Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

user posted image


cia mano romanete, daryta pries gerus metus.
Atsakyti
QUOTE(Ilonėlė @ 2006 10 09, 21:45)
o galit man neišmanėlei paskiti, o tai kai romanetės ištiestos, tai viduje gražu ( kambary) o iš lauko pusės aip atrodo g.gif nu perlanga. gi turėtu matytis visi žiedeliai ir virvutės g.gif

galima daeryti kelis variantus,nezinau kodel renkasi cia visos tuos ziedelius,jei darai romanetes su pamusalu( yra toks geras dalykas,kaip blackoutlining)atsiprasau lietuvisko zodzio nezinau,jis toks kietokas,ir kai uzdengi, duoda visiska tamsa namie,kad tai ir butu dienos metas ir sviestu saule.ant tokiu romaneciu deciau specialias juosteles.pagaliukui ivert.na o jeigu visdelto renkamasi tik is medziagos,tada graziai padaromos 1,2 cm plocio kisenukai iverti pagaliukam.tiesiog audinys susiuvamas ir paliekamas tarpelis pagaliukui smile.gif
o virvutes ir matosi,bet jos vaizdo negadina visiskai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 09 spalio 2006 - 21:08
Na, jau ir aš užsikrėčiau ir apsisprendžiau gamintis pati. Vakar vos vos užmigau...mintys lakstė jo majo smile.gif
Man tai tik nesuprantama, kaip tas žaliuzes galima panaudoti...gal kai pamatysiu jas (pas uošvius yra) tai, gal suprasiu. Iš kitos pusės, ant medinio balkiuko gal būtų geresnis variantas, kadangi noriu langui daryti iš trijų daliu...tai vienas medinis balkiukas būtų panaudotas trijoms romanetėms...Ar taip įmanoma, ar aš čia tik prifantazavau? O jei darysiu au balkiuku, ar yra koks fiksatorius? kadangi pas mane plastikiniai langai...
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 15:23)
...
Tiesa, mano medžiaga pakankamai stora ir sunki...galvoju ar tie lipukai atlaikys tą svorį, vistiek viskas ant ju laikosi? g.gif

nu tie lipukai pakankamai rimtai sukimba, juk bet kur kai tenka juos atlupti tai tempi kaip reikiant, o čia gi tokio tampymo ir nebus, plius prisegta tai per visą ilgį, laikantis plotas gaunasi ne toks ir mažas
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 10, 15:28)
nu tie lipukai pakankamai rimtai sukimba, juk bet kur kai tenka juos atlupti tai tempi kaip reikiant, o čia gi tokio tampymo ir nebus, plius prisegta tai per visą ilgį,  laikantis plotas gaunasi ne toks ir mažas


Nu jo...pasitikslinau, nes nusipirkau, pradžia lengvai atsilupa, bet aišku, kai didelis plotas prilipdytas bus, tai bus tvirčiau.
O kaip tu darei visą mechanizmą? Pati konstravai iš tų žiedelių, pirkai, ar iš žaliužių? Šiaip galvoju, kad aš pati konstruosiu, kadangi noriu vienam langui iš trijų dalių pasidaryti... g.gif Kažin, kuris variantas geresnis? Gal kuri žinot?
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 15:33)
...
O kaip tu darei visą mechanizmą? Pati konstravai iš tų žiedelių, pirkai, ar iš žaliužių? Šiaip galvoju, kad aš pati konstruosiu, kadangi noriu vienam langui iš trijų dalių pasidaryti... g.gif Kažin, kuris variantas geresnis? Gal kuri žinot?

aš dariau ant basliuko pati
yra čia dariusių ant žaliuzių pagrindo, bet šion teorijon net nesigilinau, nes neturėjau nenaudojmų žaliuzių ax.gif
vargu ar kuri pasakys, kuris variantas geresnis, nes abejoju ar yra bent viena išbandžiusi abu variantus unsure.gif
tiesa ten kažkur teiravaisi apie fiksavimą, tai aš jį dariau labai paprastą - ant sienos įsuktas varžtelis ant kurio užvyniojamos virvutės ir viskas. Galima kabliuką skirtą naktinių užuolaidų kaspinams užkabinti prisukti ir aplink jį fiksuoti virvutę. tai čia tiek teorijos jei darysi be žaliuzių mechanizmo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 10 spalio 2006 - 14:43
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 10, 15:37)
aš dariau ant basliuko pati
yra čia dariusių ant žaliuzių pagrindo, bet šion teorijon net nesigilinau, nes neturėjau nenaudojmų žaliuzių ax.gif
vargu ar kuri pasakys, kuris variantas geresnis, nes abejoju ar yra bent viena išbandžiusi abu variantus unsure.gif


