Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

naca labai gražu,ar ten dar ir kitokios akutės dėtos ar man taip atrodo
Atsakyti
dekoju ax.gif

Taip, Dita, ten peridotas. Grezti akmenukai iklijuoti i skylutes. Gaila, kad taip nera pirkti mazuciu naturaliu akmenu akuciu, nelabai man tos dirbtines doh.gif
Atsakyti
Sveiki gyvi po svenciu 4u.gif biggrin.gif
Nu jusu darbai tai mane zavi kas karta kai cia ateinu .As tai uzmigau ziemos miegu ,tingiu biggrin.gif .Kada atsiras noras kazka kurti -kursiu ,dabar -letargo miegas pas mane biggrin.gif
Imetu viena nuotrauka .Kam idomu truputeli papasakosiu .Cia Lanzarotes lavynu turtai .Gilesniuose sluoksniuose randami deimantai ,virsutiniuose ,kur nebuvo tokio didelio slegio ,randami dideli kamuoliai,kaip futbolo, deimantu kristalu ,gidas juos ivardino ,bet neisgirdau gerai ,o antra karta klausti buvo nepatogu .Sake ,kad radus toki viena kamuoli visos atostogos atsiperka biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 01 09, 11:56)
Gaila, kad taip nera pirkti mazuciu naturaliu akmenu akuciu, nelabai man tos dirbtines doh.gif

Juokas juokais ,bet kai pradejau kazka meistrauti -daviau sau zodi niekada nenaudoti stiklo ir falshyfkiu biggrin.gif Tik su saules akmeniu apsigavau lotuliukas.gif ,nezinojau ,kad ten stiklas su vario drozlemis biggrin.gif
Atsakyti
Sidabras su perliukais .Kazkada rodziau pakabuka ,dabar padariau auskarus prie jo.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 01 09, 09:45)
Sidabras su perliukais .Kazkada rodziau pakabuka ,dabar padariau auskarus prie jo.


atrodo KAZKAS labai grazaus, bet.. man norisi tavo avatara cia prideti lotuliukas.gif kad darytum geras nuotraukas nono.gif
Atsakyti
burbanti princiesa, kokie šaunūs tabaluojantys auskarai thumbup.gif , nu tik nedrebink rankų fotografuojant biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Tai juokiates ,eilini karta ,is mano fotografiju?Juokites ,juokites ,ir as pati juokiuosi kai nufotografuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 01 09, 13:44)
biggrin.gif  Tai juokiates ,eilini karta ,is mano fotografiju?Juokites ,juokites ,ir as pati juokiuosi kai nufotografuoju  biggrin.gif

verkti reikia o ne juoktis, tokius darbus darai, o "parodyti"nera ka schmoll.gif as tai skaitau saves ir savo darbo negerbimas. As nezinau ar atsimenat, mano laikais buvo tokia programa "vaiku pasaulis"ar kazkaip kitaip, kur vaikai piesinius siusdavo i TV konkursa, ir jeigu piesinys (net ir sedevras) buvo perlengtas, jo nepriimdavo i konkursa, net nerodydavo.
Morale, tavo fotografija, lygiai taip pat svarbi, kaip ir gerai sulydytas junginys ar ideta akis, tai uzbaigtas gaminys.
"Normalus" juvelyrai patys, net nedaro foto, o praso spec fotografu, kurie specializuojasi makro/jewelry fotografijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 09 sausio 2011 - 21:15
Rene, Naca...koks grozis...
Atsakyti
Aciu, Guote ax.gif . Tam ir nuotraukos, kad ir neprofesionalios, bet padeda atsiskleisti rolleyes.gif . Ko nepasakysi apie tos Princeses tongue.gif Visi mes zinom, kad ir geros nuotraukos viso grozio neatskleidzia, ta ka jau besakyti apie tokias "ant durniaus". Tai va- Burbanti princiesa, nesinori saltyje darbuotis, tai padirbk su nuotraukomis mirksiukas.gif . Dabar visi savo darbus deda i interneta- ne tik parodymui, reklamai, bet ir realizavimui. Yra net tema SM apie fotografavima.
http://www.supermama...?...=685127&hl=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 09 sausio 2011 - 22:11
biggrin.gif Nu viskas ,viskas ,pasiduodu ..sugedinot biggrin.gif gerai ziit pastebejo -neskaitau as save juvelyre ,todel ir uzsakymu nepriimineju,nors pasiulymu gaunu karts nuo karto .Nepasitikiu as dar savimi g.gif
Atsakyti
Nu gal kiek geriau dabar?
user posted image
Atsakyti