Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

as buvau wool.lt parduotuveje Universiteto g. 10, prie katedros, (pirkau karsinio, bet ne lietuvisko, ar ir jame adotu pribarsyta?) Parduotuvele naujai atsidariusi, dar be iskabos, vilnos kainos internetines, bet kita savaite, kai pasikabys iskaba, tai sake pabrangs siek tiek schmoll.gif . Galima ir veltu daikteliu paziurinet, paciupinet, ka as ir padariau, nes smalsu kaip kieno tapkes suveltos biggrin.gif , visokiu pirstinyciu, gelyciu prideliota.. aisku prisipirkau visko, ko ir neplanavus.. vien zo apsilankykit smile.gif
Atsakyti
as is wool'o pries Naujus pirkau Zealandietisko karsinio, veliau vienas slepytes adatu neradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_AGOTA_ @ 2011 01 07, 14:27)
as buvau wool.lt parduotuveje Universiteto g. 10, prie katedros, (pirkau karsinio, bet ne lietuvisko, ar ir jame adotu pribarsyta?) Parduotuvele naujai atsidariusi,

Nesupratau blink.gif . Juk šitas adresas jau senai internetiniame puslapyje reklamuojamas. Kodėl naujai atsidariusi?
Atsakyti
Taigi jie tik nete bvo, dabar atsidarė ir parduotuvė Vilniuje smile.gif
Atsakyti
gal ir seniai smile.gif, as tai naujai atradau smile.gif, matyt kad iskabos dar ner tai as supratau kad nauja parduotuve, ir mergaites su kasos aparatu nelabai mokejo apsiet ax.gif
Atsakyti
Atsidarė tai naujai, vos prieš naujus berods smile.gif Internete senei jau bazuojas jie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 07, 15:07)
Atsidarė tai naujai, vos prieš naujus berods  smile.gif  Internete senei jau bazuojas jie smile.gif

Na taip, bet Universiteto 10 būtent rašė kontaktuose, kaip parduotuvę mažmeninę, jau lapkričio mėn. Negi ji tada dar neveikė, bet adresą jau buvo nurodę? g.gif .
Atsakyti
Parsivežiau tepus atgal blush2.gif . Mažint reikia blush2.gif
Atsakyti
Žollia, o kaip mažinsi? Juk turbūt su lateksu nutepti g.gif .

Aš dar vienas baigiau, kažko ant paprastumo patraukė smile.gif
user posted image

Nebegaliu be vėlimo, savaitė nevėliau, tai taip pasiilgau...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 07, 16:46)
Na taip, bet  Universiteto 10 būtent  rašė kontaktuose, kaip parduotuvę mažmeninę,  jau lapkričio mėn. Negi ji tada dar neveikė, bet adresą jau buvo nurodę?

Gal tiesiog tik aš sužinojau prieš naujus smile.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 07, 22:31)
Žollia, o kaip mažinsi? Juk turbūt su lateksu nutepti


Mažinau nuteptus, susitraukė dar kažkiek, tik lateksas nubalo, bet jei saviems tai nieko gal biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 07, 21:31)
Žollia, o kaip mažinsi? Juk turbūt su lateksu nutepti g.gif .
Aš dar vienas baigiau, kažko ant paprastumo patraukė smile.gif

Kuklios teputės, bet tas lygumas užburia 4u.gif
Na, mažinsiu ir tiek, kas gausis tas. O gal geriau naujas daryt? Nors Šelma va sumažino g.gif .
Papasakosiu kas išėjo...
Atsakyti
žollia, kokia ankstyva bigsmile.gif

rytas labas...Muza aplink skraido, minciu daug-tik kazko truksta g.gif impulso kazkokio...po savaites darbo-savaitgali norisi pailseti, iki vilnos rankos nesitiesia verysad.gif
Atsakyti