Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(fleita @ 2006 05 19, 21:03)
vis tiek turėtų būti pigiau nei salone

dvigubai pigiau nei salone, nes ten kainos kosminės doh.gif jei domina parašyk į až rolleyes.gif

QUOTE(fleita @ 2006 06 04, 20:46)
kad romanetes sutraukiant nereikėtų virvelės prie kokio kablio vynioti, o kad pačios užsifksuotų  g.gif

yra specialus fiksatorius kuris kainuoja 6,9lt mirksiukas.gif

QUOTE(mijaka @ 2006 07 06, 13:51)
strypelių tai kažkas sakė, kad yra Senukuose, tik nežinau kurioj tiksliai vietoj - teks pasivaiščiot paieškot  4u.gif 

aš tai irgi neįsivaizduoju....jau vinukais neprikalsi...

strypeliai senukuose prie karnizų mirksiukas.gif atpjauna kokio reikia ilgio bigsmile.gif

prie lango tvirtinasi varžtukais nepažeidžiant kameros mirksiukas.gif

QUOTE(ader @ 2006 07 06, 14:43)
romanetes prie paties lango ypac plastikinio pritvirtinti sudetinga ir nelabai graziai atrodo kai jos susirenka i virsu.

galima pasiūt su skirtingais tarpais tai susitinks laaaaaabai gražiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2006 07 25, 07:55)
Akvilyte, o kaip tas fiksatorius atrodo ir kur ji rasti?  4u.gif

senukuose būna mirksiukas.gif prie užuolaidų. bent jau kauno draugystės senukuose yra atskitas stendukas su visais priedais mirksiukas.gif o geriausia tiesiog užuolaidų skyriuj paprašyt, fiksatoriaus romanerei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute.lt @ 2006 08 04, 19:59)
Merginos , jus platinat virusa ROMANETES,  as jau uzsikreciau, inkubacinis periodas praejo-surinkau informacija (labai dekinga thumbup.gif ), pirmieji pozymiai jau pasireiske-nusipirkau medziaga blush2.gif , dabar prasidejo galvos skausmas del ziedeliu doh.gif , kur gauti? Ir kaip reiks issigydyti? Kol nepasisiusiu tikriausiai nepasveiksiu doh.gif



tai, kad ziedeliu yra kur siuvimo reikmenys ar uzuolaidu skyriai. Jysk parduotuvej maciau plasmasinius po 6.99 Lt, Senukuose mediniai 6.99 Lt, ten jie maiseliuose, gal apie 10 ju yra. Bet as manau, gal per brangu. Zinau, kad Gelezinio vilko g. yra siuvimo reikmenu parduotuve, ji labiau specializuojasi i siuvimo fabrikus, ten viskas didmenine prekyba, kiek paskutini karta maciau, tai ten ziedus maisais parduoda, tai as kita savaite vaziuosi, nes man reikia pamusalo, tai mestelsiu aki, sakau, paskui, gal ziedelius papigiai parduosiu vnt. blush2.gif
Atsakyti
o cia mano darytos romanetes http://public.fotki....s/100_0831.html
nekreipkit demesio i sportininkes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja @ 2006 08 05, 20:53)

žiedeliai tvirtinasi ties visais pagaliukais mirksiukas.gif jei kabinat ant normalaus karnyziuko tai ten dedasi virvelės nukreipėjai ir viršuj žiedelių nereik.. jei tvirtinat nzn ant ko tai paskutiniai žiedeliai siuvasi prie tos lipnios juostos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 05 rugpjūčio 2006 - 20:21
QUOTE(Kaja @ 2006 08 05, 21:49)
skrūdžai makdakai


prie", reiškia po juostele ar ant jos? g.gif

aha pamenu kai sau siuvau pirmą romanetę tai pagailėjau ir galvojau pasidarysiu pigiau doh.gif sutaupiau 40lt, ale patogumo tai nepalyginsi doh.gif daba neturiu laiko persidaryt doh.gif

na siūt reikia prie juostelės krašto nes jei siūsi prie medžiagos tai kai kelsi į viršų, negražiai tempsis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2006 08 06, 00:31)
O prie karnyziuko-kokio?
unsure.gif  unsure.gif
as jau cia buvau sudumojus, kad tik pagaliukas virsuje buti gali... pasirodo, ir karnyza dar galima kazkaip pritaikyti... g.gif

yra specialus karnyziukas romanetėm, tik jis žaltys brangus doh.gif ant jo susimauna visi reikalingi dalykėliai... laikikliai, nukreipėjai, fiksatorius.... mirksiukas.gif

