Įkraunama...
Įkraunama...

kūdikis nevalgo iš vienos krūties

Labas vakaras,

gal kas nors susidūrėte su tokia problema, kad vaikiukas nevalgo iš vienos krūties, o tik verkia ir rėkia nesavu balsu? Nežinau, kas darosi ir ką daryti, nes iš vienos valgo, o iš kitos ne. Vieną kartą valgė iš jo ir nieko, o po dar vieno maitinimo nebenorėjo imti ir viskas.
Atsakyti
mantaip buvo kai is ligonines grizau tai teko pazaisti ir kazkur kita diena jau pradejo imti, bet ir iki siol nelabai jos megsta tai padariau isvada kad gal sunkiau pienukas bega smile.gif
gal kieta krutine pas tave tai su pientraukiu biski nusitrauk, kad suminkstetu ax.gif
Atsakyti
Mano lelyte viena kruti labiau megsa nei kita,kitoje sunkiau pienas bega ir jo maziau yra g.gif
Atsakyti
Anksčiau valgė iš abiejų vienodai noriai, be jokių cirkų. Kažkas atsitiko, tik nežinau kas ir dabar nevalgo, klykia... Gydytoja patarė neduot kitos ir viskas, kad ale ožiukas kažkoks ir kai išalks valgys. Na, bus matyt smile.gif
Atsakyti
Na, man jau 7 mėnesiai taip. Vieną krūtį sunku įsiūlyti. Naktį (vis dar po kokius 4-5 kartus keliasi užkąsti), tai visada nuo nemėgstamos pradedu duoti, o po to ir kitą pasiūlau. Kadangi dieną daug sunkiau įsiūlyti 'nemėgstamąją', tai ten ir pieno mažiau būna, todėl vien iš jos niekada nepavalgo. Nuo pat gimimo ją sunkiau buvo paimti jai, gal pienas lėčiau bėga ar sunkiau traukiasi, todėl ir nemėgsta matyt..
Atsakyti
mano dukryte jau nuo 4 men.valgo tik is vienos kruties smile.gif jai dabar 11men.toje nevalgomoje dingo pienas,ta prasme nebega smile.gif ir viskas super thumbup.gif dar patogiau man kai is vienos tik valgo.o pieno toje vienoje,visam vaiku darzeliui uztektu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angelas266 @ 2010 12 10, 16:24)
mano dukryte jau nuo 4 men.valgo tik is vienos kruties smile.gif jai dabar 11men.toje nevalgomoje dingo pienas,ta prasme nebega smile.gif ir viskas super thumbup.gif dar patogiau man kai is vienos tik valgo.o pieno toje vienoje,visam vaiku darzeliui uztektu lotuliukas.gif


netycia uzejau i sia tema, pasisakysiu ir as 4u.gif
mums labai panasiai, kaires kruties spenelis didesnis, ji sunkiau apzioti, siaip kruti ima, bet jai labai sunku is ten ka istraukti i pienas letai bega, su desine viskas tvarkoje,bent man taip atrode ji ir didesne, ir pieno daugiau gaminas,ir kai valgo girdziu,kad ryja, taip nusiteikus buvau maitinti,bet po menesio vaikas ne gramo nepriaugo verysad.gif gal yra kam nors taip buve?pas mane atvirksciai,kad ir su desine krutim atrodo viskas tvarkoje, ja tik aptraukia, ji apminksteja, tada vaikas klykia nervuojasi, nepaima, nepatraukia, taip zaidem menesi laiko, as dar vis maitinti nusiteikinejau, o tik alinau vaika, kai tik rekdavau kisdavau kruti, ciulptuko neeme,o ten buvo jai per mazai, visaip bandziau duodavau ir abi, per viena maitinima, atrode ir slapinosi ir tustinosi, net nepagalvojau,kad gali trukti maisto.
dabar jau primaitinu, nes menesio vaikas atrodo kaip naujagimis, gaila ziureti,ir tai dar drauge man patarineja maitinti ir viskas, bet po tokiu maitinimu ir vaikas alkanas ir dar pieno nusitraukiu, aisku nedaug, nes jo nedaug gaminasi...ir stai tas noras maitinti, rezultatas ne koks, antro vaiko maitinti irgi neismokau, pirma karta galvojau vaikas per silpnas neistraukia, nes gime ir anksciau ir silpnesnis ir mazesnis,o dabar atrode, viskas normaliai, o istorija pasikartojo, visada galvojau,kad kiekviena moteris gali maitinti, jos fiziologija taip sukurta, bet kuo toliau tuo labiau isitikinu,kad ne kiekviena.Sekmes maitinant savo mazylius, man taip ir nepavyko, o taip norejau.... 4u.gif
Atsakyti
O as manau, kad didžiausia beda ir yra kai mamaos primaitina vaikiukus, tada ir pieno maziau gaminasi. Kartais verta ir siek tiek pakankint leliuka, kad mamos organizmas prisitaikytu prie vaikiuko poreikiu. O kad nepriaugo svorio, tai gal pienas nemaistingas buvo, gal paciai su daktare pasitart reikejo, gal pacios racionas nevisai visavertis. Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alikante @ 2010 12 17, 15:48)
O as manau, kad didžiausia beda ir yra kai mamaos primaitina vaikiukus, tada ir pieno maziau gaminasi. Kartais verta ir siek tiek pakankint leliuka, kad mamos organizmas prisitaikytu prie vaikiuko poreikiu. O kad nepriaugo svorio, tai gal pienas nemaistingas buvo, gal paciai su daktare pasitart reikejo, gal pacios racionas nevisai visavertis. Sekmes tau  4u.gif


Kankinau 4men.. nebeistveriau ir pradejau maitinti misinukais. Is karto visi lengviau atsipute, ir naktys ramios, ir dienos ramios, ir vaikas zvalus, besisypsantis. O tu 4men nenoriu net prisiminti. Antras vaikas kai bus tiek laiko nelauksiu. Matysiu, kad neina, tai ir nekankinsiu vaiko 4u.gif
Atsakyti
Maniskis irgi is vienos puses nelabai nori valgyti, bet nuo pat pradziu joje maziau pienuko gaminos, dabar kadangi mazai is jos bevalgo, tai labai sumazeje ir jam nepakanka pilnai pavalgyti, tada duodu kita tuoj pat ir is jos ilgai valgo, taigi antros puses beveik nestimuliuoja, todel ten maziau gaminas. Zodziu, kaip uzburtas ratas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwww @ 2010 12 20, 01:19)
Maniskis irgi is vienos puses nelabai nori valgyti, bet nuo pat pradziu joje maziau pienuko gaminos, dabar kadangi mazai is jos bevalgo, tai labai sumazeje ir jam nepakanka pilnai pavalgyti, tada duodu kita tuoj pat ir is jos ilgai valgo, taigi antros puses beveik nestimuliuoja, todel ten maziau gaminas. Zodziu, kaip uzburtas ratas  doh.gif

mes irgi taip žaidžiam doh.gif su kitais vaikais taip nebuvo, atrodo jau ir patirties turiu doh.gif
Atsakyti
o as galvojau, kad cia reta problema ir ji tik pas mane. Maniskis tai pora men valgydavo is abieju krutu, bet pastebedavau, kad kaireje krutyje pieno maziau budavo (bet jo pakakdavo pavalgyti). nuo 3 men jis kazkaip kaires kruties nebenori imti, priejau isvados, kad jam is jos per letai bega pienukas ir jo nebeuztenka pavalgyti. Bet nakti kai jis mieguistas tai visda duodu kairia kruti, is kurios leciau bega,o primitinu is kitos. Diena tai tos kruties net neikisi, tai tenka nusitraukti pienuka ir maitinti is desines. Tai ta pienuka saldau, bus kosytems daryti. smile.gif
Atsakyti