Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(ader @ 2006 10 30, 09:58)
pirkau uzuolaidu skyriuj tokia tinkline juostele, naudojama uzuolaidoms. Tiesa sakant net nezinau, ka su ja daro. 1.5 cm. plocioo juostele , tinkliukas.

Kai siųsiu nebandomąsias tada turbūt ir aš naudosiu tokią juostelę. smile.gif
Atsakyti
nu va, aš pasiuvau dar viena romanetę, šikart į virtuve smile.gif liko tik išsiuvinėti, bet niekur nerandu safari stiliaus aplikaciju sad.gif jaučiu siuvinėsiu pati iš siūlų, nors pabandysiu kaip gausis wink.gif

QUOTE(sygyta @ 2006 10 18, 20:18)
siunamos romanetes su pamusalu ( paprastu ir tuo,kur rasiau kad suteikia visiska tamsa) ir netgi su pasiltinimu,tada tokios romanetes purios buna,gaila neturiu fotkes ,imesciau parodyt,bet kai turesiu galimybe butinai nufotkinsiu.
man asmeniskai be pamusalo patinka tik tos romanetes,kurios yra is permatomos medziagos,o jei medziaga normali,nesu dariusi be pamusalu,nes man ne romanete o kazkoks snargliukas atrodo.na bet del skokio nesigincijama lotuliukas.gif


o aš nepagalvojau, pasiuvau i vonia vos vos perregimą ir blogai, šiandien nusipirkau paklijavimo, tokio kur su lygintuvu prilygini kitoj pusėj, ir bus super - duper wink.gif

žiūrėjau pas draugę romanetę, kuria siuvo salonas, kitoj pusėj virvelė, kad neatvėptų - prisiūta tokia permatoma juostelė vertikaliai, kur jos kaži gauti?
Atsakyti
Nu va, nusipirkau medžiagą ir vakar nulekėm su vyru iki Dekorvilos - labai maloni ponia dirbo ir žadėjo mumi viską paskaičiuoti iki ketvirtadienio, nes pas mus didžiuliai ir daug vitrininių langų ax.gif

juostelės tai Vilniuj mačiau prie Kalvarijų turgaus audinių parduotuvėj (ten ir medžiagą užuolaidoms pirkau, nes kiek girdėjau kainos kaip Gariūnuose biggrin.gif ), ten rodos po 2.50 lt/m, o bet gal kas žinot, ar toj Dekorviloj pigiau, nes nepaklausioj, o jau man kainą kai paskaičiuos - tai ten viskas vienoj krūvoj bus smile.gif

Atsakyti
nu ivertinkit wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 11 05, 21:39)
swoon.gif mega_shok.gif nu nerealiai thumbup.gif  šaunuolė  4u.gif  wub.gif


labai ačiū ax.gif
o va taip atrodo ryte:
user posted image
Atsakyti
mergaites, galit cia paziuret: http://public.fotki....ca78/romanetes/
Atsakyti
ai nufotkinau su telefonu doh.gif
šiandien nukabinėjau seną romanėtę, norėjau išskalbt ir suplyšo ji man kerėplai doh.gif tai buvo proga naują pasisiūt, dariau iš to ką namie turėjau po ranka, bet taip tiko....medžiaga - tokios pat spalvos kaip plytelės, juostelės - kaip sienos, na ir raudonų gėlyčių dar pridėjau, kad neatrodytų labai liūdnai blush2.gif ir vat kas gavosi....

P.S. bet jau medžiaga tai neduok dieve... doh.gif nesu pradedančioji siūvėja, bet vistiek kai kur kreivai šleivai gavosi, labai sunku iš tokios atlasinės siūti, tai tempia, tai raukiasi, tai dar koks velnias...vienas pliusas, kad atrodo medžiaga gražiai, prabangiai taip...

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mijaka: 06 lapkričio 2006 - 22:21
tuoj rodys photo.gif smoke.gif ok.gif

user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 11 07, 10:09)
po vieno psichologinio testo man komentavo, kad esu tiksliojo požiūrio atstovė, t.y. mano žvilgsnis į pasaulį ne toks meniškas biggrin.gif 

jau kaip fainai pasakei lotuliukas.gif

QUOTE(ermute @ 2006 11 07, 10:18)
tik nesupratau, kokia pagrindine medziaga? ar ten jos ner?  ax.gif

pagrindinė tai pilka tokia atlasinė medžiaga, plona, permatoma. o ant jos jau violetinės juostelės prisiūtos (galėtų būt ir siauresnės, bet tik tokias plačias turėjau doh.gif ) ir ten vamzdeliai įverti. O gėlytės tai šiaip sau, kad panašu į plytas būtų lotuliukas.gif t.y. plyteles vonios lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu merginos - neturiu zodziu!!! Jau kuris laikas ruosiuosi imtis tokio darbelio, bet kadangi pas mus viskas dar remonto stadijoje, tai galiu tik grozetis jusu darbais.
P.S. pas mus kambaryje langas is triju daliu. Kaip patartumet - manau, butu grazu daryti tris atskiras romanetes ir laikytis pakeltas skirtinguose auksciuose?
Atsakyti
QUOTE(Mininga @ 2006 11 07, 12:40)
manau, butu grazu daryti tris atskiras romanetes ir laikytis pakeltas skirtinguose auksciuose?

tiktai taip ir ne kitaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gėliukas @ 2006 11 08, 23:50)
ale gi bijau sumeluot  blush2.gif  atrodo 1.50 m pločio apie 150 lt (buvo 180), o 2.00 m pločio apie 180 lt (bent jau kažkas panašaus). Bet vistiek brangu  biggrin.gif

aha, nepigiai vistiek gaunasi verysad.gif

nagi merginos pasakykit kaip padaryt romanetė kuri banguota visada tokia būna kai nuleista, man atrodo jei neklystu tai pas vilmonca vonioje tokia g.gif o gal tik panašiai atrodo.... ar ten kažkaip virvelę prie žiedelio kiekvieno rišt reikia ar kaip, nesuprantu
va toks pvz. user posted image
Atsakyti