Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

skony draugu nera, ar ne?

daugiau nuotraukeliu: RASITE CIA

jei ka - kreipkites ax.gif
Papildyta:
PS Zaniatja, ka tau prisizadejau - tai pirmoj eilej padarysiu tongue.gif (pradesiu nuo ciuzinuko vezimeliui, OK?)
Buckis Pupai uogai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 09 24, 20:41)
skony draugu nera, ar ne?



Labas visoms,
o man labai faina naktine uzuolaida zaneta75, ta zalia labai graziai ziurisi visame kontekste, ir tie zali augalai is terasos labai papildo ir tas suniukas, taip ramiai gulintis ant praejimo, super thumbup.gif

O as vakar baigiau vonios uzuolaida siuvineti veidrodeliais doh.gif vat prasom paziuret http://public.fotki....manete_vonioje/ rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmonca: 24 rugsėjo 2006 - 21:19
QUOTE(vilmonca @ 2006 09 24, 22:13)
Labas visoms,
O as vakar baigiau vonios uzuolaida siuvineti veidrodeliais  doh.gif  vat prasom paziuret http://public.fotki....manete_vonioje/  rolleyes.gif


SUPER!! grazu! thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ader @ 2006 09 25, 11:28)
Idomus sprendimas zinoma ta dekoracija. Bet jei nesupyks autore ikisiu ir as savo trigrasiuka. Gal vietoj tu sunkiu zaliu naktiniu, reiktu atvirksciai azurines dienines komponuoti, jei jau romanetes is tankios medziagos. Kazkaip vizualiai atsvara gaunasi. Nes dabar ir romanetes naktines ir dar vienos uzuolaidos naktines.


As taip pat is pradziu galvojau romanete deti nepermatoma (visdelto pirmas aukstas... g.gif ),o dekoracija deti kokios organzos ar taftos. Bet kai isvaiksciojau ko gero beveik visus Vilniaus uzuolaidu salonus doh.gif - beveik visur man buvo patarta ir naktine derinti sunkesne... g.gif O dar radau SI STRAIPSNIUKA, tai kadangi prijauciu siek tiek "susiuolaikintam" prancuziskam klasikiniam stiliukui, priemiau sprendima blink.gif Kol kas nesigailiu, tik laukiu galutinio varianto: griudama ieskau kilimu klasikiniu, o ju nee doh.gif arba jau toookie prasti... taigi su galutiniu vaizdeliu itariu iki kaledu reiks palaukti g.gif

PS Aciu uz pagyrimus ax.gif ir zinoma kritika 4u.gif
Atsakyti
Šiandien visą dieną OTTO kataloge prasėdėjau. Pasaka, kokios grožybės. Beveik visur užuolaidos derinamos su romanetėmis. Siūlau aplankyti, gal prisiderinsit sau kokią idėją.

http://www.otto.de/i...93624,fl,TSort1
Atsakyti
QUOTE(lakmė @ 2006 09 27, 14:42)
Šiandien visą dieną OTTO kataloge prasėdėjau. Pasaka, kokios grožybės. Beveik visur užuolaidos derinamos su romanetėmis. Siūlau aplankyti, gal prisiderinsit sau kokią idėją.

[


Ten labai daug kur ne romanetės, o taip vadinamos "širmos" (Schiebevorgang). Mano draugė Švedijoj dirba firmoj, kur visokiais langų "uždangalais" prekiauja, aš jos klausiau, gal kokių įdomesnių idėjų turi. Ji pasakojo, kad roletai ir romanetės jau eina užmarštin, o naujausia mada - širmos. Pas mus aš Senukuose mačiau, tik man jos gražios nepasirodė, ir nelabai supratau, kuo geriau už užuolaidas - ta pati užuolaida, tik įrėminta.....
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 09 28, 09:48)
kaip pavadinsi taip nepagadinsi biggrin.gif o kai gražu tai nelabai svarbu kaip ir vadinasi, nors... gerai žinoti tikrus pavadinimus smile.gif ačiū už švietėjišką misiją mirksiukas.gif


Matai, ten veikimo principas kitoks. Jos irgi tokiais skersais "vamzdeliais" sutvirtintos, kaip ir romanetės, bet nesikelia į viršų, o stumiasi į šoną, kaip užuolaida. Nežinau, gal "gyvam" interjere pamačius kitaip galvočiau, bet parduotuvėj tai man jos nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
ten kur romanetes su uzuolaidomis,tai anglai tas naktines uzuolaidas vadina dress curtains.jos yra tik papuosimui,ir ju nakciai neuztraukineja.
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2006 09 28, 20:04)
nieko sau "tik siūlę tiesiai nusiųt moki"  thumbup.gif  thumbup.gif  man labai gražu, ir tinka prie paprasto lango, aš maniau, kad gražiai atrodo tik ant lango per visą sieną  thumbup.gif  o tos širmos nevienodo ilgo ? ar man vaidenasi  g.gif

taip , širmos nevienodo ilgio, vidurinė iki žemės, o kitos skirtingų ilgių, dariau taip todėl, kad už teliko laidų kalnas, negražiai krenta. Ačiū už pagyrimus.
Atsakyti
QUOTE(vilmonca @ 2006 09 28, 20:54)
mergaitės, patarkit ką sugalvot virtuvės langui, nusipirkau mechanizmą ir savaitgali norėčiau jau pradėt...
Iš pradžių buvau sugalvojus vienspalvę medžiagą siuvinėti aplikacijomom apačioj, bet niekur neradau ko norėjau  g.gif
virtuvės vaizdas:
user posted image

gal daryčiau raudona-geltona- ruda, romanetė su kiauriaraščiu apačioj
Atsakyti
o man čia kažkodęl norisi dviejų siaurų romanečių...nes ir spintelės tokiu tipu padarytos..nežinau kaip paaiškint, geriau parodysiu smile.gif tik taip primityviai nupiešiau
doh.gif man labai gražu, kai nelygiai pakeltos dvi romanetės ant vieno lango.
user posted image

Bet, jei mechanizmą jau nupirkai, tai turbūt jau nesigaus dviejų padaryt g.gif tai tada galima vieną su tarpu per vidurį thumbup.gif na nežinau, man tik taip žiūrisi ant šito lango ax.gif viena plati ištisa romanetė manau biški neįsipaišytų
Papildyta:
tiesa, o spalvą tai daryčiau kokią smėlinę, šviesiai rudą ir audinį paprastą vienspalvį be jokių margumų ir piešinukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmonca @ 2006 09 28, 20:54)

Iš pradžių buvau sugalvojus vienspalvę medžiagą siuvinėti aplikacijomom apačioj, bet niekur neradau ko norėjau  g.gif


nori daryt dieninę ar naktinę?
nori kad būtų tiesiog virtuvės interjero tąsa (čia tiktų mijakos pasiūlymas arba tiesiog banbukiniai roletai), ryškus (nebūtinai kalbant apie spalvą) akcentas ar tiesiog lango pridengimas?
virtuvė kaip suprantu sujungta su kažkuo g.gif ar labai matosi iš kitų erdvių.. jei taip kas ten per spalvos?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 09 28, 22:15)
nori daryt dieninę ar naktinę?
nori kad būtų tiesiog virtuvės interjero tąsa (čia tiktų mijakos pasiūlymas arba tiesiog banbukiniai roletai), ryškus (nebūtinai kalbant apie spalvą) akcentas ar tiesiog lango pridengimas?
virtuvė kaip suprantu sujungta su kažkuo g.gif  ar labai matosi iš kitų erdvių.. jei taip kas ten per spalvos?


turiu nepermatoma medziaga tokia smeline kaip mijaka papaise, bet planuoju daryt ne is dvieju gabalu o is vieno, bet noriu ant jos apacios pasiuvinet aplikacija su gyvuneliais. Virtuve kaip ir sujungta su salionu, ten tamsaus medzio grindys, sviesios sienos ir avietines spalvos dekoras smile.gif
galvoju jei is tos nepermatomos smelines medziagos padaryciau romanetes be pagaliuku, taip sukristu bangelem, nu nezinau, dar bandysiu deliot ant lango ir ziuret smile.gif
bet labai aciu uz patarimus, minciu visada reik thumbup.gif
Atsakyti