O akip fiksatorių pasidarei?Pas mane plastikiniai sad.gif. Tai nežinau.... blush2.gif
Papildyta:
Tiesa, o pagaliukų prisiuvimui galima paprasčiausia suimti per pus medžiagą ir susiūti?Ar bus negerai?
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 10, 15:37)
aš dariau ant basliuko pati
yra čia dariusių ant žaliuzių pagrindo, bet šion teorijon net nesigilinau, nes neturėjau nenaudojmų žaliuzių ax.gif
vargu ar kuri pasakys, kuris variantas geresnis, nes abejoju ar yra bent viena išbandžiusi abu variantus unsure.gif
tiesa ten kažkur teiravaisi apie fiksavimą, tai aš jį dariau labai paprastą - ant sienos įsuktas varžtelis ant kurio užvyniojamos virvutės ir viskas. Galima kabliuką skirtą naktinių užuolaidų kaspinams užkabinti prisukti ir  aplink jį fiksuoti virvutę. tai čia tiek teorijos jei darysi be žaliuzių mechanizmo



Nu jo, gal ir gerai...bet kaip vidinę pritvirtinti, jei noriu daryti iš trijų daliu doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 15:45)
...
Tiesa, o pagaliukų prisiuvimui galima paprasčiausia suimti per pus medžiagą ir susiūti?Ar bus negerai?
Papildyta:
Nu jo, gal ir gerai...bet kaip vidinę pritvirtinti, jei noriu daryti iš trijų daliu doh.gif  g.gif

su pagaliukų prakišimu aš būtent taip ir dariau drinks_cheers.gif tingiu kartotis, skaityk čia
o su vidine tai jau klausimukas g.gif nebent traukti ją iki sienos prie gretimos romanetės karniziuko papildomai prisukus atskiras kilputes šitos romanetės virvutėms ir tada fiksuoti ant sienos
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 10, 15:53)
su pagaliukų prakišimu aš būtent taip ir dariau drinks_cheers.gif tingiu kartotis, skaityk čia
o su vidine tai jau klausimukas g.gif  nebent traukti ją iki sienos prie gretimos romanetės karniziuko papildomai prisukus atskiras kilputes šitos romanetės virvutėms ir tada fiksuoti ant sienos


Arba galvoju pačiame viršuje, ties tuo žieduku, kokį pailga varžtuką ar ką užkišti skersai....ir užsifiksuotų. Nieko tokio, jei tektų palaipiot ant kėdės blush2.gif nieks nematys smile.gif
Šiaip galvoju, jei kombinuosiu permatomą audinį su storesniu (kaip dieninę ir naktinę užuolaidą). Kažin kaip gausis g.gif Sudėjus vieną šalia kitos, tai neblogai atrodo.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmonca @ 2006 10 10, 18:38)
jolaxus, kaip manai, graziau siule i kambario ar i lauko puse daryt, maciau visaip, man siule grazu i kambari visai... Čia kalbu apie tą atvejį kai darai siūlę perlenkus medžiagą...

tai pala pala,o tada kur praversi sniurelius romanetes sutempimui? irgi i geraja puse ziedelius siusi? schmoll.gif nemanau kad geras variantas.man graziau kai vidinej pusej viskas
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 15:54)
Arba galvoju pačiame viršuje, ties tuo žieduku, kokį pailga varžtuką ar ką užkišti skersai....ir užsifiksuotų. Nieko tokio, jei tektų palaipiot ant kėdės blush2.gif nieks nematys smile.gif


o gi tada virvutės galas tabalosis vidury lango g.gif biggrin.gif jei teisingai supratau ką nori daryt

manau bus labai gerai, jei tempsi tą virvelę viršuje iki sienos, tik galą kaip nors pažymėk, kad žinotum, kad tai vidurinė biggrin.gif

P.S. aš irgi nesiuvu jokių juostelių, perlenkiu audinį ir vsio, man taip ir greičiau ir patogiau ir lygiau ir gražiau gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 10 10, 20:39)
tai pala pala,o tada kur praversi sniurelius romanetes sutempimui? irgi i geraja puse ziedelius siusi? schmoll.gif  nemanau kad geras variantas.man graziau kai vidinej pusej viskas


taigi ziedelius siuti reik is lango puses, o siule gali buti is kambario puses, medziaga lankstosi ten kur ziedeliai smile.gif as nagrinejau padaryta romanete, ne pati sugalvojau wink.gif
Atsakyti