Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 12 23, 14:45)
Dita, labai grazus raudonos akies istatymas  bigsmile.gif

Tarasca, bet ir ganetinai brangu  doh.gif . As dar toli grazu tokiu mastu nepasiekiau, nesiekiu ir turbut nepasieksiu, kad apsimoketu brangius irankius susipirkti  doh.gif  Kol kas man tai malonus uzsiemimas laisvalaikiu  rolleyes.gif

ačiū
Linksmų,kūrybingų jums metų merginos. Su šventėmis
Atsakyti
mama irelektronines knygos temoje radau nuoroda i knyga, kurioje labai aiskiai aprasyta ir pavaizduota, kaip daryti grandines, kur Duzgas rode, kam idomu
http://buk.ucoz.com/publ/88-1-0-2803 failas nedidelis, isarchyvuotas apie 4MB.
Atsakyti
ziit, as nerandu kaip parsisiust, man ten niekas neveikia doh.gif
Atsakyti
Aišku, kad įdomu pamatyt grandinėlių darymo technologiją biggrin.gif , ačiū ziit smile.gif 4u.gif
naca, viskas veikia, spaudi ant MEGAUPLOAD, palauki 45 sek. ir tada dešinės pusės apačioje spaudi Obyčnaja zagruzka mirksiukas.gif

Visiems šiltų ir linksmų švenčių newyear.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 24 gruodžio 2010 - 16:03
galima ir Rapidshare, irgi reikes palaukti su Regular download"
Su sventem newyear.gif
Atsakyti
Visus sveikinu su grazia svente!

Rodausi

Dezute eteriniam aliejui arba siaip maloniai smulkmenai ax.gif . Prisipazinsiu, kad ideja is interneto, kazkas panasaus, bet kopijuoti nesistengiau blush2.gif . Seniai apie kazka tokio masciau, bet vis nesusideliodavo schema galvoje, kol nepamaciau vienos juvelyres darbu. Sekanti karta bandysiu labiau nutolti, kazka saviskesnio sukurti rolleyes.gif

user posted image
user posted image

Visos visos metalines detales mano darbo ax.gif

Dar pastudijuosiu kitokiu uzdarymu galimybes. aciu Ziit idejusiai nuorodas, nors man ten sudetingai tie schemose atrodo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 26 gruodžio 2010 - 15:03
Nu bet ziuriu, kad nuotraukosene nesuprast kaip cia uzsidaro doh.gif . Paprascausiai isikisa prie dangtelio prilituota dalis -apvadelis i dezute. Laikosi gana stipriai, tik nezinau, ar per laika neatsilaisvins. Dangtelis grandinele pritvirtintas prie dezutes, kad nepasimestu.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 26, 16:30)
Nu bet ziuriu, kad nuotraukosene nesuprast kaip cia uzsidaro doh.gif . Paprascausiai isikisa prie dangtelio prilituota dalis -apvadelis i dezute. Laikosi gana stipriai, tik nezinau, ar per laika neatsilaisvins. Dangtelis grandinele pritvirtintas prie dezutes, kad nepasimestu.

naca labai gražu,labai švarus ir kruopštus darbas
Atsakyti
nu baisiai fainai isejo thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 12 24, 08:09)
mama irelektronines knygos temoje radau nuoroda i knyga, kurioje labai aiskiai aprasyta ir pavaizduota, kaip daryti grandines, kur Duzgas rode, kam idomu
http://buk.ucoz.com/publ/88-1-0-2803 failas nedidelis, isarchyvuotas apie 4MB.

aš vis dar nerandu kur ten atsidaryti, kad pažiūrėti
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 12 26, 15:22)
aš vis dar nerandu kur ten atsidaryti, kad pažiūrėti

atsidaro langas
user posted image
po to atsidaro kitas
user posted image
lauki 45-60 sekundziu -issoka langas su "Regular/Free download" nuspaudi, issoka langas su "save file", tai bus zip , kuri reiks isarchyvuoti, kad paziureti pdf
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 26, 15:42)
Visus sveikinu su grazia svente!

Rodausi

Dezute eteriniam aliejui arba siaip maloniai smulkmenai ax.gif . ..

labai labai gražu bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti