Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 06, 19:18)
Kaip tau taip ranka nedreba? g.gif   smile.gif

Alkoholio nedaug vartoju- rankos nedreba blush2.gif mirksiukas.gif

Aciu uz ivertinima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 06 sausio 2011 - 19:12
QUOTE(Trakst @ 2011 01 06, 19:13)
Man tai patinka toks efektas, kai dedi i vidu karsini, o i isore sluoksna ir karsinio plaukeliai prasimusa i virsu.  :

Man irgi labai patinka wub.gif Bėda tu kurias dažyt rekia, kad viršutinė sluoksna pavažiavo, ne tai, kad plėmais spalvotos, bet... žodžiu fui doh.gif Dydis 44, grybais nepaslėpsi biggrin.gif Ir nežemiška spalva gavosi, bet plėmuota, murzina, B sako, lyg po silosą kas braidė lotuliukas.gif Ai, paliksiu pusmečiui sutampys bernai-kojos auga, kaip ant mielių irnesakyk.gif

Šiandien mėgavausi woolo bendravimo kultūra telefonu doh.gif Sunku buvo su mergaite susikalbėt, tik paštu pavyko biggrin.gif
Atsakyti
Juperi, kokie gražūs tavo darbeliai 4u.gif Gražu ir tikslu labai.

QUOTE(raganele @ 2011 01 06, 18:25)
Gal galit patart, kaip dydį pataikyt veliant  doh.gif vakar vidurinėlei nuvėliau, bet tinka vyriausiajam,

Aš bandyčiau dar pavelt.

O čia paskutinės. Kadangi išmiera didelė (41), tai sunkokai man jos darėsi. Rytoj atiduodu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 06, 20:08)
O čia paskutinės. Kadangi išmiera didelė (41), tai sunkokai man jos darėsi. Rytoj atiduodu.

Nuotraukoj visai mažutės biggrin.gif , gražu drinks_cheers.gif
Iš sluoksnos vėlei g.gif


Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 06, 20:16)
grybais nepaslėpsi  biggrin.gif .................B sako, lyg po silosą kas braidė  lotuliukas.gif 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Iš pradžių ta violetinė buvo viduj, bet pavėlus, violetinė pradėjo per tą salotinę muštis į viršų. Tai verčiau į išorę tą violetinę, o salotinė viduj. Bet vidus ir liko gumburuotas. blush2.gif Gal neišbrokys, čia dovanų...Violetinė karšinys, o salotinė sluoksna
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 06, 22:33)
Iš pradžių ta violetinė buvo viduj, bet pavėlus, violetinė pradėjo per tą salotinę muštis  į viršų. Tai verčiau į išorę tą violetinę, o salotinė viduj. Bet vidus ir liko gumburuotas.  blush2.gif Gal neišbrokys, čia dovanų...Violetinė karšinys, o salotinė sluoksna

Todėl ir persimušė. Karšinio ilgesnis plaukas, todėl ir pralindo. Latviškas karšinys dar ne taip baisiai prasimuša, nu bet jau woolo, tai doh.gif .
Atsakyti
Jus -drasios...as niekad neekspermentavau karsinio derinti su sluoksna...isskyrus sausa privelima
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 06, 20:37)
Todėl ir persimušė. Karšinio ilgesnis plaukas, todėl ir pralindo. Latviškas karšinys dar ne taip baisiai prasimuša, nu bet jau woolo, tai  doh.gif .

Sluoksna iš wool, o karšinys iš siuluoazės. bet esmė vistiek turbūt, kad kašinys bet koks prasimuša.

QUOTE(juperi @ 2011 01 06, 20:39)
Jus -drasios...as niekad neekspermentavau karsinio derinti su sluoksna...isskyrus sausa privelima

Aš jau kelintas darau taip maišydama, bet būdavo mažiau kontrastingos spalvos ir taip nesimatydavo. blush2.gif Kai nežinai, tai ir drąsus lotuliukas.gif
Iš woolo karšinio bijau pirkt. Daug kam pakliūna su tom adatom, tai geriau jau brangiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 06 sausio 2011 - 21:05
QUOTE(žollia @ 2011 01 06, 20:08)
..
Aš bandyčiau dar pavelt.

...

čia ta stadija kur muilint ir trint rankomis ar kankint kilimėliu? Atleiskit žaliai, ale dar nelabai įsikirtau kurioj ten stadijoj labiausiai mažėjo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 06, 21:18)
čia ta stadija kur muilint ir trint rankomis ar kankint kilimėliu? Atleiskit žaliai, ale dar nelabai įsikirtau kurioj ten stadijoj labiausiai mažėjo blush2.gif

rankomis, o jei nelabai bepasiduoda, tai padaužyk su kuo... mirksiukas.gif Nor gal labiau patyrusios ką patars. Čia tik iš savo dar menkos praktikos bandau patart. 4u.gif Su tokia pliauska vienas mušau. Labai labai skaudžiai mušau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 06 sausio 2011 - 21:24
QUOTE(žollia @ 2011 01 06, 21:21)
rankomis, o jei nelabai bepasiduoda, tai  padaužyk su kuo... mirksiukas.gif  Nor gal labiau patyrusios  ką patars. Čia  tik iš savo dar menkos praktikos bandau patart.  4u.gif Su tokia pliauska vienas mušau. Labai labai skaudžiai mušau...

ačiū biggrin.gif smagus metodas, bandysiu, nes maigomos jau nelabai leidžiasi, kietokai prisivėlė.
Atsakyti