Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Sveikos,
Ar jau ir pas jus balos bigsmile.gif ?
Visu tapkytes pagirt reikia... ir su lapeliais, ir su zuvytem... wub.gif
Karalyste, su tavaisiais tai jau ir i lauka nebaisu 4u.gif . Svarbu ryzaisi tokiam darbeliui, o su dekoru galima ir paeksperimentuoti. Dekoras uzpurkstas? Jeigu taip tai kaip su plovimu? Daryk kokius is spalvotos vilnos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 10, 10:23)
Ka manot visos jau "pelenes" turi but ? Reikia ir raganu su 41 ismieros kojom. 

Ragana cool.gif O kaip tos vadinasi kurios 43 dydį nešioja nail.gif: lotuliukas.gif

Karalyste, per kiek lako vailokus nuveli, kaip tai darai? Aš pora vailokų vėliau, eina švilpt, koks pragariškas darbas, jei ne B su savo pagalba, tai sunkiai įveikčiau juos doh.gif

Kadabra-balos verysad.gif Su guminiais (riožyniais nail.gif: ) į parduotuvę ėjau schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 01 10, 08:57)
Ar tu anksti pribadai? Nes jeigu gerokai pavėlus uždedu dekorą, man nebeprisivelia g.gif


Na, jos jau buvo pilnai suveltosPo pribadymo vos ne vos apie 1cm dar susitraukė.
Sakyčiau pakankamai gerai prisibado.Gal tavo iš sluoksnos veltos g.gif , gal tada kitaip g.gif
Tiesa, juperi rodė savo pavyzdžius.


Trakšt, dėkui, žinai, kai "pelenių karalystėj" lotuliukas.gif gyvenu, tai baisoka tokia išmiera biggrin.gif Tiesiog man reikėjo padaryt 39 dydį blush2.gif
Man spalvos prasimušimas patinka, tik būtinai reik į vidų dėt šviesesnę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 11:49)
Kadabra-balos  verysad.gif  Su guminiais (riožyniais nail.gif: ) į parduotuvę ėjau  schmoll.gif


ale man taip smagu kur ne kur zalia zolyte matyti wub.gif , toki miela pavasari primena, nors dar jis ui kaip toli cool.gif
Atsakyti
Pas mus, Zarasuose jokio žolytės, kur ten, nes šaligatvio pliko niekur nėr schmoll.gif Nors pavasariu tai kvepia.... wub.gif
Einu pavelsiu, negaliu atsistebėt vis dar, kad neturiu laiko, jog užsakymų nebūtų bigsmile.gif rolleyes.gif Noriu žirgų lenktynėms pasiruošt, o nėr kada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 12:09)
Einu pavelsiu, negaliu atsistebėt vis dar, kad neturiu laiko, jog užsakymų nebūtų  bigsmile.gif  rolleyes.gif  Noriu žirgų lenktynėms pasiruošt, o nėr kada  biggrin.gif


o dar sako: krize biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 12:09)
Pas mus, Zarasuose jokio žolytės, kur ten, nes šaligatvio pliko niekur nėr  schmoll.gif Nors pavasariu tai kvepia....  wub.gif
Einu pavelsiu, negaliu atsistebėt vis dar, kad neturiu laiko, jog užsakymų nebūtų  bigsmile.gif  rolleyes.gif  Noriu žirgų lenktynėms pasiruošt, o nėr kada  biggrin.gif

kaip ruosiesi zirgu lentynem?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 10, 12:10)
o dar sako: krize  biggrin.gif

Sako biggrin.gif Prieš pusmetį mečiau nemėgstamą darbą ir dabar tą patį minimumą užsidirbu veldama thumbup.gif Nors vis dar tuo negaiu patikėt rolleyes.gif

QUOTE(juperi @ 2011 01 10, 12:21)
kaip ruosiesi zirgu lentynem??  g.gif

Noriu nots dešimt-penkiolika šlepečių nusivežt, paprekiaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 12:23)
Sako  biggrin.gif  Prieš pusmetį mečiau nemėgstamą darbą ir dabar tą patį minimumą užsidirbu veldama  thumbup.gif  Nors vis dar tuo negaiu patikėt  rolleyes.gif
Noriu nots dešimt-penkiolika šlepečių nusivežt, paprekiaut  ax.gif

bet juk nesulyginami dalykai, ar ne??? kai i darba eini kaip i musi ir kai dirbi savo malonumui, ikvepimo pagautas... thumbup.gif

ar jau buvus su tapkytem ten? ar vyko kokia prekyba? pardavei?
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 10, 12:36)
bet juk nesulyginami dalykai, ar ne??? kai i darba eini kaip i musi ir kai dirbi savo malonumui, ikvepimo pagautas... thumbup.gif

ar jau buvus su tapkytem ten? ar vyko kokia prekyba? pardavei?

O taip wub.gif

Ne, velt tik perniai pavasarį pradėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 12:43)
O taip  wub.gif

Ne, velt tik perniai pavasarį pradėjau  smile.gif

o tai ten koki isipirkt leidima reik?? niekad nesu prekaivus, prie nieko nesu "prisiglaudus "
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 13:23)
Noriu nots dešimt-penkiolika šlepečių nusivežt, paprekiaut  ax.gif

O aš iškart Šelmą ant žirgo įsivaizduot puoliau, galvoju "ot tikra Šelmė" rolleyes.gif .
Atsakyti