Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(jolaxus @ 2006 08 09, 14:05)
fantazuoju to pakabinimo tema:
ant tų juostelių, kurios kabinasi ant karnizo pakabinti tą romanečių tvirtinimui skirtą "balkiuką", o prie jo tradiciniu mūsų atrastu būdu su lipnia juosta prisegti romanetę g.gif
Detaliau įsivaizduoju taip, kad tas juosteles susiūti žiedo principu, kur viena pusė užsimauna ant karnizo, o kitoj įveriamas tas medinis balkiukas, kad tas medinukas neišslystų galima tiesiog prasiūti dar siūlę virš jo, arba tuo pačiu mano aukščiau minėtu statybiniu "krokodilu" (susegėju) "prišaudyti" audinį prie balkiuko
nu va pasvarsčiau cool.gif

na gerai cia nuskambejo tradiciniu musu atrastu budu biggrin.gif biggrin.gif
mes naudojame ta karniza,kuri ir perkam su itvirtinta lipuckos viena puse.taip kad lipucka tikrai patikimas dalykas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2006 08 10, 08:25)
Ačiū už gęrą įdėją 4u.gif
O kaži lipni juostelė laikys, jei bus tik ant juostelių galiukų, o ne per visą romanetės ilgį? g.gif

manyčiau, kad turėtų būti per visą ilgį, gal netgi reikia įvertinti kur daugiau tos lipučkės gautųsi - ar ją gabaliukais siūti prie juostelės, ar tarpuose tarp juostelės gabaliukais tvirtinti prie pačio medinio pagaliuko, ar ir ten ir ten g.gif o gal iš viso įverti pagaliuką į tas pakabinimo juosteles ir tada per visą ilgį "prišaudyti" lipučkę g.gif
dar viena mintis - tiesiog prišaudyti lipučkę prie pagaliuko, ir tada užverti ant pakabinimo juostelių. Tokiu atveju romanetė prisisegs per visą ilgį tik su tam tikrais intervalais kur bus juostelė unsure.gif
nu ir pribūriau aš čia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 10 rugpjūčio 2006 - 07:38
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
oi kaip senai čia bebuvau, o dabar vėl reikalas pribrendo - laukia du virtuvės langai, bet neįsivaizduoju kaip reikės pasiut dvi vienodas romanetes doh.gif labai nemėgstu antrą kartą daryt tą patį

labai gražios jūsų romenėtes thumbup.gif thumbup.gif vėl pasisėmiau naujų idėjų, niekaip negalėjau suprast ką jus darot su tom lipučkėm, aš tai įvinioju pagaliuką į tą pačią medžiagą. Na bet dabar supratau kai nuotrauką pamačiau. sigita thumbup.gif mano bandomoji daug prasčiau atrodė biggrin.gif

ir dar ar jus nebandėt dėt storesnių strypelių g.gif man tai tie ploni kažkaip nelabai atrodo, audinys toks lyg susiraukšlėjęs... padariau porą romanečių su storais (apie 0,5cm diametro) geležiniais strypeliais, tai visai kitas vaizdas thumbup.gif ypač kai medžiaga plonytė tai taip ją ištempia gražiai.
Atsakyti
mano romanetes audinys medvilninis, pirktas humanoj uz 9lt ax.gif O strypelį aš įvėriau tik vieną, metalinį, apie 5mm skersmens, apačioje, nors juosteles prisiuvau prie visų klosčių. Kai užuolaidas pakabinau jas gražiai sulanksčiau, taip per naktį pakabėjo ir dabar gražiai susideda ir su vienu, apatiniu pagaliuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita: 12 rugpjūčio 2006 - 14:54
QUOTE(sigita @ 2006 08 12, 15:53)
mano romanetes audinys medvilninis, pirktas humanoj uz 9lt  ax.gif  O strypelį aš įvėriau tik vieną, metalinį, apie 5mm skersmens, apačioje, nors juosteles prisiuvau prie visų klosčių. Kai užuolaidas pakabinau jas gražiai sulanksčiau, taip per naktį pakabėjo ir dabar gražiai susideda ir su vienu, apatiniu pagaliuku.


oho, net nebūčiau pagalvojus thumbup.gif thumbup.gif


aš apie kažką panašaus galvoju, tik nelabai žinau kaip "paruošt" tą apačią...ar žiedelius pradėt kabint ant antro strypelio...ar ant pirmo...bet tada nežinau ar ta palikta medžiaga gražiai kris g.gif ir kažin kiek palikt jos reikia doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2006 08 12, 18:28)
oho, net nebūčiau pagalvojus thumbup.gif  thumbup.gif


aš apie kažką panašaus galvoju, tik nelabai žinau kaip "paruošt" tą apačią...ar žiedelius pradėt kabint ant antro strypelio...ar ant pirmo...bet tada nežinau ar ta palikta medžiaga gražiai kris g.gif ir kažin kiek palikt jos reikia  doh.gif 
user posted image


user posted image
pagaliukus reikia verti kur melyna linija 1-tarpo dydis tarp pagaliuku
tikiousi suprasi ka noriu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2006 08 15, 11:02)
atrodo supratau,  būčiau darius vienodus tarpus...na, bandysiu, veliau pasakysiu kaip pasisekė. Ačiū  4u.gif


jei darytum vienodus tarpus sulankscius uzuoluoda uzsidengtu puse tavo apatinio papuosimo. cia man taip atrodo.
Atsakyti
Pasisiuvau Jusu ikvepta;) medziaga - linas, mechanizmas is dekorvilos, viskas kainavo apie 350 Lt.

user posted image
Atsakyti
Na va čia ir mano "šedevras". blush2.gif Juostelių nebedariau, nes kai pradėjau kirpti pamačiau, kaip aš nemoku darbuotis su tokia plona ir slidžia medžiaga verysad.gif blush2.gif
Mechanizmas a le pagaliukai biggrin.gif , bet aš esu labai patenkinta ir kaip bandomasis blynas man labai patinka bigsmile.gif
Ir didelis dėkui už idėjas ir pamokas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 08 24, 09:09)
super  thumbup.gif 
gal gali parašyt kiek kainavo TIK mechanizmas...  ar jis su grandinėle ar su virvele ir koks plotis lango?  ax.gif
labai liux blynas  thumbup.gif


mechanizmas kainavo 130 Lt x 2, su grandinele tokia - virvele su plasmasiniais rutuliukais. lango plotis 125 cm, bet jie kaip matai du.
Atsakyti
Sveikos,
visų romantės thumbup.gif
O aš su klausimukų... ax.gif Gal matėte kur nors pirkti tokią dalį?
Pirmas paveiklėis viršuje (kur slankioja virvutė):
user posted image
Atsakyti