Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

ir as ikisiu savo trigrasi tongue.gif
pirma Rene, baisiai fainas pakabukas ir as visada kaifuoju nuo tavo nuotrauku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as mazai nusimanau apie tekstura metale, nes molyje tai baisiai lengva, bet man atrodo, tai du skirtingi dalykai - plaktukas (plotas) ir graviravimas (detale)
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2011 01 21, 00:13)
Labas,


P.S. Burbanti princiesa, šimtas metų! smile.gif

Nu subtiliai ,jau galvojau ,kad prapuolei su visam biggrin.gif Buk draugas, pamalonink kars nuo karto mus savo buvimu cia .
Bet nori nenori man turi papasakoti kaip tu ta auksa dedi biggrin.gif Vat paskutiniame tavo ziede ,tai man tokia nuojauta yra ,jog tu auksa smulkinai su dilde ir barstei bei kaitinai ,ne ,taip? biggrin.gif




Gavau is bibliotekos nebloga knyga 'precious metal clay',jei yra kokiu klausimu -klauskit ,kol dar ja turiu ,imesiu atsakymus ,jei rasiu biggrin.gif .Labai daug toje klygoje praktiniu patarimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 21 sausio 2011 - 11:57
Subtiliai-kadangi ,tai mano pirmas forumas, tai i AZ parasyk man, nes dar ne ten nuvingiuosiu.Dirbtuvė yra slėptuvė(be langų), Čiurlionio st.

Padėkit dėl lituoklių - kokių reikia, kokius naudojate - prašau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(All In One @ 2011 01 21, 15:01)


Padėkit dėl lituoklių - kokių reikia, kokius naudojate - prašau... g.gif

As tai tik dujinius ,kaip kiti nezinau .
Atsakyti
Kaip bus angliskai -apie kniedijima noriu filmuka susirast blush2.gif

QUOTE(cezi @ 2011 01 20, 23:07)


lyg ir toks labai smulkutis

http://www.santimas.lt/1/item/3636/


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 21 sausio 2011 - 14:53
QUOTE(All In One @ 2011 01 21, 08:01)
Subtiliai-kadangi ,tai mano pirmas forumas, tai i AZ parasyk man, nes dar ne ten nuvingiuosiu.Dirbtuvė yra slėptuvė(be langų),  Čiurlionio st.

Padėkit dėl lituoklių - kokių reikia, kokius naudojate - prašau... g.gif

as irgi naudoju dujinius, turiu viena maza ( http://www.canadiant...h.jsp?locale=en ) ir viena didesni , kuri naudoju sidabro moliui ir vielai "burbuliukus" daryti ( http://www.canadiant...t.jsp?locale=en )
neturiu elektrinio, tai nebandziau, tik maciau ant youtube, kaip naudotis.
bet as mazai lituoju, as tik zinau, kad gerai butu tureti su deguonim ir mazu galu, tada galima laisviau zaisti su mazom detalem, va cia daugiau info
http://www.artinsilv...t-both-Ends.pdf

naca, o kas yra kniedijimas g.gif
Atsakyti
Na uzkniedyti vielos gala (suploti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 21 sausio 2011 - 15:18
QUOTE(naca @ 2011 01 21, 09:16)
Na uzkniedyti vielos gala (suploti)

riveting
Atsakyti
Šiandien buvau "moki veži" tai dabar yra akcija proxsonams kaina 199lt..
Lituoklių yra įvairių dujinių,dujiniai-deguoniniai,benzininiai. Aš nusipirkau iš santimo,bet esu nepatenkinta,kadangi kai nori mažą detalę sulituoti tai negali,nors užsidėjusi ir mažą galvutę liepsna dega plačiai,kad ir maža ugnis bet negali nureguliuoti konkrečiai į tą tašką,kad eitų ugnis.
Kas turi nusipirko iš baltijos juvelyrikos ten irgi yra problemų,kokios konkrečiai problemos galite paklausti paskambine į tą firmą,jis paaiškina.
Na su deguonimi degikliai reikalingi tik kas dirba su baltu auksu.
Bendzininiai labai kenkia sveikatai.
Na, o tie elektriniai jie vadinasi kontaktiniai,kai sužinosite kaina tai fantazija atšoks.
Naca paaiškinsiu kaip kniedyti- paimi pvz plokštele išgręži skylutę,pradžioje su gražtu,po to imi boriuką,kuris šiek tiek panašus į "piramide su pamatu",santime yra.Tada išgręži, imi vielutę,nukerpi ją, kad truputį būtų išlindusi ir tada kali,pradedi kalti aplink vielutę, kad darytusi kepyrėlė.Tik ant pačio galo kali per vidurį vielutės. Na nežinau ar aiškiai parašiau.
Plaktukų su raštais lietuvoje nebūna pirkti.Darosi pas tekintojus.
Naca Kai nori padaryti gilesnį raštą naudok štichelį kažkada kalbėjome apie tai.Na, o su boriukais galima padaryti raštą (na aš kalbu apie tikrą raštą, o ne pabraižymą ant metalo) tik labai sudetinga ir reikia labai daug ranką mankštinti, kad pasiektumei norimą,gražų rezultatą. Daug kas lieja detales su raštais ir jas panaudoja
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 01 21, 19:52)
Šiandien buvau "moki veži" tai dabar yra akcija proxsonams kaina 199lt..

