Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

naca, na kas liečia gintaro nuotaikas tai visi aplinkiniai juvelyrai žino, kad jis yra tam tik ros ligoninės pacientas. Na,o jis elgiasi su visais taip, nesvarbu ar tu perki už 40 tūkstančių ar už 20lt jis nieko nevertina
pabandysiu idėti nuotrauką kaip dar galima idėti akutę (jeigu pavyks,šiandien kažko labai sringa internetas)
user posted image
Atsakyti
jetau, kaip gerai, kad aš nežinojau kieno jis pacientas lotuliukas.gif kitaip nebūčiau drįsus ten ateiti ax.gif
nežinau, kaip ten iš tikrųjų, aš visada einu iki ausų išsišiepus ir man neatsako biggrin.gif

Versme, žiedas labai labai thumbup.gif

Dita0506, akutei rėmelis fainas drinks_cheers.gif

iš tikrųjų dairausi ir baltai pavydžiu, kad randat laiko smile.gif aš įtariu tik po visų švenčių ką nors meistrausiu doh.gif
Atsakyti
Dita, o tas apsodelis koki vaidmeni vaidina?

Gavau sidabro skarda ir darbuojuosi savo malonumui ax.gif . Drau dezute pakabuka. neblogai einasi.

Gal kas turit pavyzdziu kaip pritvirtinti dezutes dangteli? Si karrta darau paprasciausia primityviausia (parodysiu, kai padarysiu).
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 22, 10:16)
Dita, o tas apsodelis koki vaidmeni vaidina?

Gavau sidabro skarda ir darbuojuosi savo malonumui ax.gif . Drau dezute pakabuka. neblogai einasi.

Gal kas turit pavyzdziu kaip pritvirtinti dezutes dangteli? Si karrta darau paprasciausia primityviausia (parodysiu, kai padarysiu).

http://www.ganoksin....nenam/hin_b.htm schematiskai
http://www.ganoksin....earch_id=hinges video
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 22, 17:16)
Dita, o tas apsodelis koki vaidmeni vaidina?

Gavau sidabro skarda ir darbuojuosi savo malonumui ax.gif . Drau dezute pakabuka. neblogai einasi.

Gal kas turit pavyzdziu kaip pritvirtinti dezutes dangteli? Si karrta darau paprasciausia primityviausia (parodysiu, kai padarysiu).

gali iš jo daryti pakabuką,žieduką...tiesiog tai dalis į kurią statosi akutė
user posted image
idedu keliatą darbelių
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Tarasca @ 2010 12 22, 11:14)
jetau, kaip gerai, kad aš nežinojau kieno jis pacientas  lotuliukas.gif  kitaip nebūčiau drįsus ten ateiti  ax.gif
nežinau, kaip ten iš tikrųjų, aš visada einu iki ausų išsišiepus ir man neatsako  biggrin.gif

Versme, žiedas labai labai  thumbup.gif

Dita0506, akutei rėmelis fainas  drinks_cheers.gif

iš tikrųjų dairausi ir baltai pavydžiu, kad randat laiko smile.gif aš įtariu tik po visų švenčių ką nors meistrausiu doh.gif

ačiū už pagirimus.Na, o kas liečia Gintarą,palauk ateis ir tavo eilė,aš pati metus netikėjau kaip man pasakodavo. Užsisakyk kokią įrangą ir pamatysi kaip išdurs dėl sutarties ar pirk kokį daigtą kurį reikia užsisakyti,pasiderėk dėl kainos ir t.t.
Linkiu tau sekmės bendraujant su juo
Atsakyti
ziit, ačiū už nuorodas smile.gif 4u.gif
Aš bandžiau daryti užsegimą su triubelėm, o tas su burbuliukais tai man nematytas, reiks dar su spirale pabandyt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 22 gruodžio 2010 - 22:09
QUOTE(dita0506 @ 2010 12 22, 20:29)
..kas liečia Gintarą,palauk ateis ir tavo eilė,aš pati metus netikėjau kaip man pasakodavo. Užsisakyk kokią įrangą ir pamatysi kaip išdurs dėl sutarties ar pirk kokį daigtą kurį reikia užsisakyti,pasiderėk dėl kainos ir t.t.
Linkiu tau sekmės bendraujant su juo

Sveiki, jau senokai skaitau sia tema, vis nedrysdavau prakalbeti blush2.gif
Skambinom karta tam zmogiukui, labai sunkiai kalbejosi. Norejom valcus pirkti iskart, pas ji atvaziave, nes kaip supratome, jis turi mums reikiamus valcus, gali parodyti. Kai pasakem, kad ryt atvaziuojam, pasake, kad pas save neturi, reikia uzsakineti ir laukti nemazai laiko. O kai isgirdom, kad uzsakant preke dar reikia 100 % kainos sumoketi iskart, negave prekes, tai persigalvojom isvis. Nusipirkom patys viska nuvaziave pas gamintojus ir laimingi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invisible: 22 gruodžio 2010 - 22:04
Na, kuo toliau, tuo gražiau apie Gintarą doh.gif
Invisible, prašom prisijungti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Invisible @ 2010 12 22, 23:01)
Sveiki, jau senokai skaitau sia tema, vis nedrysdavau prakalbeti  blush2.gif
Skambinom karta tam zmogiukui, labai sunkiai kalbejosi. Norejom valcus pirkti iskart, pas ji atvaziave, nes kaip supratome, jis turi mums reikiamus valcus, gali parodyti. Kai pasakem, kad ryt atvaziuojam, pasake, kad pas save neturi, reikia uzsakineti ir laukti nemazai laiko. O kai isgirdom, kad uzsakant preke dar reikia 100 % kainos sumoketi iskart, negave prekes, tai persigalvojom isvis. Nusipirkom patys viska nuvaziave pas gamintojus ir laimingi  thumbup.gif

na galim ir nutraukti tą temą apie Gintarą,bet jis mūsų temoje kaip ir tinka,nes kas apsiperka Vilniuje tai visi su juo, kad ir nesinori,bet tenka kreiptis ir susidurti su jo niuansais. Jei pati būčiau ankščiau patikėjusi(kas kalbama) dabar neturėčiau su juo problemų,nes nebūčiau taip iklimpusi.
O ką rašėte apie jį tai viskas tiesa
Atsakyti
hm... po truputį darausi išvadas, kad mano ankstesnė nuostata daryti viską pačiai yra ganėtinai teisinga... į Gintarą tik kraštutiniu atveju g.gif
Atsakyti
Dita, labai grazus raudonos akies istatymas bigsmile.gif

Tarasca, bet ir ganetinai brangu doh.gif . As dar toli grazu tokiu mastu nepasiekiau, nesiekiu ir turbut nepasieksiu, kad apsimoketu brangius irankius susipirkti doh.gif Kol kas man tai malonus uzsiemimas laisvalaikiu rolleyes.gif
Atsakyti
Naca, tai aš ir turėjau minty, kad reiks pačiai prisitaikyt įrankius, kaip ir dariau iki šiol. Ir ypač, jei sumastyčiau ką brangesnio pirkti... Anksčiau maniau, kad su juo pasitarsiu, bet jei tokios kitų patirtys, tai geriau nerizikuoti smile.gif
Atsakyti