Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(*CACA* @ 2007 02 18, 00:51)
Aš tokia bambukinę irgi nusipirkau. Bet ji galiu pasakyti ne kaip žaliusė susitraukia, o kaip roletas susisuka.

aš irgi nusipirkau drinks_cheers.gif ir radau jai gerą vietą, neardžiau. Bet manau galima panaudot tą dalį kuri užfiksuoja virvutę, su liežuvėliu
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2007 02 18, 12:33)
Pasakykit man tos, kurios išbandėt bambukines žaliuzes (arba roletus) - kaip gerai jie sulaiko saulės šviesą? Vis suabejoju ar nepraleidžia, nes galvoju dėt labai saulėtam kambaryje.


Išbandžiau ir buvau visai patenkinta, tik jei nori, kad kaimynai nieko nematytų(vakarais, kai šviesa namuose uždegama) reikia rinktis kuo tankesnes, o dar geriau maišytos su lentelėm
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2007 02 18, 11:33)
Pasakykit man tos, kurios išbandėt bambukines žaliuzes (arba roletus) - kaip gerai jie sulaiko saulės šviesą? Vis suabejoju ar nepraleidžia, nes galvoju dėt labai saulėtam kambaryje.

niu man tai saulės nesulaiko tie pigūs schmoll.gif bet ir taip labai man gerai, neturiu kaimynų, o iš lauko abejoju ar gerai matosi vidus pro juos, ir kambarys jaukus atrodo. Ir niekada jų nekeliu - visada šviesu kambary. O šiaip tikrai geriau su platesniais pagaliukais pirkt tuos, jie gal geriau apsaugo.
Va taip mano atrodo

user posted image
Papildyta:
tai jei jau atgaivinom temą, tai prisiminiau, kad neįkėliau savo romanečių darytu seniausiai jau biggrin.gif taigi, čia virtuvej, ant vieno lango vientisa, o ant kito dviguba

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2007 02 21, 10:15)
Apžiūrėjau Dubingiuose jau pasiūta romanetę, tai ten žiūriu rinkutės tos tokios mažutės, plastikinės ir man jos nelabai patikimos atrodo, nes jei medžiagytė tarkim sunkesnė, tai gali juk ir nulūžinėti jos. ar čia tik pati taip įsigalvoju.
Ir pagaliukams įsiuvimas įdomiai padarytas. Aš kažkaip vis įsivaizdavau, kad gal atskirai pagaliukui užsiuvama juostelė. O čia iš tos pačios medžiagos padarytas įsiuvas ir pagaliukas gaunasi iškilęs į gerąją pusę. Ar taip ir turi būti? Ar jūs siuvat kažkaip kitaip?

pagaliukus aš irgi taip siuvau sulenkdama medžiagą, bet tai ne visada gali tikti - priklauso nuo rašto, nes kitas raštas gali ir susigadinti, jei jį įsiuvinėsi, o ką tu vadini "rinkutėmis"? žiedelius per kuriuos maunasi pakėlimo virvutė? jie atrodo gal ir liaunai, tačiau tai gan tvirta plastmasė, o šiaip jų man atrodo netgi skirtingų diametrų būna, stambesniam siuviniui galima pirkti didesnius smile.gif
o dėl pagaliuko į gerąją pusę, tai skonio reikalas, gal kartais tai ir įdomiai gali atrodyti, čia jau kaip kam patinka rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(mijaka @ 2007 02 18, 13:20)
...tai jei jau atgaivinom temą, tai prisiminiau, kad neįkėliau savo romanečių darytu seniausiai jau biggrin.gif taigi, čia virtuvej, ant vieno lango vientisa, o ant kito dviguba...

labai gerai atrodo tavo romanetės, apdaila gražiai padaryta thumbup.gif aš irgi iš "dieninės" medžiagos ruošiuosi kitas siūdintis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 21 vasario 2007 - 09:28
QUOTE(Sixty @ 2007 03 02, 12:18)
Gal žinote kokią moteriškę kuri siuva romanetes Klaipėdoje  4u.gif



