Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

naca aš sutinku, kad problema dėl akučių. Šiaip galima nusipirkti Alytuje ir Kaune bet kaina kandžiojasi
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 01 10, 13:45)
Nu gal kiek geriau dabar?

bent jau estetiskai tai tikrai bigsmile.gif , bet del vaizdo aiskumo dar reikia padirbeti tongue.gif

QUOTE(dita0506 @ 2011 01 10, 13:54)
naca aš sutinku, kad problema dėl akučių. Šiaip galima nusipirkti Alytuje ir Kaune bet kaina kandžiojasi


Gal gali konkreciau. O gal jie internetine parduotuve turi?
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 01 10, 07:45)
Nu gal kiek geriau dabar?


estetiskai netgi "very cool" lotuliukas.gif o zalia megstini reikia persivilkti i balta arba uzdeti ekrana (balta lapa su skyle camerai) ant kameros biggrin.gif man kazkodel atrodo, kad tu pasviesinai su photoshop?! per daug "baltas" gavosi g.gif
Atsakyti
Dar tokį žiedelį sukurpiau smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Rene thumbup.gif o tu ka? istojai i grupe RAW (ring a week) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 01 10, 15:48)
bent jau estetiskai tai tikrai  bigsmile.gif , bet del vaizdo aiskumo dar reikia padirbeti  tongue.gif
Gal gali konkreciau. O gal jie internetine parduotuve turi?

vėliau paieškosiu vizitinių kortelių tada duosiu kontaktus
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 01 10, 16:52)
estetiskai netgi "very cool"  lotuliukas.gif  o zalia megstini reikia persivilkti i balta arba uzdeti ekrana (balta lapa su skyle camerai) ant kameros biggrin.gif man kazkodel atrodo, kad tu pasviesinai su photoshop?! per daug "baltas" gavosi g.gif

Nu merginos/moterys .Jei ne jusu priekaistai ,tai taip ir fotografuociau kaip papuola biggrin.gif Dabar jus man gerai spiriat i subine ,kad tobuleciau biggrin.gif .Jo ,apie ta savo megstini pagalvojau ,kad reikejo uzdengti ,bet jau tingejau perfotografuoti .Nu ,baigineju zieda ..irgi ...,bet ne 'ziedas i savaite' biggrin.gif ,tai jau sesiu taip ant fotografavimo ,kad nezinau ,isspausiu is saves viska,tada pamatysim ar turiu galimybe pati fotografuoti ar nori nenori kreiptis i fotografa biggrin.gif .Turiu pazystama fotografa ,ale vel -pinigu isleidimas lycnas ,gi uz dyka niekas nieko siais laikais nedaro .. g.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 01 10, 15:48)
bet del vaizdo aiskumo dar reikia padirbeti  tongue.gif


Varot jus visos mane i nevilti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 01 11, 03:33)
Rene thumbup.gif  o  tu ka? istojai i grupe RAW (ring a week)  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Įkvėpimas atėjo, tai reik naudotis biggrin.gif, ačiū, ziit 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Duzgas ,cia gal su auksu bandei ar su zalvariu?
Atsakyti
QUOTE(Duzgas @ 2011 01 12, 12:53)
baisiai idomi forma thumbup.gif , bet galima as vel prie foto prikibsiu  mirksiukas.gif noretusi is arciau ir is pora kampu, kad geriau suprasti, negaliu pasakyti, kad kaifuoju nuo zalios spalvos, ji uzgozia pati zieda

Atsakyti
Nieko nesuprantu ,man cia duzgo postu nerodo ar kaip??? g.gif g.gif
Atsakyti