Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

aišku, vakar pradejau banditką, meksiu be nurodyto galo, pati interpretuosiu kžk
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 12 06, 10:35)
aišku, vakar pradejau banditką, meksiu be nurodyto galo, pati interpretuosiu kžk

Niekaip nesuprantu, ko trūksta, visos schemos yra tose nuorodose g.gif Atsisiųskit iš čia, jei bus ramiau - iš čia mezgiau, viskas tikrai buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 06, 11:57)
Niekaip nesuprantu, ko trūksta, visos schemos yra tose nuorodose  g.gif  Atsisiųskit iš čia, jei bus ramiau - iš čia mezgiau, viskas tikrai buvo  biggrin.gif

AČIŪ ok.gif VISKĄ SUPRATAU, JAU "GAMINU", TIK MAN TAS UŽBAIGIMAS NELABAI, NEMEKSIU EDGE CHAT, BANDYSIU KITAIP JĄ UŽBAIGTI thumbup.gif
Atsakyti
gal kas nors trumpai galit imest lietuviskai ukiskai paaiskinima kaip daryt Nupps'a? g.gif nes sesuo uzbego uz akiu graziai paprasydama Kaledoms jau numegzt Swallowtail skara doh.gif wub.gif o ziuriu, ten Nuppsu yra, kuriu as dar nebandzius doh.gif
Arba gal graziau butu vietoj Nuppso karoliuka-swarovskiuka det? g.gif

jau pasiziurejau youtube apie nuppso gamyba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 06 gruodžio 2010 - 13:12
QUOTE(Amade @ 2010 12 06, 13:53)
gal kas nors trumpai galit imest lietuviskai ukiskai paaiskinima kaip daryt Nupps'a? g.gif nes sesuo uzbego uz akiu graziai paprasydama Kaledoms jau numegzt Swallowtail skara  doh.gif  wub.gif  o ziuriu, ten Nuppsu yra, kuriu as dar nebandzius  doh.gif
Arba gal graziau butu vietoj Nuppso karoliuka-swarovskiuka det?  g.gif

as nupps`a darau taip:
is 1 akies mezgi 1 gera aki, tada uzmetimas, tada vel 1 gera akis, tada vel uzmetimasir t.t viso 5 akys ir 4 uzmetimai, t.y. 9 akys.
kitoj pusej visas vienu kartu sumegzt i viena ax.gif

Akis reikia padaryt kiek imanoma laisvesnes, nes kitu atveju bus labai sunku visas 9 sumegt i viena mirksiukas.gif

ar aisku? g.gif

Del swarovskiuko nezinau - nebandziau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 06 gruodžio 2010 - 13:11
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 06, 13:10)
as nupps`a darau taip:
is 1 akies mezgi 1 gera aki, tada uzmetimas, tada vel 1 gera akis, tada vel uzmetimasir t.t viso 5 akys ir 4 uzmetimai, t.y. 9 akys.
kitoj pusej visas vienu kartu sumegzt i viena  ax.gif

Akis reikia padaryt kiek imanoma laisvesnes, nes kitu atveju bus labai sunku visas 9 sumegt i viena mirksiukas.gif

ar aisku? g.gif

Del swarovskiuko nezinau - nebandziau cool.gif


Aciu uz paaiskinima, taip ir isivaizdavau thumbup.gif
Atsakyti
Amade, arba taip:

ateina nupps'o eilė-čiumpi vašelį, viską padarai kaip rašė Agnex, tik su vašeliu o ne virbalu, ir dar po devintos akies pajamu ir pertraukiu per visas akis vieną akį ir užmaunu gatavą nupps'ą ant dešinio virbalo. tada neberek bevargt iš blogos pusės surinkinėjant tas akis. smile.gif
Atsakyti
Capricorn[B] thumbup.gif ir as tep dariau - man graziau ir lengviau taip
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 12 06, 13:23)
Capricorn[B] thumbup.gif  ir as tep dariau - man graziau ir lengviau taip

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 06, 13:21)
Amade, arba taip:

ateina nupps'o eilė-čiumpi vašelį, viską padarai kaip rašė Agnex, tik su vašeliu o ne virbalu, ir dar po devintos akies pajamu ir pertraukiu per visas akis vieną akį ir užmaunu gatavą nupps'ą ant dešinio virbalo. tada neberek bevargt iš blogos pusės surinkinėjant tas akis. smile.gif


drinks_cheers.gif aha, youtube sita maciau - man irgi labiau patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 02, 21:48)
Dar šlapias Banditas pavasaris  Siūlai Drops Alpaca (2 matkeliai po 50 g), 5 nr. virbalai


Man sita skara nebuvo tokia grazi, kol nepamaciau tavosios bigsmile.gif Nu sita tikrai graziai atrodo, o tos is pavyzdziu ne is tolo taviskei neprilygsta thumbup.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 12 03, 10:10)
Stai ir foto... Deja kokybes nebus verysad.gif Fotografuota kambaryj... bet progai pasitaikius padarysim fotosesija ir lauke ant sniego
kamputis is arti
spalva panasesne pirmose foto
Dydis 135/65cm, siulai Smyrna, sunaudojau 63g
Jeigu kam nors butu ateityj aktualu, tai mezgiau 3mm virbalais ir flower fragmenta kartojau 10kartu

Aaagnex, man labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif Ta geleta man pati graziausia is visu skaru 4u.gif



QUOTE(Šilingė @ 2010 12 03, 12:43)
Ha ha, spėkit, kas dar vakar kankinosi su akių pusskarei dėjimu


As irgi vakar pradejau pusskare ir irgi nepataikiau palikt siulo galo akims uzdet lotuliukas.gif

QUOTE(Amade @ 2010 12 05, 15:44)
Sveikos,

atnesu fotosesija ant sniego

nuostabu bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(nelita @ 2010 12 05, 16:32)
mano GAIL šedevras

groziu grozis thumbup.gif

QUOTE(*zuikulis* @ 2010 12 05, 21:23)
sveikutes,pildau temuke ar viena Aeolin ,pavasarinis pūkutis žiema


Negaliu atsiziuret wub.gif

Ir kitu (nebeisvardinsiu) labai grazus darbeliai.

O vat as prisidirbau su savo pirmaja skara verysad.gif Tik bebaigiant, priespaskutinej eilej ilindau i kompa pasitikslint, nes spausdintoj schemoj neaiskiai matesi ir pamaciau..., kad visur, kur buvo oranzinis langelis(t.y. turejo buti karoliukas arba gera akis, jei be karoliuko) as mezgiau kaip pilka langeli(t.y. bloga aki) doh.gif doh.gif doh.gif Atsispauzdinus schemas nespalvotai ir pilka ir oranzine atrode vienodai, o kai patirties neturiu tam reikale, tai ir primezgiau verysad.gif Nu bet man ir taip jinai visai grazi gavosi, tik vat kitokia nei turetu buti. Vat tik netampyta dar, pirksiu smeigtuku ir bandysiu. nu bus kokia bus, neardysiu jau dabar. busiu atidesne ateity, va gyveni ir mokaisi doh.gif
Atsakyti
Smina- aciu u pagyrima mano skarai - plauoju dar ir pukuota tokia nusimegzt - nu labai smagi ir grazi cool.gif
o is kur tu istraukei, kad pilkas langelis reiskia bloga aki? Kiek as zinau, tai juodas langelis - reiskia, kad is vis akies nera, o oranzinis - gera akis ir karoliukas... beje, ma atsispauzdinus abu gavosi pilki, tik tas kur juodas turejo but - tamsesnis ax.gif
Atsakyti