Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Aciu, Danela, Taraska ax.gif

Tai kad as labai, mano manymu, aiskiai issireiskiau biggrin.gif kai buna netvarkingai tvarkinga, tai jau bogiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 30 gruodžio 2010 - 22:40
Labas 4u.gif
Paspalvinsiu puslapiuką su savo naujausiu darbu. Šį kartą prisiliečiau prie gintaro ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
rene šaunuolė,jau po švenčių atsirado noras vėl kurti. Nes tos šventės truputį išmuša iš vėžių
Atsakyti
saunuole tikrai 4u.gif nauji metai, gripas,.. as net dabar tingiu rasyti doh.gif
cia del idomumo( nesurista su juvelyrika) http://24flinching.c...ning-beautiful/
Atsakyti
Rene, labai idomus modeliukas thumbup.gif

Ziit, labai faina nuoroda. Kazi per kiek laiko jie visai apaugs koralais g.gif
Atsakyti
Ačiū, dita, ziit, naca, už įvertinimą, bais malonu biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ziit, tikiuosi jau pasveikai, aš po šito siaubūno dar neatgaunu normalių jėgų, nemoku nupasakot savijautos, bet taip dar niekad nesijaučiau po ligos doh.gif. Jau nužiūrėjau tavo naujuosius "two drops", labai faini thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 07 sausio 2011 - 21:36
Mano dukra irgi sirgo labai baisingai, komplikavosi unsure.gif . 10ta temperaturos diena net laseline statem. Iskart padejo thumbup.gif Bet kol dabar atsigaus po to gripo doh.gif
Atsakyti
As i tuos "two drops"atskiras dalis kokius 2 men ziurejau, kol galu gale susiruosiau "sulipdyti" lotuliukas.gif
naca, savo mazajai pabandyk pavalgydinti skaniais antioksidantais lotuliukas.gif mano sunui prirase akinius ir jis baisiai nepatenkintas, tai as "po ta muzika" lotuliukas.gif itikinejau ji valgyti daug uogu (melynes, braskes, avietes, goji, acai) , tai jis vienintelis is musu seimos ir nesirgo (tfiu tfiu tfiu biggrin.gif )
o tu rene jeigu sirgdama tokius dalykus kuri, tai jau kai pasveigsi galutinai, lauksim sedevru lotuliukas.gif
Atsakyti
Pamirsai, Ziit, kad pas mus Lietuva lotuliukas.gif Tokiu dalyku ne su ziburiu. O jei ir rastum kokiam Vilniuje, tai neuztektu santaupu tongue.gif Gi cia visi iperkami (ir ne tik) vaisiai prasciausios kategorijos, tai labiau pakenktu, negu padetu biggrin.gif

Oi tikrai labai grazu,ziit bigsmile.gif . As kai padedu neribotam laikui kazka, tai retai jau beprieinu doh.gif .
Dabar ruosiuosi parodai-nusipirkta gintara naikinu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 08 sausio 2011 - 09:56
Stai as ir vel su savo gelytem tongue.gif . Sikart kiek kitokia ax.gif

user posted image
Atsakyti
Na labai jau gražiai papuoštas gintaras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 01 08, 06:05)
Stai as ir vel su savo gelytem  tongue.gif . Sikart kiek kitokia ax.gif


ir labai faina "kiek kitokia gelyte" gavosi thumbup.gif

na taip, prie gero, greit pripranti, bet mano sunus elergiskas paprastiems vaisiams, taigi tenka "kaifuoti" su gerais lotuliukas.gif
Atsakyti