pas mane namie padaryta be to karnyziuko bet dar nenumiriau ir naudoju ir nesiskundžiu mirksiukas.gif galima gyvent ir be jo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 08 06, 09:26)
aciu uz komplimentus wub.gif
gal kas zinot lietuviska koki puslpiuka,kur butu audiniu ir viso kito uzuolaidoms su kainomis? g.gif

siuvimo reikmenys kaivida

siuvimo reikmenys danesa
tik kainų, deja, neskelbia unsure.gif
o audinių tai nelabai ir rodo internete, nebent, kaip darbų pavyzdžius...
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 08 08, 15:15)
Skaičiau šią temą nuo pradžių, dabar vėl permečiau iš naujo, bet vis dar nesu pasisiuvusi jų  blush2.gif
Eisiu atostogų, tai galvoju gal per jas pasisiųsiu  4u.gif
Bet dar keletas klausimukų, kaip suprantu į tarpelius dedate pagaliukus, o jūs šonus kur įsideda pagaliukai kuom nors užtvirtinate, na užsiuvute ar kažkaip, ar paliekate atvirus tarpelius.
Ir dar kaip vis dėl to tvirtinasi pati romanetė prie viršutinio pagaliuko, kuris tvirtinasi prie lubų ar sienų?
Sorry, jei jau rašėte, perverčiau iš naujo, bet nepastebėjau  ax.gif

aš kaip visada "tcykiai tcykiai, dzugneliu dzugneliu" lotuliukas.gif ir jau baiginėju savo pirmąsias bandomąsias romanetes ax.gif
pagaliukų dar nesuvėriau, bet kol kas netvirtinau iš galų ir žiūrėsiu kai suversiu kas gausis, o prie viršutinio pagaliuko tvirtinsiu taip: prie romanetės audinio prisiuvau lipnios juostelės pūkuotąją dalį (tiesiog patarimas - neprisiūkit atvirkščiai, nes kai teks skalbti tie ant kitos lipnios juostos dalies esantys kabliukai gali supešioti audinį), o prie pagaliuko tą lipnios juostos dalį kur su tais "kabliukais" vyras žadėjo prisegioti tokiu statybiniu įrankiu, kuris labai panašus į kanceliarinį "krokodilą". Taigi tada imsiu romanetę ir "klijuosiu" prie pagaliuko.
O kai viską suklijuosiu pasimaivysiu čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandžiau bandžiau nuotrauką įdėti nepasisekė verysad.gif , tai dedu visą nuorodą.
romanete

Kaži kaip čia tvirtina ant mehanizmo ar ant karnyzo? g.gif
Man labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 08 09, 11:50)
wow, įdomus sprendimas thumbup.gif

va merginos įdomu ar jūs matėt tą orginalų karnyziuką g.gif  jei ne galiu nufotkint ir įkelt, kad pamatytumėt apie ką šnekam wink.gif nes ant to karnyziuko tvirtinasi visi reikalingi elementai.. ir nukreilėjai ir fiksatoriai ir tt mirksiukas.gif

bet vėlti.. viską įmanoma padaryt ir bė jo mirksiukas.gif


Nea nesu mačiusi originalo schmoll.gif, nes jie brangūs kiek supratau
Bandau dabar ieškoti padėvėtuose žaliuzių, bet mano kaime tikriausiai ir nerasiu verysad.gif
Reikės naudotis jūsų patarimais ir darytis pačiai ax.gif
Aš su tom juostelem galvojau biski medžiagą pataupyti viršuj ir apačioj taip padarius, nes mano yra du gabalai skirtingos medžiagos 1,2*1,50, o langas apie 1,5*1,6 . Bet kažkaip man neišeina įsivaizduoti kaip ten višui galėtų su tom juostelėm g.gif Jei dėti užuolaidų karnyzą, būtų labai toli nuo lango irgi negražu schmoll.gif
Atsakyti
fantazuoju to pakabinimo tema:
ant tų juostelių, kurios kabinasi ant karnizo pakabinti tą romanečių tvirtinimui skirtą "balkiuką", o prie jo tradiciniu mūsų atrastu būdu su lipnia juosta prisegti romanetę g.gif
Detaliau įsivaizduoju taip, kad tas juosteles susiūti žiedo principu, kur viena pusė užsimauna ant karnizo, o kitoj įveriamas tas medinis balkiukas, kad tas medinukas neišslystų galima tiesiog prasiūti dar siūlę virš jo, arba tuo pačiu mano aukščiau minėtu statybiniu "krokodilu" (susegėju) "prišaudyti" audinį prie balkiuko
nu va pasvarsčiau cool.gif
Atsakyti