Naca paaiškinsiu kaip kniedyti- paimi pvz plokštele išgręži skylutę,pradžioje su gražtu,po to imi boriuką,kuris šiek tiek panašus į "piramide su pamatu",santime yra.Tada išgręži,  imi vielutę,nukerpi ją, kad truputį būtų išlindusi ir tada kali,pradedi kalti aplink vielutę, kad darytusi kepyrėlė.Tik ant pačio galo kali per vidurį vielutės. Na nežinau ar aiškiai parašiau.


O ,aciu uz informacija ,dabar zinosiu .Maciau per youtube kaip silikoniniais diskeliais apvalina galvutes ,nusipirkau toki ,bet dar nebandziau g.gif
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 01 21, 16:29)

ziit ,nu bet tu ir darbuojiesi ,kiek nauju darbu pas tave ...malacius .
As tai niekaip negaliu pabaigti ziedo ,turiu problema su dvieju tasku litavimu ,bijau islydyti apvada (nors del to ji dariau is 925) ,bet neinasi niekaip ,ugnis per plati ,o gal per didele baime sugadinti tiek darbo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 21 sausio 2011 - 19:08
QUOTE(naca @ 2011 01 20, 22:53)
Cezi, o koki antgali tam piesimui naudot?

Rene, man sitas labai fainai atrodo, tik gal to kringelio grubesnio noretusi, kad labiau susilietu su visuma mirksiukas.gif  Ir gintaras puikus  wub.gif
Sakykit, o kodel vienetinius darbus su melchioru juvelyrai gan pigiai parduoda. Man jie tokie sudetingi atrodo doh.gif . Ar su juo taip lengva dirbti, ar kaip?
Ir kazin kur gauti melchioro  g.gif
Siandien filmukus ziurinejau. Tik man kantrybes truksta ziureti, kaip tie amerikonai  taip letai dirba .

melchioro-niekas nevertina,gal dėl jo sąvybių.Kiek žinau tai jo pirkti niekur nėra.Dar vienas niuansas, kad melchioras nesilydo,tu jo į kitą formą nepakeisi. Visi likučiai metami lauk.
Na tie filmukai yra skirti tiems kurie jau nemažai susidraugavę su juvelyrika. Nes ten rodoma tik kai kurie akcentai, kaip aš sakau "reikia mokėti skaityti tarp eilučių". O juvelyrikoje daug niuansų,žinoma kažkiek gali gauti informacijos reikalingos. Bent jau pažiūrėjas žinai nuo ko pradėti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 01 21, 20:08)
O ,aciu uz informacija ,dabar zinosiu .Maciau per youtube kaip silikoniniais diskeliais  apvalina galvutes ,nusipirkau toki ,bet dar nebandziau  g.gif
Papildyta:

ziit ,nu bet tu ir darbuojiesi  ,kiek nauju darbu pas tave ...malacius .
As tai niekaip negaliu pabaigti ziedo ,turiu problema su dvieju tasku litavimu ,bijau  islydyti apvada (nors del to ji dariau is 925) ,bet neinasi niekaip ,ugnis per plati ,o gal per didele baime sugadinti tiek darbo  doh.gif  doh.gif

kokie čia silikoniniai diskeliai,gal gali nuotrauką idėti.Kam jie skirti?
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 01 21, 20:22)
kokie čia silikoniniai diskeliai,gal gali nuotrauką idėti.Kam jie skirti?

Tokie va
http://www.cooksongo...-prcode-977-020
As zinau ,kad jie skirti poliravimui ,bet negaliu rasti dabar youtubeje to filmuko ,kur apvalina galvutes,bet kai rasiu ,tai tikrai idesiu .Tikiuosi ,kad nesusimaisiau eilini karta ir teisingai supratau kas rodoma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 21 sausio 2011 - 19:46