Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

idedu angline plokšte,pamatysite kaip ji dabar atrodo
user posted image
pabaigiau savo žiedą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 01 30, 00:02)
idedu angline plokšte,pamatysite kaip ji dabar atrodo
user posted image
pabaigiau savo žiedą
user posted image

nu jo - plokštė gera, tai gal paprasčiau malką iš laužo naudot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 01 29, 18:02)
pabaigiau savo žiedą

labai fainas ziedas thumbup.gif man patinka, kad plokstele neblizganti biggrin.gif
nezinau, bet mano puseje pasaulio biggrin.gif visi naudoja ta angli, as tiesa pirkau balta (kad irgi galima butu pritvirtinti ka nors jei reikia, bet irgi nieko gero, sudege pirmas sluoksnis po pirmo naudojimo schmoll.gif tiesa, kur daviau nuoroda i video su "pamokomis"silverman rase, kad jis pats sudegino gabala medzio ir pasidare tokia plokstele biggrin.gif
Atsakyti
Kazin kokia mediena tiktu g.gif reiktu kaime paeksperimentuoti.

Dita, kokio storio skarda ziedeliui naudojai? Idomu, nes savimi nepasitikiu, ziniu mazai.

O sepeteli tokiam pavirsiui padaryti kokio kietumo reiktu isigyti? Turiu 2 skirtingu kietumu, bet per menkai jie braizo doh.gif

Burbanti, idomi sage idomus uzsegimas, kaazi kaip isegta stovi ?


Ziit, parsisiunciau. Didelis dekui tau ir suneliui friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 30 sausio 2011 - 10:54
QUOTE(ziit @ 2011 01 29, 19:56)
lotuliukas.gif faina, bet kodel tu mums rodai "ïsvirkscia"puse (o man taip atrodo?)
o foto netokia jau bloga mirksiukas.gif  visdeto musu rekimas gal padejo biggrin.gif  as tik galvoju, kad gal geriau butu graduotas fonas , tai perlai "neprapultu"juodame. as taip ir nesugebu nufotografuoti juodame fone, man spalvos kazkokios netikros gaunasi g.gif

biggrin.gif Isvirkscia todel ,kad as kaireranke biggrin.gif .Pas mane vis kitaip nei pas normalius zmones iseina.O su tuo juodu fonu -nu tu teisi ,perlai prapuole visai jame .
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 01 30, 11:54)
Burbanti, idomi sage idomus uzsegimas, kaazi kaip isegta stovi ?


Isegsiu ir nufotkinsiu ryt ,laikosi visai neblogai ,galvojau ,kad sukiosis ,bet ne .
Papildyta:
Nu ,as vis ziuriu i jusu visu darbus ir groziuosi ,malaciai esat .Kaip visada biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 01 30, 01:15)
nu jo - plokštė gera, tai gal paprasčiau malką iš laužo naudot doh.gif

As skaiciau apie ju pagaminima ,tai ten kazkaip specialiai jas degina -letu degimu ,kad patvarios butu . g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 30 sausio 2011 - 15:59
ziit, parsisiunčiau ir antrąją biggrin.gif , ačiū 4u.gif
burbanti, įdomi tavo sagelė, laukiam foto kaip atrodo įsegta mirksiukas.gif
dita, labai simpatiškas žiedas, akutė gražiai įsitaisiusi rolleyes.gif
naca, o tau su švitriniu nesusibraižo paviršius?
Atsakyti
oi, as nepastebejau antros Ziit idetos, bet jau nebesiuncia doh.gif


Rene, jei braizyciau , tai susibraizytu biggrin.gif Bet gal lengviau prieiti su sepeteliu g.gif Nu bet apie svitrini tikrai nepagalvojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 01 30, 11:27)
oi, as nepastebejau antros Ziit idetos, bet jau nebesiuncia  doh.gif
Rene, jei braizyciau , tai susibraizytu biggrin.gif  Bet gal lengviau prieiti su sepeteliu  g.gif  Nu bet apie svitrini tikrai nepagalvojau  blush2.gif

keista man atsidare, bet su deposit yra viena problema - iskarto/viena po kito tau neduos siustis, reikes palaukti apie valanda , pusantros. pabandyk veliau
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 01 30, 01:15)
nu jo - plokštė gera, tai gal paprasčiau malką iš laužo naudot doh.gif

na gal malkos nenaudok,nes padeksi namus. Apačioje kur truputį matosi po juoda plokštele kaip tik yra padėta ta vadinama balta plokštelė ant kurios lituoji. Bet prie jos limpa gaminiai ir atsiranda duobės.
Naca raštelis darytas su boriuku,su švitriniu popieriumi nieko nebūtu. Na, o kokio storio plokštelė, dabar net nepasakysiu. Reikėtų pamatuoti. Žiedas dabar dirbtuvėse,bet dažniausiai darau iš vieno mm.
Ačiū merginos už vertinimus
Atsakyti
aš norėčiau atsisiūsti pvz šitą knygą The Complete Book of Jewelry Making: A Full-color Introduction to the Jeweler's Art
kaip reikėtų atsisiūsti,gal galite paaiškinti. Tų dviejų knygų nenoriu siųstis,nes vieną turiu kita daugiau skirta kas moka gerai anglų kalba. Norėčiau atsisiųsti knygą kurios dar neturiu.
Niekada nesu dar to dariusi
Atsakyti
Pirmiausia reikia tureti kreditine banko kortele . O su ja tai visai paprasta. Geriausia prisiregistruoti su ja prie paypal sistemos, tai galesi siustis is viso pasaulio akmenis, irankius ir kt. Vertetu ismokti tai daryti. Manau atrastum kazka arti, kas pamokytu mirksiukas.gif Ir man pradzioje atrode tamsus miskas, o dabar niekis rolleyes.gif
Atsakyti
dita jei kalba eina apie ta pigia svetaine, tai ten reikia tik visos, paypal ten nepriima. visa kita tai spaidi i "checkout"ir jis nuveda tave i puslapi, kur reikia uzpildyti adreso ir visos duomenis (neatsimenu ar yra siuntimo pasirinkimas? galbut g.gif ) ir spaudi "submit"-viskas
Atsakyti