Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

dita, ar tu nori tą knygą atsisiųsti nusipirkus iš parduotuvės ar nori virtualios šios knygos? Jeigu virtualią versiją, tai buvau jau įdėjus nuorodą:
The Complete Book of Jewelry Making: A Full-color Introduction to the Jeweler's Art
http://mirknig.com/k...welers-art.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 30 sausio 2011 - 22:43
QUOTE(dita0506 @ 2011 01 30, 15:52)
aš norėčiau atsisiūsti pvz šitą knygą The Complete Book of Jewelry Making: A Full-color Introduction to the Jeweler's Art
kaip reikėtų atsisiūsti,gal galite paaiškinti. Tų dviejų knygų nenoriu siųstis,nes vieną turiu kita daugiau skirta kas moka gerai anglų kalba. Norėčiau atsisiųsti knygą kurios dar neturiu.
Niekada nesu dar to dariusi

ok, jei tau gerai digitalinis formatas, tai ta nuoroda, kuria Rene dave (tik paskutine neveikia, veikia 25 puslapyje, arba cia http://mirknig.com/k...welers-art.html )
spaudi ant "depositfiles.com" , o visa kita kaip aprasiau Nacai (puslapyje pries tai )
Atsakyti
ziit ,as dabar paziurejau i tavo studija ir issiziojau .Tu ka,jau isleidai knyga apie metal clay????
Nepykit ,nenufotografavau dar isegtos sages ,ka tik gryzau nusikalus kaip suo -kita diena .
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 01 31, 12:13)
ziit ,as  dabar paziurejau i tavo studija ir issiziojau .Tu ka,jau isleidai knyga apie metal clay????
Nepykit ,nenufotografavau dar isegtos sages ,ka tik gryzau nusikalus kaip suo -kita  diena .

nusiramink lotuliukas.gif , kaip as jau rasiau, tokia knyga kiekvienas(kas daro geras foto lotuliukas.gif tongue.gif ) gali "isleisti" , tai selfpublishing site. parsisiunti programa, sumeti foto, spaudi "publish" , moki ir knyga tavo. tiesa ... viena salyga, turi nors viena knyga pats nusipirkti. tai as nutariau pasidaryti grazu portfolio, labai gera kokybe ir pigiau niekur neradau.
Atsakyti
na pabandžiau dar kartą atsisiūsti nemokamai tą knygą,rodo, kad atsisiuntė,paskui paspaudi open ir niekas nevyksta.
Nesuprantu ką aš ne taip darau. Na, o paklausti neturiu ko
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 01 31, 16:35)
na pabandžiau dar kartą atsisiūsti nemokamai tą knygą,rodo, kad atsisiuntė,paskui paspaudi open ir niekas nevyksta.
Nesuprantu ką aš ne taip darau. Na, o paklausti neturiu ko

dita , koks pas tave windows 7 ar 2000?
ar tu gali padaryti print screen kiekvieno zinksnio ir ideti vizualiai?
tai ka tu parsisiunti yra archyvuotas filas arba ZIP arba RAR man atrodo sitas) paskui kai ji bandai atidaryti jis atidaro archyvatorine pragrama ir tada reikia isarchyvuoti.
pabandysiu visus zingsnius:
atidarai nuoroda ir papuoli cia, nuspaudi nuoroda "depositfiles"
1. user posted image
pradeda skaiciuoti sec, lauki ...
2. user posted image
pasirodo "parsisiusti faila"spaudi ..
3. user posted image
pasirodo "save file"arba"open file"tu spaudi 'SAVE" (cia tu turi zinoti , kur tavo kompjuteris ta faila parsisiunte, tai bus arba "download papke arba desktop)
54. user posted image
eini ten kur tavo parsisiustas failas, du kartus nuspaudi atsidaro archyvavimo programa, tu viena karta nuspaudi ant knygos pavadinimo ir spaudi "extract to", kaip taisykle isarchyvuos toje pacioje papkeje.
6. user posted image
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 01 31, 22:05)
nusiramink lotuliukas.gif , kaip as jau rasiau, tokia knyga kiekvienas(kas daro geras foto lotuliukas.gif  tongue.gif ) gali "isleisti" , tai selfpublishing site. parsisiunti programa, sumeti foto, spaudi "publish" , moki ir knyga tavo. tiesa ... viena salyga, turi nors viena knyga pats nusipirkti. tai as nutariau pasidaryti grazu portfolio, labai gera kokybe ir pigiau niekur neradau.

