Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

nu bandau aiškint smile.gif

reik daugiau medziagos nei lango aukstis, raudonos rodyklytės rodo kryptį kurią lenkčiau medžiagą ir suformuočiau lygias klostes, tas klostes pridaigstyčiau ir tada tose mėlynose vietose prisiučiau žiedelius.
ar aiškiau? reik pabandyt, aš nedariau bet manau gautusi wink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmonca: 09 lapkričio 2006 - 22:21
QUOTE(vilmonca @ 2006 11 09, 23:20)
reik daugiau medziagos nei lango aukstis, raudonos rodyklytės rodo kryptį kurią lenkčiau medžiagą ir suformuočiau lygias klostes, tas klostes pridaigstyčiau ir tada tose mėlynose vietose prisiučiau žiedelius.
ar aiškiau? reik pabandyt, aš nedariau bet manau gautusi wink.gif

maždaug supratau atrodo ką nori pasakyt g.gif bet aš mačiau parduotuvėj tokią romanetę ir nepasakyčiau, kad ten tokios klostės pridaigstytos (juk matytųsi manau), gaila iš arčiau neapžiūrėjau doh.gif na aš vistiek manau, kad ten virvelę su žiedeliais rišt reikia, vat tik kad kai pakeli romanetę tada ta virvelė tarpuose ir tabalojasi doh.gif jo, reikia bandyt eksperimentinę romanėtę daryt drinks_cheers.gif
Atsakyti
situo atveju daroma ilgesne romanete,negu lango lgis,apskaiciuokit kokiu ten klosciu gylio norit.ir vietoj vienos virvutes i ziedelius veriamos dvi,tik viena yra uzrisama ties kiekvienu ziedeliu ir sutraukiama klostele,ta prasme padaromas mazgelis.,kad neatsiristu ir kloste laikytusi,o kitas sniurelis eina kaip normaliai romanetei
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2006 11 15, 17:41)
Labas darbštuolės  4u.gif Man labai reikėtų jūsų patarimo ax.gif Norėčiau pasiūti romanetes vaikų kambariui, bet neapsisprendžiu kokias. Jei siūsiu iš plono audeklo, naktį visas kambarys matysis  blink.gif Jei siūsiu iš storos medžiagos, dieną jas pakėlus vėl ta pati problema - kitas namas gana arti. Be to, kažkaip reiktų sugalvoti, kad mano pupa pati tas romanetes galėtų pakelti  g.gif Langas standartinis, su balkonu. Gal turit kokių minčių ? Ačiu už kiekvieną idėją  wub.gif

kad pupa pati galėtų rguliuotis aukštį, verk ilgas virvutes ir tvirtinimą daryk žemai, kad pati už virvutės paėmus galėtų reguliuotis
dėl audinio - rinkis tokį kur būna kombinuoti - dalis peršviečiamo, dalis ne, aš tokias siuvau - labai gerai, per tuos skaidrius lopinėlius rišlaus vaizdo iš lauko neįžiūrėsi, o šviesą praleidžia, ko ir siekiama tokiu atveju smile.gif
Atsakyti
Aš irgi nusipirkau mechanizmą ir ruošiuosi siūti romanetes. Ale, tas pats klausimas iškilo pamačius detalių kratinį. Kaip reiks surinkti? Mano irgi su grandinėle.
Atsakyti
[quote=garuolyte,2006 11 17, 10:13]
[quote=oksana.b,2006 11 17, 10:04]
Aš vakar ten buvau viska išaiškino kas ir kaip.

Tai gal pasidalintumėte patirtimi
[/quote]

Na pabandysiu

Pirma reikia pritvirtinti prie sienos, tam skirti tokie vidutinio dydžio baltos spalvos laikiklius (profilius) , po to ant šitu profilių uždedama juosta (profilius su juosta) ant kuriuos tvirtinsi užuolaidą prieš tai kaip ją kabinti reikia uždėti mechanizmus į ta mechanizmą reikia kišti skaidri juostėle (užrišti mazgą ir įdėti į mechanizmo viduriuka, ten tam skirta skylute), taip pat reikia į mechanizmą kuris skirtas grandinėlei į vidu įsidėti grandinėle, kad ja įdėti taip pat reikia išskleisti mechanizmą į dvi dalis ir į vidu įdėti grandinėlę. Paskui reikia kabinti užuolaida ir reguliuoti to dar nedariau, darysiu šiandien vakare.

