Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(nelita @ 2010 12 05, 16:34)
mergaitės HELP fool.gif , ištampiau savo angorinę skarą ir neužsifiksavo ištampyti galai. ką daryti? gal galit ką patarti?


mastau.gif o standiklio purskei?
Maniske moherinuke kazkaip labai glamzosi unsure.gif penktadeni uzsidejau i darba. Tai nusiemus ir liko tokia susigaranksciavus doh.gif teko padrekint ir patamput ir palikt istiesta ant sofos, kad atgautu isvaizda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 12 05, 12:17)
Priminkit, is kokio siulo sis Olaivos pukutis.
Ar niekas taip ir nezino, kaip Zuviukui pavyko ta "pumpura" Haruni skaroje padaryti g.gif Gal ismezge nelygini skaiciu lapeliu?

Kas dar be Capricorn mezgete pusskare? Kaip ten su tomis nebaigtomis eilemis - skaitau skaitau ir nesuprantu - lyg reikia ten kazka dar ir sumezgineti. Paaiskinkit, kas rusiskai gerai supranta rolleyes.gif

Siaip ne taip baigiau Gail is Angora2. Parodysiu rezultata, kai isdzius.

Kaip tik šiąnakt hihihi.gif baigiau Annis, šiandien pradėjau Abrazo... Kurią aiškinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 05, 18:53)
Kaip tik šiąnakt hihihi.gif  baigiau Annis, šiandien pradėjau Abrazo... Kurią aiškinti  rolleyes.gif

Abi biggrin.gif Kiaurarasti as kaip nors, bet man svarbu, kaip ten toliau mezgama.
Atsakyti
Sveikos...startuoju su mini Gail variantu biggrin.gif Vis dar kalėdinės dovanos mezgamos... biggrin.gif


Standiklį naudojau angorai2-labai padėjo-laikosi stabiliai ištampymas thumbup.gif

Šilinge, laukiam vaizdų bigsmile.gif

Nelita-Gail graži, tik trūksta tų kampukų-pamėgink su standikliu darkart ištampyti smile.gif

Amade, o taviškei neturi būti kampukų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 05, 18:47)


Amade, o taviškei neturi būti kampukų? g.gif


kad nesigavo g.gif unsure.gif gal todel, kad as nedamezgiau kokiu triju paskutiniu eiliu... unsure.gif ar as kazko nedadariau apart nedamezgimo? nes nuleidau paprastai su virbalais, bevaselio jokio. Ar kampukai is rasto iseina net ir paprastai nuleidinejant akis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 05, 19:47)
Sveikos...startuoju su mini Gail variantu biggrin.gif Vis dar kalėdinės dovanos mezgamos... biggrin.gif
Standiklį naudojau angorai2-labai padėjo-laikosi stabiliai ištampymas thumbup.gif

Šilinge, laukiam vaizdų bigsmile.gif

Nelita-Gail graži, tik trūksta tų kampukų-pamėgink su standikliu darkart ištampyti smile.gif

Amade, o taviškei neturi būti kampukų? g.gif


kur tą standiklį pirkti? kžk niekada neprireikė jo man blush2.gif
Papildyta:
http://2.bp.blogspot...Chart Setup.jpg
dabar nagrinėju banditkos schemutę, nelabai suprantu kaip ten su ta paskutinė eile, kurios nera schemoje g.gif , ir ką tie du skliaustai viename langelyje reiškia http://1.bp.blogspot...dy and Edge.jpg blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelita: 05 gruodžio 2010 - 20:19
sveikutes,pildau temuke ar viena Aeolin ,pavasarinis pūkutis žiema
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Zuikuli, kokia gaivi žaluma bigsmile.gif


Nedulia-naudojau baltinių apykaklių krakmolinimo priemonęsmile.gif IKI pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 12 05, 18:44)
Abi biggrin.gif Kiaurarasti as kaip nors, bet man svarbu, kaip ten toliau mezgama.

