Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Sveikos skareliautojos.Rodausi ir aš su savo pirmaja skarute.Dėl nupsų ir aš vargau.Nesigaudavo nei su vąšeliu nei su virbalais gražiai.Taip jų daryt ir neišmokau.............
Sakykit kas mezgėt banditką ar labai sudėtinga megzti?O gal ten toks pats principas kaip ir Aoelin skarutės, turiu omeny pati pradžia, centrinė akis ir panašiai.Iš pat pradžių ir šita atrodė neįveikiama, kankinau dvi savaites, bet užsispyrusi įveikiau.Dabar pati savimi didžiuojuosi.Ačiū jums visoms noriu pasakyti.Tik jūsų dėka pimą kartą gyvenime mezgiau pagal schemas ir dar kiauraraštį.Esu be galo dėl to laiminga.Čia man lyg Kalėdinė dovana sau, kad užsibrėžiau ir įveikiau ir dar užsidegiau nenuleisti rankų, tobulėti, bandyti...........
user posted image
Atsakyti
Skara mano antroji savaitgalio pasekme biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 06, 15:41)
Smina- aciu u pagyrima mano skarai - plauoju dar ir pukuota tokia nusimegzt - nu labai smagi ir grazi cool.gif
o is kur tu istraukei, kad pilkas langelis reiskia bloga aki? Kiek as zinau, tai juodas langelis - reiskia, kad is vis akies nera, o oranzinis - gera  akis ir karoliukas... beje, ma atsispauzdinus abu gavosi pilki, tik tas kur juodas turejo but - tamsesnis ax.gif


Aaagnex, as ziurejau pagal schemos zenklu paaiskinima pirmoje temoje(Nr 2 - pilkas langelis)


1. Gera geroje, bloga blogoje
2. bloga geroje, gera blogoje puseje
3.
...
Kai atsispausdinau nespalvotai, man vietoj oranziniu visur pilka atrode, nu tik su manim tokie nuotykiai doh.gif
Apsizioplinau gerai, bet ka darysi doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 06, 14:21)
Amade, arba taip:

ateina nupps'o eilė-čiumpi vašelį, viską padarai kaip rašė Agnex, tik su vašeliu o ne virbalu, ir dar po devintos akies pajamu ir pertraukiu per visas akis vieną akį ir užmaunu gatavą nupps'ą ant dešinio virbalo. tada neberek bevargt iš blogos pusės surinkinėjant tas akis. smile.gif


kokia gera mintis bigsmile.gif aciu, kad pasidalinai 4u.gif nes buna, kad ismezgant blogoj, kokia viena palieki-tai paskui skaiciuot, ardyk.. o cia super thumbup.gif

SOLI-SOL
, dieviskai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 12 06, 14:52)
Aaagnex, as ziurejau pagal schemos zenklu paaiskinima pirmoje temoje(Nr 2 - pilkas langelis)
...
Kai atsispausdinau nespalvotai, man vietoj oranziniu visur pilka atrode, nu tik su manim tokie nuotykiai doh.gif
Apsizioplinau gerai, bet ka darysi doh.gif  rolleyes.gif


Tu ne viena mirksiukas.gif . Man irgi taip pačiai buvo, kai pilkai atsispausdinau. Bet tik yukas taip mezgiau ir vis galvojau - kokio galo ten ta bloga akis doh.gif . Nesigyriau ax.gif . Bet vaizdo negadina, nieko ten nesimato.
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 12 06, 15:43)
Sveikos skareliautojos.Rodausi ir aš su savo pirmaja skarute.Dėl nupsų ir aš vargau.Nesigaudavo nei su vąšeliu nei su virbalais gražiai.Taip jų daryt ir neišmokau.............
Sakykit kas mezgėt banditką ar labai sudėtinga megzti?O gal ten toks pats principas kaip ir Aoelin skarutės, turiu omeny pati pradžia, centrinė akis ir panašiai.Iš pat pradžių ir šita atrodė neįveikiama, kankinau dvi savaites, bet užsispyrusi įveikiau.Dabar pati savimi didžiuojuosi.Ačiū jums visoms noriu pasakyti.Tik jūsų dėka pimą kartą gyvenime mezgiau pagal schemas ir dar kiauraraštį.Esu be galo dėl to laiminga.Čia man lyg Kalėdinė dovana sau, kad užsibrėžiau ir įveikiau ir dar užsidegiau nenuleisti rankų, tobulėti, bandyti...........
user posted image


aš dabar rezgu benditką, ardžiau gal kokius 5 kartus, kol pasigavau tinkamai mezgimą, bet dabar thumbup.gif , einasi kuo puikiausiai, pradėjau nuo 5 akių, vieną dariau centrinę
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 12 06, 16:05)
Tu ne viena mirksiukas.gif . Man irgi taip pačiai buvo, kai pilkai atsispausdinau. Bet tik yukas taip mezgiau ir vis galvojau - kokio galo ten ta bloga akis doh.gif . Nesigyriau  ax.gif . Bet vaizdo negadina, nieko ten nesimato.

va va, drauge mano biggrin.gif tai tu nors laiku susigriebei, o as iki pergales taip ir nuvariau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 12 06, 14:51)
Skara mano antroji savaitgalio pasekme  biggrin.gif
user posted image


mega_shok.gif koks grozis wub.gif
ir man paciai graziausiai atrodo sviesios spalvos skaroms ax.gif tiksliau - sviesios prabangiausiai atrodo... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 06, 15:19)
mega_shok.gif koks grozis  wub.gif
ir man paciai graziausiai atrodo sviesios spalvos skaroms  ax.gif  tiksliau - sviesios prabangiausiai atrodo...  cool.gif

man ir paciai si labiau patiko negu raudonos palvos graziau ziurisi tikiuosi kliente bus patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 12 06, 17:57)
man ir paciai si labiau patiko negu raudonos palvos graziau ziurisi tikiuosi kliente bus patenkinta


koks siūlas?
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 12 06, 17:17)
koks siūlas?

pusvilne
Atsakyti
SOLI-SOL,Januse labai grazios skaros thumbup.gif
aciukas uz komplimentus mano skarytei
Atsakyti