Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

ačiū Ziit smile.gif
Atsakyti
po nacos grozybiu net nepatogu ka nors rodyti tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
na bet as i kita tema lendu mirksiukas.gif suku galva, kaip seimyna nuo radiacijos apsaugoti lotuliukas.gif g.gif
taigi - simbolika ir fizika i viena gamini sumeciau (pora variantu)lotuliukas.gif
kitas- "remeliai" is mano nepasisekusio bandymo sulituoti kuba doh.gif lotuliukas.gif (man dar simtas metu iki multi taskinio litavimo, ir net nezinau ar daeisiu g.gif , molis paprasciau lotuliukas.gif ) nutariau pritaikyti akmenu energijai geriems tikslams lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://www.flickr.co...othmetaldesign/
Atsakyti
nuoroda su knygomis (kur burbanti idejo) http://www.bookdepos...ge=1#pagination
galima "pasklaidyti" (dalinai) - eini i google.com , spaudi "books" imeti i "search'eilute knygos pavadinima ir kartais galima dalinai paziureti, kas tai per knyga.
dar pamaciau, kad jei nuspaudi knygos pavadinima, atsidaro info apie knyga ir zemiau yra maza knopke "google preview"(tuo atveju jei google turi dali tos knygos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 28 gruodžio 2010 - 04:52
labai aciu. Gaila, kad nnegaliu pasidziaugti originalumu doh.gif

QUOTE(dita0506 @ 2010 12 26, 21:07)
naca labai gražu,labai švarus ir kruopštus darbas


Norejau ne taip svariai, bet gavosi kaip visad doh.gif


Ziit, labai fainai bigsmile.gif . O kur tas remelis?
Manes filmukas neitikino apsauga, per mazai tam demesio skirta, bet as ne iki galo ziurejau, tai gal ko dar nemaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 28, 11:07)
labai aciu. Gaila, kad nnegaliu pasidziaugti originalumu doh.gif 
Norejau ne taip svariai, bet gavosi kaip visad  doh.gif
Ziit, labai fainai  bigsmile.gif . O kur tas remelis?
Manes filmukas neitikino apsauga, per mazai tam demesio skirta, bet as ne iki galo ziurejau, tai gal ko dar nemaciau  g.gif


nezinau, kaip del orginalumo, bet baisiai jau 'naciskas"darbas gavosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
remelis- tai tie su akmenukais (ametistu ir moonstone). ideja buvo padaryti 3D remus/kuba is tokiu "lazdeliu", bet aisku nieko neisejo verysad.gif tai teko 2D pasitenkinti verysad.gif is kitos puses nezinau, kaip nuotraukoj, bet naturoje visai 'linksmi"gavosi biggrin.gif
na taip, ten nebuvo daug demesio skirta variui ir apsaugai, bet mintis ta, kad varine grandinele ar gaminys gal visdelto sumazina ta itaka g.gif Zodziu tuose trikampiuose kaip ir du pasauliai i viena- fizika ir metafizika lotuliukas.gif
Atsakyti
naca saunuole. puiki ne tik tapytoja ant silko, bet ir juvelyre
Atsakyti
naca man kaip tik labai gražu kai viskas tvarkingai ir švariai padaryta
Atsakyti
Laimantai , aciu bigsmile.gif

Ziit, jis ir yra naciskas , isskyrus ideja ir forma lotuliukas.gif

Dita, man patinka tokie tvarkingai netvarkingi - kai matosi, kad ne is nemokejimo ar kruopstumo stokos, o specialiai tokie rolleyes.gif . Bet man retai tepavyksta doh.gif
Atsakyti
Naca, dezute fantastiska bigsmile.gif Ir as panasios labai norec...
Atsakyti
Visus sveikinu su šventėm - linksmų, laimingų ir kūrybingų metų!

Aš kol kas šventiškai atitrūkusi nuo pasaulio... mėgaujuosi šventėm ir atostogom wub.gif



P.S. Naca, tavo dėžutė fantastiška thumbup.gif nu bet kaip visad wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 30, 00:30)
Laimantai , aciu  bigsmile.gif

Ziit, jis ir yra naciskas , isskyrus ideja ir forma  lotuliukas.gif

Dita, man patinka tokie tvarkingai netvarkingi - kai matosi, kad ne is nemokejimo ar kruopstumo stokos, o specialiai tokie rolleyes.gif . Bet man retai tepavyksta doh.gif

na tu čia ir mintį suraitei smile.gif
Atsakyti
naca, dėžutė labai simpatiška, bet mintį apie savo darbus kaip susukai biggrin.gif
Atsakyti