Užeik štai į tą temą, kiek žinau ji po visą lietuvą važinėja. mirksiukas.gif

http://www.supermama...showtopic=92274
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CACA*: 02 kovo 2007 - 14:38
http://img404.images...cture183ji4.jpg
bandau įkelt savo romaetę blush2.gif
http://img183.images...cture184fy4.jpg
manau įkėliau, laukiu vertinimų blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidele30: 02 kovo 2007 - 23:14
Čia dar vienas mano darbelis, širmutės mergaitės kambaryje 4u.gif
http://img69.imagesh...cture185fl7.jpg
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 03 06, 14:39)
Sveikutės, aš irgi susigundžiau pasisiūt romanetes.Dėl tvirtinimo ant plastikinių langų, tai truputį problematiška, nes nei su mechanizmu nei be nenoriu jokių skylučių gręžt, gadint sienų nenoriu, tai tada kaip? gal paprastčiausiai nusipirkt tuos lipdukus paveikslams kabint be skylių, kurie išlaiko didelius svorius ir ant jų priklijuot lipučkos kibiąją dalį prie sienos, o tada ir romanetę ...gal suprasit ką turiu omeny? Pasamprotaukim kartu, ką?

manau įmanoma kažką sukurti rolleyes.gif nesu "gyvai" čiupinėjusi tų paveikslinių lipdukų, tik teko girdėt, kad yra toks daiktas. Pirmas trūkumas, kurį reikia spręsti - prie ko tada viršuje tvirtinti kilputes, skirtas virvutės pravėrimui g.gif tada reikėtų pačią romanetę pirmiau pritvirtinti prie to pagaliuko prie kurio būtų tos kilputės, o tada jau su visu tuo "mechanizmu" klijuoti prie to lipduko. manau visai gautųsi g.gif
jei esi jau studijavusi kaip reikia verti tas virvutes romanetės pakėlimui, tai gal suprasi mano fantazijas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 06 kovo 2007 - 13:58
Labas visoms siuvėjoms. Jau seniai seku ir skaitinėju šią temą. Ilgai kaupiausi ir pagaliau šį vakarą su vyru pakabinome pirmąją romanetę. Esame tikrai labai patenkinti rezultatu. Tikiuosi sulaukti ir jūsų vertinimų. Pačios romanetės pati nesiuvau nes neesu patyrusi siuvėja. Siuvimą buvau užsakiusi užuolaidų salone, tačiau iš pradžių rezultatu nelabai buvau patenkinta, tad teko atlikti kelias korekcijas. Romanetės mechanizmą pirkome dalimis Senukuose, gavosi visai nebrangiai. Šioje temoje radau tikrai daug naudingos informacijos ir patarimų. Noriu palinkėti sėkmės visom besiruošiančiom siūtis romanetes. 4u.gif Sarbiausiai manau reikia pradėti. mirksiukas.gif O mūsų rezultatą galite pamatyti adresu http://public.fotki....a-sim/romanete/
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 03 09, 11:47)
gal galit padeti, ...
...savaitgali varysiu i ta parduoruve prie kalvariju turgelio, bet gal zinote kur dar ieskoti , tai vienu kartu viska aplekciau  ax.gif

gali pabandyti Danesos parduotuvėj ten esu buvusi, yra be galo daug įvairių juostelių, tik neprisimenu ar tos lipučkės yra g.gif
bet gali gi pasiskambinti ir paklausit, kad be reikalo nevažiuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bambinute @ 2007 03 11, 16:12)
Panos, sos, reik skubios pagalbos. Gal čia ne į temą, bet:
Kaip sudėtu į užuolaidą žiedus? Kas kiek cm reikia juos kalti? Kiek užlenkti užuolaidos viršų ir ar dėti kokį pakietinimą į tą lenkimą, ar ne?
4u.gif

http://www.supermama...pic=154829--cia ira atsakimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 03 11, 15:21)
O kokiose parduotuvėse pagaliukų gaut? Gal Klaipėdoje kas patars? Ir žiedelių? Aš tai jau pasibraižiau kokias norėčiau pasiūt dukrytei kambariui, tik dar norėčiau kad jos su šviesos nepraleidžiančiu pamušalu būtų, o tokį kur gaut ir kaip jis vadinasi? dar girdėjau kad tokie užlyginami būna

Vasarą pirkau visų šių dalykų Elektromarkt 2a, audinių skyriuje 4u.gif
O gal kas gali plačiau papasakoti kaip širmos siuvamos, koks turi būti jų mechanizmas, kaip jos slankiojomos, kaip ten kas tvirtinasi ir, aišku, kainytės susijusios su visu tuo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleita: 12 kovo 2007 - 13:22