Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(dzūkė @ 2011 01 05, 13:19)
Nagi, rodausi su savo dekoravimais hihihi.gif

kokios simpatiškos 4u.gif . O ten dar ir paraižyta lyg. O su kuo raižai?
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 05, 10:53)
Nu ir kaip ten kavalieriai Veltinis.lt.?  lotuliukas.gif  Girdejau, kad visokio plauko ten veleju yra.  smile.gif  Nesu ten nosies ikisus. Poteisybei, tai kazkaip netruksta uzsakymu ir po svenciu tfu tfu tfu. Nu ner net minties dar kazkur skelbtis. Labai noriu dar Kaziui kazka paruost. Mano brolis kasmet prekiauja, tai labai prase, kad privelciau. O ir paciai man visai patinka. Nors dabar turiu visam menesiui darbo.  doh.gif


Žinoma, Tavo darbai kalba, bet vistiek iš kur tiek klijentų, jeigu niekur virtualybėj nesiskelbus unsure.gif



QUOTE(žollia @ 2011 01 05, 16:57)
kokios simpatiškos 4u.gif . O ten dar ir paraižyta lyg. O su kuo raižai?

Ačiū, schmoll.gif , niekur neraižyta, ta, alia žolytė, taip pat pribadyta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 05 sausio 2011 - 18:11
Cyku , visos merginos vetiniauja g.gif , bus vaizdų thumbup.gif
Aš tai šnd po polikliniką trankiausi wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 05, 16:34)
besijuokianti, nesutikciau su tavim... uzpraeitu metu mano "kolekcija" kaip tik buvo vienspalves ir su isveltu adata dekoru, kas is anksciau mano tapukus yra mate, gal dar prisimena, vingeles, drieziukus ir pns. ...mano sesers seimyna iki dabar nesioja- dekoras gerai priveltas- puikiai laikosi... turiu pastebeti, kad veliu su adata tik karsini, bet nesvarbu is ko velti tapukai ar sluoksna, ar karsinys.

Būtų įdomu pamatyt smile.gif , nes paprastai tai net adatos skylės matos tų įbaksnojimų.
O ir pati bandžiau, su suaugusių tapkėm nežinau kaip būtų(gal ne ties pirštais ir laikytų), bet mano vaikų tai nelaiko jokie pribaksnojimai.
Kad pribaksnot kokybiškai galima net nesiginčiju, bet kad tai užima vos ne tiek laiko kiek tapkes suvelt.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 06, 16:13)
Būtų įdomu pamatyt smile.gif ,

Prasau 4u.gif pries 2 metus veltos mano "ziemos kolekcijos" dalis blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 06, 15:13)
Kad pribaksnot kokybiškai galima net nesiginčiju, bet kad tai užima  vos ne tiek laiko kiek tapkes suvelt.

Nors aš ne tiek kokybiškai padariau, bet apie tai pagalvojau, jog maždaug tiek pat laiko užima kiek nuvelt doh.gif


Užbaigus baksnojimą plona adata ir dar šlapiai pavėlus, skylučių nesimato schmoll.gif

juperi, gražiai atrodo thumbup.gif , o tu tik baksnojai g.gif ar dar ir pavėlei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 06 sausio 2011 - 15:28
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 06, 16:27)
juperi, gražiai atrodo thumbup.gif , o tu tik baksnojai g.gif  ar dar ir pavėlei?

nieko slapiai nepriveliau- pora vakaru prie Tv su adata ir vilna...
buvau taip isicinkinus- nusiveliu kokias 4-ias vienspalvias poras tapkiuku, isdziovinu...viena vakara kokias 2-i poras isveliu, kita vakara kitas 2-i ir viskas...

ir turiu jums pasakyt, kad tikrai zinau, jog is situ va cia rodytu jums, ne vienos dekoras nenusipesiojo... schmoll.gif tos baltos is SM viena mamyte uzsake- tai jau ir skalbe-plove ir nieko tam dekorui nenutiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 06 sausio 2011 - 15:34
Juper, gražu thumbup.gif
Aš pagalvojau, kad čia taip šlapiuoju įvelta g.gif
Atsakyti
Juperi, labai dailios, ypac treciosios, jau tokios uodegeles grazios isvingiuotos wub.gif
Atsakyti
dzūke nuotaikingos sraigytes ir tikrai neprastos tapcytes. mirksiukas.gif thumbup.gif


Del privelimu. Man nesilaiko blush-anim-cl.gif2. Tai as ir neprivelineju. Aisku as bandydavau ne siulinius elementus, o daugiau fakturinius, iskilius ivelt. Neiskarto, bet po truputi atsiknioja. Tai su super glue paklijavau is spakaina.


Dvejos dziusta. Dar turiu 4 padaryt. Kazkaip per draugus, per pazystamus susiesko skambinasi ir uzsakineja. Viena turiu drauge, tai jau per ja astuntas slepetes turiu daryt. Ten roziu faniu klubas kokstai. biggrin.gif Beveik vien su rozem uzsakineja. biggrin.gif


Šelma jei problema tik spajvoj, kad negrazi gavosi, nu nuvelk su adata koki baravykiuka, perpjauk ir priklijuok is sono. Dar galima karoliukais pasiuvinet. As isivaizduoju gavosi tau kazkokia "zemiska" spalvyte. Gali atskirai koki kvietka nuvelt vienos kurios spalvos ir papuost juo. Ar is kokio audinio pasiut kvietka. Variantu daug. Man tai patinka toks efektas, kai dedi i vidu karsini, o i isore sluoksna ir karsinio plaukeliai prasimusa i virsu. wub.gif Man dazyt slepetes nepatiko. Drauge skundesi, kad kuri laika kojas daze. Tai daugiau nedaziau. Dazau vilna ir tada veliu. Nors vistiek kazkiek "seria" spalva. g.gif


Atsiprasau, kartais pats kompas uzryskina... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 06 sausio 2011 - 18:14
Juperi, tikrai gražiai pribaksnota ir piešinėliai tokie taisyklingi 4u.gif . Tiesą sakant, kaip reta gražiai.
Kaip tau taip ranka nedreba? g.gif smile.gif
Atsakyti
Gal galit patart, kaip dydį pataikyt veliant doh.gif vakar vidurinėlei nuvėliau, bet tinka vyriausiajam, maža problemėlė - jis rožinių su baltais kringeliukais nenori lotuliukas.gif kiek prisiskaičiau patarimų - pėdutę padidinau ~2,5cm darydama iškarpą, bet nesusitraukė per tiek, dar centimetras liko... Ar veliu permažai, ar "termošoko' nepakanka ar tiesiog mažesnę iškarpą daryt g.gif dėjau 6 sluoksnius skersai išilgai karšinio.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 06 sausio 2011 - 18:38