Atsakyti
Sveikos,
Aš tų mechanizmų surinkus gal kelis šimtus blush2.gif Labai viskas paprasta.Pirmiausia reiktų visą romanetę susivarstyt, pasiruošt. O paskui tik takšt ant pritvirtintų laikiklių ir viskas. Jeigu kas norit išsamesnės informacijos kreipkitės. tongue.gif Dirbau kelis metus užuolaidų salone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebaba @ 2006 11 18, 19:15)
Jokiu cia paslapciu- viska i viesuma !!!

smile.gif  biggrin.gif  ax.gif  rolleyes.gif

Profesinės paslaptys bigsmile.gif
Norint naudoti romanetę dviem paskirtim, t.y ir dienos ir nakties funkcijai, siuvame romanetes ilgas, apačia dieninė, kaip sugalvosit, ar skaidraus audinio, ar ažūriukai ar dar kaip nors, o viršus audinio tokio kad užsidengtų, ar nepersimatytų, ar dar kaip norit, dieną sukeliame romanetę ir skaidri dalis atsiranda ant lango, o tanki viršuje susiklosto, vakare naktinė dengia langą tiek kiek išleidžiat, o dieninę važiuoja apačion. Manau aiškiai pripasakojau.
Čia mintis thumbup.gif o prisigalvot galit kaip tik norit. Jei dar neaišku bandysiu padėt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, kiek platesnė turėtų būti pati užuolaida siuvant austriškas užuolaidas, kad gražiai susigarbanotų?
Atsakyti
QUOTE(Jolkis @ 2006 11 24, 09:46)
smile.gif Sveikos visos šauniosios mamytės! Jau seniai seku šią temą ir taip pat kaip jūs užsikrėčiau šiuo puikiu darbu. Jau baigiu savo romanetes ir man iškilo vienas klausimėlis -lipniąją juostelę jūs prisiuvate vieną pusę prie užuolaidos o kita ?Prie sienos klijuojate ar kaip kitaip tvirtinate?  g.gif Ačiū visoms kurios čia duoda tokius gerus patarimus

aš nepirkau originalaus mechanizmo, tai tvirtinau prie pagaliuko, t.y. prie romanetės vieną lipnios juostos pusę, o prie to pagaliuko, kuris jau tvirtinasi prie sienos - kitą lipnios juostelės pusę. Tiesiai prie sienos nesigaus - reikia gi tas kilputes per kurias virvutė trauksis kažkur tvirtinti, tai tas pagliukas ir šitam reikalui tarnauja.
va čia dar kartą paveiksliukai kad geriau suprastum apie ką aš čia, jie kažkur pradžioje buvo įdėti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 24 lapkričio 2006 - 12:59
QUOTE(jolaxus @ 2006 12 12, 13:59)
jie visur bus nepigūs ax.gif  jei skaitei šią temą įdėmiai, tai gal atkreipei dėmesį, kad mes čia dažniau darom pačios tą mechanizmą - ne originalas gaunasi, betgi sėkmingai veikia, o kaina nėr ką lyginti smile.gif - vienam langui pagaliukas, virvutės, ziedeliai išeina kažkur apie 20 Lt thumbup.gif


Aš tai irgi taip užsimaniau tų romanečių.....išstudijavau supermemų patarimus, tuos ''mechanizmus'' ir pasisiuvau. Tie mechanizmai pasigamint juoko reikalas. Medžiaga kainavo 30Lt, ''mechanizmo'' elementai apie 20...svarelio vaidmenį pas mane atlieka toks metro sriegis pirktas ''senukų'' varžtų skyriuje....noriu ydėt nuotraukyčių tik nežinau kaip.
Atsakyti
Mano darbelis ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti