal tada geriau net nepradejus mesti? biggrin.gif Baisoka butu dar viena priklausomybe isigyti  lotuliukas.gif

biggrin.gif Tai nuostabi priklausomybe. As net nepastebiu kada pradedu tyliai dainuoti, kai prisedu prie darbo stalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2011 02 01, 20:03)
Pasirodau žiedelį "Purpurinė gėlelė"  smile.gif

Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
burbanti princiesa, tikiu, kad nuostabi priklausomybe, bet ir brangi labai.... biggrin.gif

Va, turiu klausima, gal kas patars... Padovajojau alavine sage, bet taip jau nutiko, kad nuluzo sagtele sad.gif Kuo galima butu ja prilituoti?
Atsakyti
Sveikos. Malonu uzsukt ir matyt kad dirbate. Susiradau mokytoja baisiai griezta - vis liepia neskubeti ir mokytis nuosekliai-jau savaite paisau eskizus. Uzeinu pas jus ir nesusilaikau-einu ka nors kalti. Baltijos juvelyrika irankiais zada nebeprekiauti, lieka ,,Santimas'' (su neaiskia kokybe). Tad su irankiais pasirodo problema. Gal patartumete is kokiu parduotuviu siustis kokybiskus irankius.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 02, 04:08)
pabandžiau vieną žodį ištrinti,bet vistiek neatidaro.Pas mane windaus vista. O apie arhivavimo programą aš nežinau ar ji yra ar ne. O kaip pažiūrėti. Man neatsidaro tas failas.
Papildyta:
o gal kas gali tą knygą man į paštą atsiųsti,nes pati nemoku

keista, kad windows neturi nieko archyvuoti g.gif OK kitas variantas
eik cia http://www.rarlab.com/download.htm (tau reikia 64)
user posted image
arba cia
http://download.cnet...l?tag=mncol;pop
user posted image
parsisiusk winrar ar zip nesvarbu jie abu archyvatoriai ,rar laikina(kaip taisykle duoda menesiui, dabar tau uzteks paskui, ka nors sugalvosim) ,
versija zip -dykai(raso, kad si programa dirba su dauguma formatais, taigi rar turi dirbti taip pat), susirask parsisiusta faila, nuspausk du kartu ir sakyk OK instaliacijai. po to turi atsidaryti knygos rar failas

Bjauruska, as negalvoju, kad gera ideja pradeti mokytis nuo megtamos sages, lydimas tik atrodo lengvas, bet as iki siol tik gadinu ir jei kas iseina dziaugmo buna!!! lotuliukas.gif

Burbanti, as nesijuokiu(cia verkti reikia biggrin.gif ) tik bandau tau parodyti paprasciausius, lengviausius ir pigiausiu budus pakelti kokybe lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 02, 16:18)
tas


Burbanti, as nesijuokiu(cia verkti reikia biggrin.gif ) tik bandau tau parodyti paprasciausius, lengviausius ir pigiausiu budus pakelti kokybe lotuliukas.gif

ziit ,vat taip is idomumo nuejau i saita ,pasiskaiciau apie tas publikacijas ,bet man ,kazkodel ,neismeta apytiksliu kainu .Nesuprantu .Tu man i az parasyk ,jei gali ,kiek mazdaug kainuoja toki albumuka pasidaryti kaip tavo .Buciau labai dekinga biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Bjauruska @ 2011 02 02, 13:30)
burbanti princiesa, tikiu, kad nuostabi priklausomybe, bet ir brangi labai....  biggrin.gif



Nu brangiai ,ale ir sukames kaip galim ,kad jis butu nors kiek pigesnis biggrin.gif Va as daug irankiu prisipirkus esu is tu sendaikciu turgeliu ,man pasiseke ,nes aplinkui ju daug yra .O sazine vis grauzia -tiek visko nenusipirkau is ten ,pagailedavau pinigu ...o kad naujus pirkti irankius vos ne 10 kartu iseina brangiau -nepagalvodavau .Ir to atrodo nenusiprikau, ir ano ..o visko reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 02 02, 09:49)
ziit ,vat taip is idomumo nuejau i saita ,pasiskaiciau apie tas publikacijas ,bet man ,kazkodel ,neismeta apytiksliu kainu .Nesuprantu

ten nera apytiksliai, viskas tiksliai
http://www.blurb.com...te/book/pricing
kaina priklauso nuo knygos formato, nuo lapu skaiciaus ir virselio. persiuntimas 6 euro iki 3 knygu. moketi gali issirinkti kokia valiuta
pvz
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 02, 17:56)


Didelis aciu ,sito saito nebuvau suradus .
Zinai ,sesiu as prie fotografavimo ir pasidarysiu ta knyga ,nu visai normali kaina .O darysiu pati nuotraukas ,nes kai sian pasiercinau kainas fotografu ,tai apvirtau aukstienlinka.
Atsakyti