Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(vidule @ 2006 12 12, 13:46)
Patarkit man,kur Kaune būtų galima mechanizmą romanetėm nusipirkt?Žiūrėjau senukuose ,bet brangoki.Gal turit kokią vietelę  4u.gif


aš irgi ieškojau pigiau, bnet neradau. Jau galvoju, kad reikia iš senukų pirkti, ns su ta lipučka nelabai noriu daryti. Vis tiek audinys kainuoja tai jei daryti tąi viską kaip reikiant. Iš manęs ne kokia siuvėja, tai su ta lipučka jaučiu prastai man gautųsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darata @ 2006 12 19, 02:41)
tai su ta lipučka jaučiu prastai man gautųsi  biggrin.gif

tu čia apie kokią lipučką??? blink.gif g.gif nori nenori vistieks reikš viršuj ją siūt tongue.gif aš turiu viečiukę kur perku už 80-90lt/m su grandinėle.. nors biški po blatu blush2.gif manua normali kaina g.gif o kiek seniuose??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 19 gruodžio 2006 - 09:28
Sveikos,
Aš senukuose pirkau gatavą supakuotą, pasiųtą romanetę su tokiu baisiu audiniu, tačiau mechanizmas ten su grandinėle, tik strypelių nebūna, net kai kuriuose ir būna, tai tą audinį lauk , o mechanizmas thumbup.gif , kaina 39lt.Tiesa tos ikonėlių kur susisuka virvelė pritvirtinimas būna nulūžęs,(dėl to jas dar nukainuoja)bet visai netrukdo funkcionavimui, jau metai kai virtuvėj naudoju šį mechanizmą ir thumbup.gif Yra įvairių išmatavimų, plačiausias 1,5m, kaina ta pati.
Manau variantas neblogas, ką manot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darata @ 2006 12 19, 03:41)
ns su ta lipučka nelabai noriu daryti

aš tiksliai nežinau, nes nesu pirkusi mechanizmų, bet atrodo ir su mechanizmu vistiek teks lipučką naudot g.gif o kaip kitaip tu audinį prie jo "prilipdysi...o ir skalbt gerai nuiminėt

QUOTE(vaidele30 @ 2006 12 19, 11:22)
Sveikos,
Aš senukuose pirkau gatavą supakuotą, pasiųtą romanetę su tokiu baisiu audiniu, tačiau mechanizmas ten su grandinėle, tik strypelių nebūna, net kai kuriuose ir būna, tai tą audinį lauk , o mechanizmas thumbup.gif , kaina 39lt.Tiesa tos ikonėlių kur susisuka virvelė pritvirtinimas būna nulūžęs,(dėl to jas dar nukainuoja)bet visai netrukdo funkcionavimui, jau metai kai virtuvėj naudoju šį mechanizmą ir  thumbup.gif Yra įvairių išmatavimų, plačiausias 1,5m, kaina ta pati.
Manau variantas neblogas, ką manot? 4u.gif

variantas tai thumbup.gif tik kad ten ne visada turbūt tokių būna...na tik kai broką kokį randa ir nukainoja, bet ir tas brokas kartais nepataisomas būna g.gif normalių nemačiau už tokią kainą
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2006 12 17, 22:11)
ne, vyras nieku gyvu nesutiks į rėmą gręžt... doh.gif  g.gif
O žiedų reiks ir man jysk-e pasidairyt, lyg ir nemačiau niekad, ar bent jau nepastebėjau.... blush2.gif

Dėl gręžimo į langą, reikia gręžti į stiklajuostę, kitaip gal štapikais vadina, ta juostelė prie pat stiklo, ten gręžia ir roletų laikikliukus kai deda į plastikinius langus, visai langas nesigadina, galit roletų firmoj pasitikslint,bus ramiau tikrai tai patvirtins, tai ir romanetę galima gręžt. 4u.gif
Atsakyti
[quote=v&g&d,2006 12 17, 20:19]
ACIU ACIU ACIU 4u.gif

Visos sitos romanetes mano siutos...
Spalvas tai derinau daugiausia prie sienu spalvos, kadangi sienos sviesios, tai ir romanetes svelniu spalvu.

Na o del uzuolaidu su ziedaistai as irgi pati dariau. as net nezinau kainu ziedu imusimo. ten nieko sudetingo nera paciam pasdaryti, tik reikia juostos ir ziedu. Ziedus as pirkau Jysk parduotuvej - 10 ziedu - 19,9 Lt, o salone tai girdejau vienas ziedas kainuoja apie 4 Lt.

SEKMES siunant
Papildyta:
Ir kaip tvirtinot romanetes prie lango rėmo? unsure.gif
[/quote]

Romanetes, kuriosant nedarinejamo lango tai tvirtinau ant sienos(kur virs lango), o jei ant darinejamo - tai mes prisukom mechanizma prie pacio lango remo.
[/quote]

O tai kaip tu tuos ziedus padarai medziagoje?
Kazkaip jokiu minciu nekyla, kaip tai imanoma be specialaus kokio mechanizmo padaryti...
Aciu!
Atsakyti
Kai atsimatuoji, kurioje vietoje bus žiedai , uždėjus vieną iš jų nusibraižai apskritimą iš vidinės pusės, tada iškerpi skylę. Na o po to belieka uždėti tuos žiedus. Tiesiog reikia daryti ir bus aiškiau.
Na o dėl pačių žiedų brangumo, tai pirkau Dekorviloj, tai vieneto kaina 1,78 Lt. Lyg nebrangu.
Atsakyti
QUOTE(Darlingkrbe @ 2006 12 22, 11:00)
O tai tie ziedai is abieju pusiu dedasi?

Taip, jie is dviejų dalių.
Atsakyti
Sveikutės,
pagaliau ir aš pasikabinau senai pasiūtas savo romanetes. Tai įkeliu pažiūrėti visiems. Neužilgo ir viruvėje pasikabinsiu, jau turiu pasiūtas, sutvarkytas, tik dar nepakabintas smile.gif jei jums įdomu, tai ir jas įkelčiau pažiūrėti smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flora7: 22 gruodžio 2006 - 21:26
QUOTE(mijaka @ 2006 12 23, 14:42)
Flora7 vat man įdomu kur reguliuojasi vidurinė romanėtė ? ta prasme tu virvutę iki sienos tempei, ar taip per vidurį kur nors palikai ? Noriu mamai tokio tipo trijų dalių pasiut ir nežinau kaip su tom virvutėm... blush2.gif


Vidurinę pervedžiau į kairę pusę, per kairinės žiedelius, tai toje pusėje yra dvi virvelės. Sėkmės ir linksmų švenčių visiems wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai ar bandėte kuri siūti austriškas užuolaidas?Neprisimenu, kuri čia planavo...Kokia ten juostelė naudojama, kad jos rauktųsi ir fiksuotųsi?Gal kas žinot?
Atsakyti
blink.gif Na tai , moteriškės, užkabinot mane, net miegot negaliu eit... Šiandien su dukra salone kai sužinojom romanečių kainą, nosis nukabinom. Ne tai kad gaila , bet tikrai jau per daug užsikelia kainas už tokį nesunkų darbą.
Dabar tikrai jau pasiryžau pasisiūti pati. Tik va rytoj senukuose reiks dar išsiaiškint, kaip veikia tas mexanizmas, kad jos lieka viršuje pakeltos. Man neaiškūs kolkas tie variantai fiksavimo.
Liko man paslaptis ir Dekorvilos mechanizmo kaina.
Atsakyti