Pvz. Annis... mezgant pirmą gerąją eilę po kiauraraščio: pirmą akį nukeliam, išmezgam geromis 125 akis ir sukamės, iš išvirkščios pusės mezgam 9 išvirkščias, sukamės. mezgam 8 gerąsias, paskutinė iš tš anksčiau išmegstų akių yra devintoji - va ją ir sumezgam su toliau esančia (praėjusioje eilėje nemegzta, 126-ąja) akimi, ir tada išmezgam dar tris gerąsias, sukamės... 11 išvirkčių, dvyliktąją sumezgam išvirkščiai su ant virbalo toliau esančia nemegzta akimi, tada dar trys išvirkščios... Vėl sukamės... Kiekvienos eilės tą paskutinę daugiau megztą akį, ties kuria sukomės, sumezginėjam su nemegzta ir dar pagal nurodymus pamezgam tris (kitose skarose gali būti kitokie akių skaičiai). Nežinau, aiškiau paaiškinti nemoku blush2.gif Man atrodo labai paprasta... Kitas dalykas, kai megzit, pasidarys aiškiau mirksiukas.gif

QUOTE(Capricorn @ 2010 12 05, 18:47)
Sveikos...startuoju su mini Gail variantu biggrin.gif Vis dar kalėdinės dovanos mezgamos... biggrin.gif
Standiklį naudojau angorai2-labai padėjo-laikosi stabiliai ištampymas thumbup.gif

Šilinge, laukiam vaizdų bigsmile.gif

Nelita-Gail graži, tik trūksta tų kampukų-pamėgink su standikliu darkart ištampyti smile.gif

Amade, o taviškei neturi būti kampukų? g.gif

Neskalbta Annis schmoll.gif Neturiu įkvėpimo akupunktūrai tongue.gif

QUOTE(nelita @ 2010 12 05, 20:17)
kur tą standiklį pirkti? kžk niekada neprireikė jo man  blush2.gif
Papildyta:
http://2.bp.blogspot...Chart Setup.jpg
dabar nagrinėju banditkos schemutę, nelabai suprantu kaip ten su ta paskutinė eile, kurios nera schemoje  g.gif , ir ką tie du skliaustai viename langelyje reiškia http://1.bp.blogspot...dy and Edge.jpg blush2.gif

Čia apie kokią paskutinę eilę g.gif Pvz Setup schema atrodo nebaigta, bet jos užbaigimas yra Body schemos pradžia smile.gif
Dveji skliaustai tai trijų akių sumezgimas mirksiukas.gif
Atsakyti
O pripurskus to standiklio paskui negraus kaklo - man kazkaip atrodo nesuderinami dalykai standiklis ir minksta svelni skara g.gif


Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 05, 22:32)
Kiekvienos eilės tą paskutinę daugiau megztą akį, ties kuria sukomės, sumezginėjam su nemegzta ir dar pagal nurodymus pamezgam tris (kitose skarose gali būti kitokie akių skaičiai).

Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzyte5: 05 gruodžio 2010 - 23:28
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 12 05, 23:27)
O pripurskus to standiklio paskui negraus kaklo - man kazkaip atrodo nesuderinami dalykai standiklis ir minksta svelni skara g.gif


Tik apatinius kraštus purškiau, kietai nesukietėja jei nelyginsi, tik formai šiek tiek standumo duoda mirksiukas.gif

Banditka domina ir mane, nes sekančią jamsiu neužilgo. Pagal kurią schemą geriausia megzt? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Leksiu siandien pirkt siulu ir pradesiu Dew Drops skaryte ax.gif Tik metausi, kokius siulus pirkt - Merino vilna, maciau dar kazkokius Wollywash... g.gif noriu siltos ziemines skaros... greicausiai tik parduotuvej beciupinedama nuspresiu... doh.gif
Atsakyti