biggrin.gif Vakar as kaip tik klausinejausi keliu ala fotorgafu kiek kainuotu padaryti nuotraukas ,klausia manes kam,o as noreciau sakyri -portfolio,bet galvojau ,kad dar isjuoks ,nes nezinau ar taip vadinasi juvelyrikos nuotrauku albumas biggrin.gif
Bet uz info (apie saita) -didelis dekui ,butinai turesiu tai omenyje .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 01 vasario 2011 - 11:03
Pasirodau žiedelį "Purpurinė gėlelė" smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Senokai stebiu sia temele, vis rankos kyla parasyti komentara, bet... vis kas nors sutrukdo biggrin.gif Si kart gal jau niekas nesutrukdys biggrin.gif Zaviuosi jusu visu darbais wub.gif Gal kada ir as sukaupsiu drasa ir pabandysiu ka nors pasidaryti smile.gif Cia radau gan daug informacijos, tai rankos jau po truputi pradeda niezet, teks ieskotis medziagu ir irankiu pirmiems bandymams biggrin.gif

Rene, nuostabus ziedelis wub.gif
Atsakyti
Bjauruska, kaupkis kaupkis, gerai, kad rankos niežti biggrin.gif
Ačiū, kad patiko žiedelis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 01, 01:15)
dita , koks pas tave windows 7 ar 2000?
ar tu gali padaryti print screen kiekvieno zinksnio ir ideti vizualiai?
tai ka tu parsisiunti yra archyvuotas filas arba  ZIP arba RAR man atrodo sitas) paskui kai ji bandai atidaryti jis atidaro archyvatorine pragrama ir tada reikia isarchyvuoti.
pabandysiu visus zingsnius:
atidarai nuoroda ir papuoli cia, nuspaudi nuoroda "depositfiles"
1. user posted image
pradeda skaiciuoti sec, lauki ...
2. user posted image
pasirodo "parsisiusti faila"spaudi ..
3. user posted image
pasirodo "save file"arba"open file"tu spaudi 'SAVE" (cia tu turi zinoti , kur tavo kompjuteris ta faila parsisiunte, tai bus arba "download papke arba desktop)
54. user posted image
eini ten kur tavo parsisiustas failas, du kartus nuspaudi atsidaro archyvavimo programa, tu viena karta nuspaudi ant knygos pavadinimo ir spaudi "extract to", kaip taisykle isarchyvuos toje pacioje papkeje.
6.  user posted image

na vėl bandžiau,viską padariau iki kol atsiuntė failą,po to paspaudžiau "save",man išmetė užrašą "the complete jewelry making.rar already exists Do you want to replace it? yes no "
ir nežinau ką daryti
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 01, 16:38)
na vėl bandžiau,viską padariau iki kol atsiuntė failą,po to paspaudžiau "save",man išmetė užrašą "the complete jewelry making.rar already exists     Do you want to replace it?   yes    no  "
ir nežinau ką daryti

reiskia tu jau turi ta faila, jeigu spausi yes, tai jis paprasciausiai perrasys ant to pacio, jei ne, tai nieko nedarys, o gali, kai tave klausia SAVE, pakeisti pavadinima, tai jis "save"kitu vardu ta pati failai(tik nenutrink pabaigos .rar) Mano klausimas: ar tu negali atidaryti to failo (t.y. neturi archyvavimo programos), kuris jau parsisiustas ar tu jo nerandi? jeigu tu ji turi, tai tau belieka naudotis paskutiniu paveiksliuku-isarchyvuoti RAR faila ir tada turesi papke su paveiksliukais.

ex nors kam sekasi normaliai kurti, o as prisidejau prie kompanijos, kurioms luzta ar gadinasi verysad.gif padariau "monumentalu"pakabuka, t.y. pakabini lotuliukas.gif lotuliukas.gif zodziu dideli, is 3 daliu ir kai jau epoksidke supyliau , viana dalis atluzo doh.gif taigi sansu dabar lituoti jau nebera, reiks "chaltura" uzsiimti, t.y. klijuoti su epoksidiniai. ex, o taip gaila verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 02 vasario 2011 - 01:11