Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Nagi, rodausi su savo dekoravimais hihihi.gif
Neturiu spalvų, tai nelabai galiu ką ir paderint.Svarbiausia ką turėjau, tai po 100g - turiu dėt skirtingas nei šiokias spalvas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Dzuke, nuotaikingos tapkutes...veido israiska labai cool tavo sraiguciu thumbup.gif nosis uzriete mirksiukas.gif
Atsakyti
Dzūke, smagios biggrin.gif mano didieji reikalauja su drugeliais ir pan. tapukų, čia adata pribadyta sraigė?
Atsakyti
Dzuke,kokios fainuolės tau gavosi wub.gif wub.gif Man spalvytės tai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Dzuke, nuotaika gera pagauta thumbup.gif . Grazios ir tvirtos atrodo. Tik is patirties - nesizavekit per daug tais piesineliais adatom pribaksnotais, nesilaiko jie ilgai...
Mole, ansktesniuju nepagyriau, tai dabar pasitaisau, man labai patinka tavosios tapkes.
Atsakyti
Dzuke, grazios, storos matosi, ilgai nesiosis 4u.gif
Atsakyti
Besijuokianti, ačiū. Iš tokios vėlėjėlės girdėti pagyras, tai man kaip medus bigsmile.gif
Dzūke, tapukai ir sraigiukai tikrai gražūs.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 05, 12:12)
Antras dalykas, kad vaikams tapkės negali jokiu būdu būt tik tik. Jei pirštukai remias į tapkutę, ji labai greit pradyla.

šventa tiesa. Va dukra per nepilną mėnesį pradilino šlepetes. Nu žinoma mano vėlimui iki kokybiško dar toli gražu, ale buvo storos, tikrai gerai susivėlę. Bet tame suvėlime ir buvo problema - vėliau, vėliau, kad gerai susiveltų ir pražiūrėjau kaip ta sluoksna man per daug susivėlė. Nu gerai - neapskaičiavau šablono dydžio biggrin.gif ale dukra pamačiusi jau trypė iš nekantrumo - mama, duok, nešiosiu. Pamatavus jaučiau kad tik tik dydis. Nu ir žinoma, po trijų savaičių pradilo ties nykščiais doh.gif teks vėl velti. Ale aš ne prieš - praktika geriausias mokytojas ax.gif

o aš va dabar nusivyliau veltomis kumštinukėmis. Nuvėliau mažėliui pirštinytes. Vėlgi atrodė jog gan tvirtai susivėlė, nes nepasidavė tampymui. Maunu jam į lauką ant rankos tokias pusvilnės megztas ir ant viršaus dar tas veltines. Viskas buvo gerai, kol po sniegą siausti nepradėjo. O nuo sniego tos pirštinės aplimpa sniegu, o paskui pešasi tie sniego gumulai su vilna. Žodžiu kone kas kartą grįžus iš lauko ir išdžiovinus tenka kažkiek apskusti tas pirštines doh.gif per žiemą nuskusiu iki skylių lotuliukas.gif
Atsakyti
dzuke,jau kokios mielos tapkutes smile.gif gerai cia merginos rase,kad jau veido israiska tu sraigiu tai nereali smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 05, 14:57)
Dzuke, nuotaika gera pagauta thumbup.gif . Grazios ir tvirtos atrodo. Tik is patirties - nesizavekit per daug tais piesineliais adatom pribaksnotais, nesilaiko jie ilgai...
Mole, ansktesniuju nepagyriau, tai dabar pasitaisau, man labai patinka tavosios tapkes.

besijuokianti, nesutikciau su tavim... uzpraeitu metu mano "kolekcija" kaip tik buvo vienspalves ir su isveltu adata dekoru, kas is anksciau mano tapukus yra mate, gal dar prisimena, vingeles, drieziukus ir pns. ...mano sesers seimyna iki dabar nesioja- dekoras gerai priveltas- puikiai laikosi... turiu pastebeti, kad veliu su adata tik karsini, bet nesvarbu is ko velti tapukai ar sluoksna, ar karsinys.
Atsakyti
Malonu, kad patiko mano sraigiukai biggrin.gif
Taip, pabandžiau pribadyt adata, po to dar apvėliau šlapiai.Žinoma keiksnojausi užsiėmusi tokį darbą blush2.gif Bet dabar galvoju kitaip biggrin.gif - bandysiu dar kartą, bet šlepečių iki galo nesuvelsiu, kai jau prasidės formavimas - dekorą badysiu ir tik tada suvelsiu iki galutinio rezultato, taip turėtų geriau laikytis g.gif
Nes išsyk dėti kažkokį alia paveiksliuką man nesigauna, jau vien tik tie žali didieji žirniai, niekaip nenorėjo prikibt, čiuožinėjo kur tik norėjo schmoll.gif
Nors matau, žmonės kone paveikslus išvėlę g.gif unsure.gif

Ankstesnių temų apie vėlimą tingiu skaityt, gal ten yra kokių išsakytų paslapčių.Tiesiog darau bandymus pagal savo išsivaizdavimus blush2.gif


p.s. o blogai tas, jog tamsaus vidaus plaukeliai išlindo į viršų ir atrodo kaip murzinos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 05 sausio 2011 - 14:59
Ir man sraigiukai patiko, su charakteriu matos tokie biggrin.gif
Aš vakar nusigrybavau, ant rudos vilvos ale samaninę dėjau ir gavosi baisuokliška spalva, siaubas kažkoks doh.gif Dažyt jas noriu, tik nebandžiau niekad, nuo ko pradėt g.gif
Atsakyti