Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(error-502 @ 2011 01 18, 00:00)
Buvo balionas sureduktorium pas mane.

Gal visgi nufotografuok tą "lempą", pasakysiu tiks ar ne. Nufotografuot gal pigiau nei be reikalo vos ne šimtą litų išleist? wink.gif

reduktorių ir aš turiu kakoks panašus
http://www.senukai.l...95200780_4.html
bet man kažkaip norisi to manometro, kai matai vaizdą kažkaip saugiau, be to tai ir taupumo sumetimais - gali reguliuot kokio slėgio reikia

o lempa sena senučiukė, nu bet tačiau tikiuosi, kad už mane nesenesnė, įmesiu kada kai išsiaiškinsiu kaip tai padaryti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(All In One @ 2011 01 18, 15:54)
Žirkles pirkau senukuose-ten visos su dantukais.Tik veliau radau internete rusiskas. Jau radau Dremel su 30priedu-vaziuosiu žiūret ir rankoj palaikyt-0,5kg, vis delto.
Pasiskaiciau apie el. freza ir ,gal supratau teisingai, kad su ja gali pjaustyt kokias nori figūras, graviruot ir net skylutes grežt ir dar visokiausiu fokusų. Gal kas naudojot(at).

gal gali parodyt kaip jos atrodo
Atsakyti
QUOTE(All In One @ 2011 01 18, 16:54)
Žirkles pirkau senukuose-ten visos su dantukais.Tik veliau radau internete rusiskas. Jau radau Dremel su 30priedu-vaziuosiu žiūret ir rankoj palaikyt-0,5kg, vis delto.
Pasiskaiciau apie el. freza ir ,gal supratau teisingai, kad su ja gali pjaustyt kokias nori figūras, graviruot ir net skylutes grežt ir dar visokiausiu fokusų. Gal kas naudojot(at).

na gerų ir kokybiškų žirklių senukuose nenusipirksi,pinigų mėtymas.Tau būtų geriausiai susirasti žmogų kas apie įrankius juvelyrikai nusimano ir padėtu tau nusipirkti,o tai jaučiu prisipirksi visokio š.....gaila pinigų.Nei vienas juvelyras prie baliono nededa jokio reduktoriaus ar monometro.
Dremelis yra palyginant su kitais sunkokas.Figūrų nei vienas gražtas nepjausto. Skilutes su visais išgreši.Prisipirksi įvairių galvučių tai ir poliruosi ir graviruosi.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 01 18, 20:11)
na gerų ir kokybiškų žirklių senukuose nenusipirksi,pinigų mėtymas.Tau būtų geriausiai susirasti žmogų kas apie įrankius juvelyrikai nusimano ir padėtu tau nusipirkti,o tai jaučiu prisipirksi visokio š.....gaila pinigų.Nei vienas juvelyras prie baliono nededa jokio reduktoriaus ar monometro.
Dremelis yra palyginant su kitais sunkokas.Figūrų nei vienas gražtas nepjausto. Skilutes su visais išgreši.Prisipirksi įvairių galvučių tai ir poliruosi ir graviruosi.

nu mūsų kolektyvas nemažas ir tikrai visi naudoja manometrą, jau nekalbant apie reduktorių, tu gal juokauni, be reduktoriaus nei prie dujinės to baliono jungt negalima doh.gif
Atsakyti
O tai ko tu balionu bijot g.gif Kaip suprantu ne daugiau pavojinga, negu prie virykles jungti .
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 01 18, 23:21)
O tai ko tu balionu bijot g.gif  Kaip suprantu ne daugiau pavojinga, negu prie virykles jungti .

nematei kiba pastarūjų dienų žinių lotuliukas.gif o prie viryklės jungiant irgi būna reduktorius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 01 17, 19:57)
aš proxoną naudoju, į nieką nekeisčiau schmoll.gif
http://cgi.ebay.com/...=item1c18888e96

yra tikrai geresnių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 01 19, 00:30)
nematei kiba pastarūjų dienų žinių lotuliukas.gif  o prie viryklės jungiant irgi būna reduktorius mirksiukas.gif


na buna ir be balionu visokiu bajeriu doh.gif
Taip, buna reduktorius-net pas mus kaime yra kazkas panasaus irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 19 sausio 2011 - 14:43
QUOTE(naca @ 2011 01 19, 16:42)
na buna ir be balionu visokiu bajeriu  doh.gif
Taip, buna reduktorius-net pas mus kaime yra kazkas panasaus  irnesakyk.gif

