Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 01 06, 21:21)
Su tokia pliauska vienas mušau. Labai labai skaudžiai mušau...

lotuliukas.gif , arba su kočėlu.Tiesiog reika būt labai piktai, į vonios dugną stipriai pamėtyt, galima ir į grindis, jeigu nori labiau pasitaškyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 06, 22:03)
Daug  kam pakliūna su tom adatom, tai geriau jau brangiau...


Šiandien iš 41 dydžio tepukų 9 adatas ištraukiau, paskutines dvi jau grežiant išplautas doh.gif Kiek jų dar liko blink.gif unsure.gif B siulo su magnetu sluoksniais deliojant pavedžiot, gal prilips g.gif Du kilus dar turiu woolo karšinio, reikia kažkaip sunaudot doh.gif Žadėjo išimt iš rinkos bash.gif:

QUOTE(žollia @ 2011 01 06, 22:21)
rankomis, o jei nelabai bepasiduoda, tai   padaužyk su kuo... mirksiukas.gif  Nor gal labiau patyrusios  ką patars. Čia  tik iš savo dar menkos praktikos bandau patart.  4u.gif Su tokia pliauska vienas mušau. Labai labai skaudžiai mušau...

Draugės sūnus užėjęs pas ja vonion, kai ji mėtė tapkutes sakė " jei mamyte tau taip nepatinka velti, tai nereikia man šlepečiu tada" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 06 sausio 2011 - 21:49
QUOTE(žollia @ 2011 01 06, 22:21)
rankomis, o jei nelabai bepasiduoda, tai  padaužyk su kuo... mirksiukas.gif  Nor gal labiau patyrusios  ką patars. Čia  tik iš savo dar menkos praktikos bandau patart.  4u.gif Su tokia pliauska vienas mušau. Labai labai skaudžiai mušau...


Nezinau, gal jau buvau rasius ( blush2.gif lietuviskai neraso) Galima paimti veltini ir dauzyti susukta bambukine. Veltinis turi buti muiluotas. As tai darau vonioj, nes taskos. Ypac gerai tiems guziukams ismusti
Atsakyti
Šelma , pasaka be galo jau buvau taip ranka susizalojus su wool karsiniu , o jau adateliu ten tai ... parasiau jie el.pastan atrase atsiprase kad aceit taise karsimo mechanizma to daugiau nebus bet tikrai nesamone ... tai buvo su oranzine vilna, velau su violetine taip vargau kad guli vilnele ir dabar baisu prie jos priliest , o si karta su ruda vargstu... zada vis jie sustvarkyti , bet deja ... doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Nugi vargstu aš su tom šlepetėm doh.gif doh.gif doh.gif
Gal dabar,po švenčių yra kauniečių,kurios galėtų gyvai parodyt,kaip velti? g.gif nes matau,kad man kažko nesigauna g.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 06, 21:40)
Tiesiog reika būt labai piktai, į vonios dugną stipriai pamėtyt, galima ir į grindis, jeigu nori labiau pasitaškyt biggrin.gif

Mėtyti man nelabai patinka, nes laaabai taškosi.. doh.gif , nors mušant irgi ne ką mažiau taškosi doh.gif . Bet pagal situaciją darau ir taip, ir taip.

QUOTE(Šelma @ 2011 01 06, 21:48)
Šiandien iš 41 dydžio tepukų 9 adatas ištraukiau
Draugės sūnus užėjęs pas ja vonion, kai ji mėtė tapkutes sakė " jei mamyte tau taip nepatinka velti, tai nereikia man šlepečiu tada"  lotuliukas.gif

Na, woolas tai yra reklamą pasidaręs doh.gif . Gerai, kad aš tik truputį iš jų karšinio pradžioj pabandymui buvau nusipirkus ir nebuvo tų adatų... Bet aš iš jų buvau zelandietišką karšinį pirkus. Sluoksnoj nesu radus nieko.
Draugės sūnus thumbup.gif .
Atsakyti
Aš pirkau iš mažo ėriuko ir iš siūlų oazės. Tiek vilna, tiek atsiuntimas thumbup.gif
Manau geriau siūlų oazėj brangiau mokėti, bet nekainuos nei nervų, nei rankelių žalosit. Juk siūlų oazėj 56 litai didmeninė kaina

Žolia , po visų vėlimų , tenka vėlimo zoną plauti gerokai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 06, 22:48)
Šiandien iš 41 dydžio tepukų 9 adatas ištraukiau, paskutines dvi jau grežiant išplautas  doh.gif  Kiek jų dar liko  blink.gif  unsure.gif  B siulo su magnetu sluoksniais deliojant pavedžiot, gal prilips  g.gif  Du kilus dar turiu woolo karšinio, reikia kažkaip sunaudot  doh.gif  Žadėjo išimt iš rinkos bash.gif:
Draugės sūnus užėjęs pas ja vonion, kai ji mėtė tapkutes sakė " jei mamyte tau taip nepatinka velti, tai nereikia man šlepečiu tada"  lotuliukas.gif

Klausykit, o jus nebandet to karsinio grazinti??? nugi taip negalima!!! o jeigu nepriimtu-tai dar pagrasinciau teismais uz lengva kuno suzalojima... nu rimtai, merginos, skaitau as jus ir nesuprantu- mokat pingus uz ne tai, kad nekokybiska, bet sveikatai pavojinga vilna-ir dar rizikuojat doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 01 07, 08:14)
Aš pirkau iš mažo ėriuko ir iš siūlų oazės. Tiek vilna, tiek atsiuntimas  thumbup.gif
Manau geriau siūlų oazėj brangiau mokėti, bet nekainuos nei nervų, nei rankelių žalosit. Juk siūlų oazėj 56 litai didmeninė kaina

Žolia , po visų vėlimų , tenka vėlimo zoną plauti gerokai bigsmile.gif

Aš irgi labai patenkinta kol kas siuluoaze. Jau ant rytojaus būna siuntinukas :superir kaina didmeninė tikrai normali.
Tik gaila, kad jie sluoksnos neturi verysad.gif , mielai pirkčiau iš ten ir sluoksną. Visi svoriai atitinka. O iš woolo man ir svorio trūko...Kad ir po nedaug, ale vistiek pikta...
Dėl zonos „priteršimo", tai stengiuos kiek įmanydama mažiau taškytis, bet vistiek niekur nedingsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 07 sausio 2011 - 08:42
O jus sluoksna is wool lt pirkit thumbup.gif kokiu graziu spalvu turi, o jau ir patys dazyt ismoko. Tikrai spalvu pasirinkimas geras. Po savaitgalio is ju karsinio teks velt, nu biski neramu jei ka. Papasakosiu, kaip sekesi. Na o savaitgali bus aktyvus poilsis. Sersim zverelius miske ir jei oras leis - zvejosim. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 07, 12:20)
O jus sluoksna is wool lt pirkit  thumbup.gif 


as apie tai ir galvoju. Tik mastai, kad reik pas juos vaziuoti del spalvu atitikimo, nes kas ekrane, tai nelabai realybeje gali gautis g.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 07, 09:17)
Klausykit, o jus nebandet to karsinio grazinti??? nugi taip negalima!!! o jeigu nepriimtu-tai dar pagrasinciau teismais uz lengva kuno suzalojima... nu rimtai, merginos, skaitau as jus ir nesuprantu- mokat pingus uz ne tai, kad nekokybiska, bet sveikatai pavojinga vilna-ir dar rizikuojat doh.gif  doh.gif

Ai, man sudėtinga labai, man į Zarasus siunčia, tai tingiu žaistis doh.gif
Atsakyti