Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Dažyt tai tikrai nesiimčiau doh.gif
Dėjau dekorą ir vėl vėliau, suvėliau iki 25,5cm , gal kada atsiras moterytė su tokia koja biggrin.gif , bet dabar abejoju dėl platumo, ar neperplačios doh.gif
Visa šlapias greičiau tempiu rodyt blush2.gif
user posted image

user posted image


Kažkokia vėlimo manija wacko.gif , jau galvoju apie kitas doh.gif wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 09 sausio 2011 - 16:23
dzuke, tu saunuole...dekoriukas labai linksmas...kokios zuvys???? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dzūke, labai gražiai pasteliškai išplaukęs piešinys thumbup.gif . Čia su adatėle ir paskui užvelta?
Atsakyti
vis gražiau ir gražiau. wub.gif
Atsakyti
dzūkė kokios linksmos tapkutės thumbup.gif ir spalva ir dekoras good.gif
Atsakyti
Nezinau ar mane ispeiksit bet tikiuosi patarimu gauti is jusu... cia mano naujoji manija tokiu ilgaauliu doh.gif labai pamilau naturalia namine vilnele .man ji taip velias mielai ir juo lab kad pacios tvarkyta jinai ir vezta karsti , gal todel ir tokia miela doh.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=karalyste,2011 01 09, 21:44]
Nezinau ar mane ispeiksit bet tikiuosi patarimu gauti is jusu... cia mano naujoji manija tokiu ilgaauliu doh.gif labai pamilau naturalia namine vilnele .man ji taip velias mielai ir juo lab kad pacios tvarkyta jinai ir vezta karsti , gal todel ir tokia miela doh.gif

Cia tai jega, thumbup.gif thumbup.gif po tokius snigynus braidyt pats tas,arba turguje stovet,kad kojos nesaltu tongue.gif
beje,dekoras,gal per kokius trafaretus badytas,ar kaip? taip tiksliai atrodo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausruze: 09 sausio 2011 - 22:12
Ačiū, mergaitės, blush-anim-cl.gif
Įdomu, kaip ant kojos jų patogumas g.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 09, 16:55)
Čia su adatėle ir paskui užvelta?

Aga.



Karalyste, gražūs tie tavo veilokai thumbup.gif , tik piešiniai ne mano skonio blush2.gif , galėtų būt kokie liaudiški ornamentai g.gif Tu juos ten pieši, kuo? Aš irgi noriu turėt paišelį ax.gif
Na, tikras rankdarbis, viskas, nuo vilnos ruošimo wub.gif
Atsakyti
Karalyste, faini bačiokai thumbup.gif .
Gal išduosi kokios veislės avių vilna?
Neseniai pasakojau, kad rudenį porą tapkių vėliau iš naminės vilnos, pardavėjas (Prienų karšykloj pirkau) nelabai žinojo kas per veislė, ale užtikrino, kad veliasi. Tai vėlės iš tikrųjų labai gerai, o dar geriau plyšo... Labai greit išsišėrė kažkokiais skutais.
Atsakyti
Labas , mergaitės bigsmile.gif
Dzūke, fainuolės tapkytės, gražios thumbup.gif
Ar tu anksti pribadai? Nes jeigu gerokai pavėlus uždedu dekorą, man nebeprisivelia g.gif

Karalyste, tavo veilokiukus jau kitam forume gyriau.
Tik , kaip ir kitom smalsu, kaip tu tuos dekorus padarai?
Atsakyti
Labas rytas,


keistas reikalas pamojavus su lopeta trejata valandu galvoj taip tuscia pasidaro, kad greit ta tustuma naujos velimo idejos uzima. thumbup.gif Daug turiu minciu, bet sia savaite dar "senus" modeliukus reiks daryt.


Besijuokianti kaip visada tavo tobulai lygios ir tokios.... nu net nezinau, kaip tiksliai isireikst - svarios. thumbup.gif Man po roziu bumo irgi minimumas prie sirdies. Jei pavyks nufotkint, siandien ikelsiu foto.


Juodos su pilku, su lapukais visai grazios. Ir toks ramus dekoras fainas. thumbup.gif


dzūke as nesioju 41. Ka manot visos jau "pelenes" turi but ? Reikia ir raganu su 41 ismieros kojom. lotuliukas.gif Ko tu pergyveni, kad prasimusa spalvos ir pasimaiso. Gal nelabai grazu, kai prasimusa juoda, tai gaunasi toks murzinumas. O tavo atveju super grazios tapkytes. Ir dekoras taip vietoj, neisplaukes. thumbup.gif wub.gif Man tikrai grazu. O yra zmoniu platesnem kojom. Atsiras tavo slepetem nesiotojas.


karalyste nu simpatiski ir praktiski veltinukai. Na dekoras idomus ir nezinia, kaip tiksliai padarytas. Bet man taip, atleisk, "fabrycnai" atrodo. ax.gif Visada diziausia pagarba zmogui, kuris daro storus ir ilgus veltinius. 4u.gif As tam nesiryztu, nes biski gaila saves. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 10 sausio 2011 - 09:26
Veisle tai cia isvis paprastos senovines lietuviskos avytes , tai jos gal net ir be veisles , kaimo pijokeliai kai nori isgerti nesa man nukirptos aveles vilna o as jau ja tvarkau ir tkrai ne jokios veislines garantuotai:) nesioju is ju tepukus tai plysti nelnkus ta vilnele tik va faktas tas kad dazyt neasimoka vilnos nes neissidazo kazkodel jinai ir dazant nezinia kokiu kiekiu dazu ir pan. blink.gif ir net neisivaizduoju kodel taip.
dekora sutrafaretu darau is interneto platybiu , nes pati piesti visai nemoku blush2.gif sad.gif

trakst noretus is man kazkokio ornamentelio gal geriau , bet kaip sakant nevisada pagal darytojo norus doh.gif smile.gif
Atsakyti