Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko reikia apsiprasti?

QUOTE(masenka @ 2006 02 06, 18:36)
Kaip tik renkuosi aukle, na tiksliau jau pasirinkau, ir nezinau pries kiek laiko ji turetu ateiti pas mane ir pabuti su maziuku, kad apsiprastu ir galeciau palikti juos  vienus? Kaip manot, ar uzteks 2 dienu? Ka sako jusu patirtis siuo klausimu?

Kiekvienu atveju skirtingai. As savo berniuka auklei palikau po dvieju pasimatymu, bet tik todel, kad taip susikloste aplinkybes. Mazdaug menesi stengiausi kuo anksciau grizti namo. Galiu tik pasakyti, kad po kokiu dvieju savaiciu pastebejau, kad vaikas su sypsena pasitinka aukle. Kiek veliau ji prisipazino, kad realiai suartejo su vaiku ne anksciau kaip po menesio. Bat as manau, kad visi sie dalykai priklauso nuo abieju pusiu.

Pasinaudosiu proga prasydama pagalbos. auklė apie kuria papasakojau mus palieka ir niekaip nerandu kitos. Gal kas galit padeti. gyvenu Kaune prie autobusu stoties. Buciau labai dekinga
Atsakyti
Manau, kad tai nuo vaiko priklauso.
Prie pirmos auklės mes pratinomės apie 1,5 mėn., bet tada ji iš viso buvo baisi mamyčiukė verysad.gif .
Dabar pratinuosi prie naujos. Tai ant rankų pradėjo eiti trečią dieną, ketvirtą jau palikau jas trumpam abi, tai ir užmigdyti auklei pasisekė clap.gif .
O rytoj bandysiu vėl palikti, kad ir pamaitintų (nevalgiukas ji pas mane, tik aš šiaip ne taip sukišu daugmaž padorią normą. O neprivalgius būna pikta g.gif ).

Vilniuje, tai žinau laisvą auklę, o kaune deja verysad.gif
Atsakyti

Vilniuje, tai žinau laisvą auklę, o kaune deja verysad.gif
[/quote]


Gal dar laisva ta auklė, kurią žinot? biggrin.gif Kaip sykis labai ieškau.
Atsakyti
[quote=saintlina,2006 02 08, 17:51]
Vilniuje, tai žinau laisvą auklę, o kaune deja verysad.gif
[/quote]
Gal dar laisva ta auklė, kurią žinot? biggrin.gif Kaip sykis labai ieškau.
[/quote]

Kokiame rajone ir nuo kada Jums reikia?
Aš paklausiu pas ją, bet ji lyg minėjo, kad iki balandžio dar žiūrės berniuką.
Atsakyti
QUOTE(masenka @ 2006 02 06, 12:36)
Kaip tik renkuosi aukle, na tiksliau jau pasirinkau, ir nezinau pries kiek laiko ji turetu ateiti pas mane ir pabuti su maziuku, kad apsiprastu ir galeciau palikti juos  vienus? Kaip manot, ar uzteks 2 dienu? Ka sako jusu patirtis siuo klausimu?

Tai labai priklauso nuo vaiko..Man atrodo 2 dienos per mazai..Bet,gal jau pirma diena taip susidraugauja,kad ir tu 2dienu net nereiketu.As pati bijociau jau po 2 dienu vaika palikti su visiskai svetimu zmogumi.Linkim sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Be abejo, kad viskas priklauso tik nuo vaiko. Mano vaikas kaip cigoniukas is karto pas visus eina, tai mums problemu nebuvo. Mes dvi dienas pabuvome kartu, kad auklyte pamatytu kas, kaip, kur ir kada....
O treciaja jau jie liko dviese ir mano sunus man iseinant drasiai parode ate lotuliukas.gif
Atsakyti
čia apie tai parašyta: http://www.delfi.lt/...tegoryID=280108

Aš galvoju, gal po 2 val. 2 dienas užteks papratint ir jau pirmadienį palikt beveik visai dienai, dar bus vyresnės, "pašefuos" situaciją.Mažoji ne "mamuniukė", drąsi g.gif
Atsakyti
tai va, su aukle kartu buvom 3 valandas, kartu ėjom į lauką, ji maitino mažę, migdė, ant puodo sodino, sauskelnę keitė, peržiūrėjom kitos savaitės maisto ir šiaip rėžimo sąrašą ir palikau ją 2 valandom dar vieną su mažąja, na, viskas gerai, dar mažei užmigus ir aptvarkė viską.Kamerų nestačiau, dokumentus ir rekomendacijas man pati davė.
Atsakyti
Turim 2 aukle mirksiukas.gif ir pakliuvo taip,kad dukrai atostogas-tai lengviau pasilieka,nors jei su vaiku uzsiimti ir netvarkyti savo reikalu-pasilieka be jokiu asaru thumbup.gif
Atsakyti
Kada jau galima, mano maziukui tuoj bus menuo. ir situacija klostosi taip kad del labai rimtu priezasciu gali tekti ji keleta kartu per savaite po pora valandu palikti su kitu zmogumi, greiciausiai reiks ieskot aukles, bet labai bijau. jis dar toks mazutelis.
Atsakyti
Maniškė pirmą kartą su aukle liko būdama penkių savaičių bigsmile.gif Juadinausi labai, tiesą sakant auklė jaudinosi taip pat, nes pirmą kartą tokią mažiukę prižiūrėjo. Bet viskas buvo puiku, svarbu pasitikėt žmogum, kur samdai, o nerimo išvengti nepavyks mirksiukas.gif Tokia jau mamų dalia... ax.gif
Atsakyti
Maniškė tai su aukle pirmą kartą liko vos dviejų savaičių smile.gif buvo baisu, bet mamytei labai reikėjo išeiti.. ir nieko..viskas buvo kuo puikiausiai, kitus kartus net labai džiaugdavosi pamačiusi auklę... mirksiukas.gif šypsodavosi labai mirksiukas.gif
Atsakyti