Viskas priklauso su kokiu degikliu dirbat, jei propano ir deguonies (du atskiri balionai) juose privalo būti reduktorius o jei paprastas degiklis vien iš baliono probano tai nereikia jokiu reduktorių.

bėje dirbat kas su ankom ir puansonais? niekaip nesigauna padaryt isgaubta skarda linksta jin man ir "raukslėm" nueina o ne tolygiai issigaubia doh.gif
Atsakyti
Gal per kieta skarda- atkaitink. Be to nereikia deti iskart i maza anka- po truputi mazink. O jei krasteliai skardos vingiuoti, tai irgi linke rauksletis. Ir musk ne iskart i viduri viena taska, o tolygiai per visa kiek tai imanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 19 sausio 2011 - 15:11
man irgi atrodo, kad nuo didesnio reikejo pradeti

http://www.youtube.c...h?v=cbq2CH9REsw
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(Duzgas @ 2011 01 19, 15:02)
Viskas priklauso su kokiu degikliu dirbat, jei propano ir deguonies (du atskiri balionai) juose privalo būti reduktorius o jei paprastas degiklis vien iš baliono probano tai nereikia jokiu reduktorių.

bėje dirbat kas su ankom ir puansonais? niekaip nesigauna padaryt isgaubta skarda linksta jin man ir "raukslėm" nueina o ne tolygiai issigaubia  doh.gif

visko būna doh.gif o kaip tu lenki? iškart norimą dydį ar pradedi nuo didesnio ir mažini palaipsniui?
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 01 19, 15:10)
Gal per kieta skarda- atkaitink. Be to nereikia deti iskart i maza anka- po truputi mazink. O jei krasteliai skardos vingiuoti, tai irgi linke rauksletis. Ir musk ne iskart i viduri viena taska, o tolygiai per visa kiek tai imanoma.

kad po truputį mažint tai taip, bet smūgis turi būt staigus stiprus ir taiklus, grįš mano MB paklausiu pas jį, jis tūkstančiais juos kala, gal ką daugiau patars, nors kiek žinau tai ir pas jį iš 100-200 bent vieas tikrai susilanksto irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 01 19, 18:45)

labai jau jie ten marudina lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors you tube ar kur kitus pažiūri į jų tempus tai baisu daros lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei aš taip dirbčiau tai mano alga per mėn kaži ar 200lt siektų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
beje dūzgai, o tu nori tik šiek tiek išgaubt ar busburbulį padaryt (ta prasme, kad 2 sulitavus gautūsi apvalus burbuliukas???
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 01 18, 21:40)
nu mūsų kolektyvas nemažas ir tikrai visi naudoja manometrą, jau nekalbant apie reduktorių, tu gal juokauni, be reduktoriaus nei prie dujinės to baliono jungt negalima doh.gif

na tu maišai koks naudojamas dujų balionas prie dujinės viryklės ir koks juvelyrikoje. Prie dujinės būtinas reduktorius.Tau gal pirmiausiai siūlyčiau daugiau pasidomėti apie balionus. Jų pasirinkimas yra labai platus ir kiekvienas rekomenduojamas pagal paskirti,vieni geriau tinka vienam dalykui kiti kitam. Jei tau atrodo, kad tau bus ramiau tai pirkis,bet nereikalingas nei reduktorius nei monometras. Tiesiog reikia teisingai naudotis balionu,taisingai jį papildyti ir t.t.
Dūzgai , o ant kokio kubiko darai tuos pusrutulius.Jei indiškas tai išgaubimai yra kubike nesimetriški, lygiai taip pat kaip ir indiški puonsonai(jie ne apvalūs,o viršūnėlės jų smailėja). Todėl sunkiau iškalti.
Atsakyti