Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(juperi @ 2011 01 08, 08:56)
iki vilnos rankos nesitiesia verysad.gif

Man taip buvo po visų švenčių, tai irgi tik tas vienas paskutines dar tepadariau. Bet nutariau, kad geriau naujas darysiu. Su tais taisymais doh.gif
Atsakyti
Kaip gražiai lygiai jums gaunasi tie veltinukai wub.gif eisiu praktikuotis toliau.
Kokius muilus naudojat veldamos? Ar visiškai ne juose esmė?
Atsakyti
Gavau užsakytas šilko sruogas, servetėles ir šukuotinį šilkąthumbup.gif . Dar nesu bandžius, bet šiandien bandysiu.
Atsakyti
Magnetas pasiteisino, didelį turiu, delno dydžio, tai vos pavedžiojau virš vilnos sušoko adatėlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 08, 16:46)
Magnetas pasiteisino, didelį turiu, delno dydžio, tai vos pavedžiojau virš vilnos sušoko adatėlės  thumbup.gif


is karsinio traukei, ta prasme dar nesudelioto? kiek gavosi ir is kiek?
net idomu...
Atsakyti
Dėjau gabalą sauso karšinio ir traukiau, 3 radau 200 gramuose kažkur, eksperementuodama po storu suoksniu vilnos kelias adatas savo įkišau, tai staigiai prišoko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 08, 17:13)
Dėjau gabalą sauso karšinio ir traukiau, 3 radau 200 gramuose kažkur, eksperementuodama po storu suoksniu vilnos kelias adatas savo įkišau, tai staigiai prišoko  thumbup.gif


neblogai, bet aisku, kad geriau ju is vis nebutu, nes tas cackinimasis taip prailgina darba doh.gif

Atsakyti
dar vienas keptelėjimas:
user posted image

žydras tai zelandietiškas karšinys, visos kitos iki šiol veltos vilnos buvo iš spalvoto liietuviško karšinio rinkinio , na nemaniau, kad toks radikalus skirtumas blink.gif žydrasis sluoksnis lygiai gražiai greitai vėlėsi, o mėlynas biesas niekaip... Tai tapų vidus gavos lygesnis, viršus vos įveiktas.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 08, 17:43)
dar vienas keptelėjimas:

4u.gif Visai gražu ir pakankamai lygu.
Atsakyti
Na, ir aš šiandien išbandžiau wool karšinį, į vidų dėjau zelandietišką baltą, išorėje lietuvišką alia "žydrą", bet jis kažkoks žalios/jūros/elektrinės spalvos doh.gif Bijojau apkalbėtų adatėlių, plėšiau po mažą kuokštelį tyrinėdama ir klojau - neradau karsta.gif
Traukėsi tikrai mažiau negu anksčiau vėliau pirktu iš kitur . Norėjau 25cm pėdai, o gavosi 27cm, tai čia būtų 41 dydis g.gif unsure.gif
Reikėtų dydžių lentelės pasieškot , anksčiau lyg buvo temoje prikelta mastau.gif


Kai ilgai vėliau, vis galvojau sumažės, labai baltas plaukas prasimušė į viršų - tikrai gavosi panašiosį žydras biggrin.gif
Vyrui sakau, gal tau tiks, jis:- aš žydrų nenešiosiu blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 08, 21:43)
Na, ir aš šiandien išbandžiau wool karšinį, į vidų dėjau zelandietišką baltą, išorėje lietuvišką alia "žydrą",  Norėjau 25cm pėdai, o gavosi 27cm, tai čia būtų 41 dydis g.gif  unsure.gif
Reikėtų dydžių  lentelės pasieškot , anksčiau lyg buvo temoje prikelta mastau.gif
Kai ilgai vėliau, vis galvojau sumažės, labai baltas plaukas prasimušė į viršų - tikrai gavosi panašiosį žydras biggrin.gif
Vyrui sakau, gal tau tiks, jis:- aš žydrų nenešiosiu blink.gif  lotuliukas.gif

Užuojauta . Aš vis dar neatsidžiaugiu, kad nepirkau lietuviško karšinio nė karto. Įsivaizduoju tavo karšinio klojimą ir prisimenu patį pirmą savo kartą... doh.gif , kai aš klodama pirmas tapkes karšiny ieškojau plaukelių krypties lotuliukas.gif ir sukinėjau atplėšusi gabaliuką kol „rasdavau" kryptį lotuliukas.gif atseit ir klojau vieną sluoksnį po kito „skirtingomis kryptimis". Net dabar žvengas ima iš savęs.
Aš šiandien dar vienas nuvėliau, ale vėl didelės doh.gif Nebeatitaikau siaubingai. Vien iš karšinio, tokios storos gavosi bigsmile.gif . Rytoj vėl reiks bandyt mažesnes daryt, nu gal pasiseks.
Bandžiau ir tas violetines pamažint, bet nebesikeitė, per gerai suveltos blush2.gif, o padukas pabalo, bet tvirtas liko.
O tu bandyk nudažyti tas tapkytes. Kaitinant dar ir pasitrauks gal. Tik ilga terlionė gaunasi. console.gif O 27 tai yra 42 išmiera. MB nešioja 42.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 08 sausio 2011 - 22:25
kaip gauti neriant veltinukus kudikiam thumbup.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti