Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

sveikutės, ir aš esu dar viena užkrėstoji skarų virusu, noriu pristatyti savo pirmąją skarą blush2.gif user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif .Reikia jusu pagalbos.Mezgu Aeolian skara(didele).Numezgiau Set-up Chart 1karta,Yucca Chart ismezgiau 12kartu,tada ismezgiau Transition Chart.O toliau jau pasimeciau blush2.gif pataisykyt jai klystu,tolimesne eiga turetu buti:Agave Chart 2kartai,tada Edge Set-up Chart 1 kartas,o kas toliau ........?
Isanksto aciu kas pagelbes 4u.gif Tikiuos aiskiai parasiau ko noriu?
Atsakyti
QUOTE(vabalai @ 2010 12 04, 14:53)
Sveikutes 4u.gif .Reikia jusu pagalbos.Mezgu Aeolian skara(didele).Numezgiau Set-up Chart 1karta,Yucca Chart ismezgiau 12kartu,tada ismezgiau Transition Chart.O toliau jau pasimeciau blush2.gif pataisykyt jai klystu,tolimesne eiga turetu buti:Agave Chart 2kartai,tada Edge Set-up Chart 1 kartas,o kas toliau ........?
Isanksto aciu kas pagelbes 4u.gif Tikiuos aiskiai parasiau ko noriu?



Po agave 2 kartų turi megzti Finale agave 1 kartą ir tada eiti prie krašto rašto.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 03, 11:22)



noriu sia skara dar mezti bet niekaip nesuprantu kaip pradzia pradeti niekaip neikertu kaip ten parasyta rusu kalba, gal galite paaiskinti man blodinei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy 24 @ 2010 12 04, 13:16)
sveikutės, ir aš esu dar viena užkrėstoji skarų virusu, noriu pristatyti savo pirmąją skarą  blush2.gif user posted image



friends.gif nuo kelių akių pradėjai, ar darei centrinę akį
Atsakyti
Jaučiu, dar vienas virusas prikibo.... blink.gif Niekada nemaniau, kad skaros gali būti tokios fantastiškos... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 03, 11:22)
mano švelniai rožinį pūkutį apkalbat? bigsmile.gif
user posted image

Priminkit, is kokio siulo sis Olaivos pukutis.
Ar niekas taip ir nezino, kaip Zuviukui pavyko ta "pumpura" Haruni skaroje padaryti g.gif Gal ismezge nelygini skaiciu lapeliu?

Kas dar be Capricorn mezgete pusskare? Kaip ten su tomis nebaigtomis eilemis - skaitau skaitau ir nesuprantu - lyg reikia ten kazka dar ir sumezgineti. Paaiskinkit, kas rusiskai gerai supranta rolleyes.gif

Siaip ne taip baigiau Gail is Angora2. Parodysiu rezultata, kai isdzius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzyte5: 05 gruodžio 2010 - 12:18
Sveikos,

atnesu fotosesija ant sniego ax.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 12 05, 12:17)
Priminkit, is kokio siulo sis Olaivos pukutis.
Ar niekas taip ir nezino, kaip Zuviukui pavyko ta "pumpura" Haruni skaroje padaryti g.gif Gal ismezge nelygini skaiciu lapeliu?


siulas cia mohera su silku is casa lanos wink.gif 2 matkeliai
Atsakyti
mano GAIL šedevras blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelita: 05 gruodžio 2010 - 15:32
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 05, 16:08)
siulas cia mohera su silku is casa lanos wink.gif 2 matkeliai


Papirkau sesutei dovanu balto silkmocerio... Baisiai ta skara grazi. 4u.gif Jei ka - tardysiu... blush2.gif
Reiks antraja imest Jusu teismui. Ir pirmaja - istampyta... blush2.gif
Atsakyti
mergaitės HELP fool.gif , ištampiau savo angorinę skarą ir neužsifiksavo ištampyti galai. ką daryti? gal galit ką patarti?
Atsakyti