Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(diasaja @ 2011 01 16, 15:40)
O kaip  su Kartopu (gal netiksliai parašiau blush2.gif )? Galvoju kitą skarą megzti iš jų.

Kastasyyyyy? biggrin.gif Negirdėtas man tas žodis, ką jis reiškia, čia pavadinimas toks ar kas? g.gif
Atsakyti
As is Kartopu Kristal neriau savo margaja suknele. Man patiko-smagiai neresi, mazai tamposi sedint, kol kas nesibumbuliuoja, greit dziusta. Tik labai elektrinasi. Net ir antistatikai mazai padeda
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2011 01 16, 17:27)
Kastasyyyyy? biggrin.gif Negirdėtas man tas žodis, ką jis reiškia, čia pavadinimas toks ar kas? g.gif

taip pavadinimas:

http://www.kartopu.com.tr/TR/PD/1406/
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 16, 19:01)

nu bet ten akrilas, ir dar 100 proc.-man tokie siūlai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Labą vakarą skarų bei šalių myletojos
kas mezgėte skarą [/B]haruni...kaip pereiti nuo schemos A į B, jau kelias valandas skaičiuoju raštą ir niekaip....vis perdaug ties centrine akimi.
Atsakyti
QUOTE(miglesmama @ 2011 01 16, 20:11)
Labą vakarą skarų bei šalių myletojos 
kas mezgėte skarą [/B]haruni...kaip pereiti nuo schemos A į B, jau kelias valandas skaičiuoju raštą ir niekaip....vis perdaug ties centrine akimi.


Mezgiau Haruni... Kiek tu turi lapelių? Jei gerai pamenu reikia numegzti lyginį lapelių skaičoų + pusė lapuko. Rombelis ir kvadratukas shemoje - trus sumegztos akys, o visur kitus sumegzta po dvi.
Atsakyti
Temos pabaigai dar viena skara
user posted image
Atsakyti
QUOTE(a.narus @ 2011 01 16, 20:52)
Mezgiau Haruni... Kiek tu turi lapelių?  Jei gerai pamenu reikia numegzti lyginį lapelių skaičoų + pusė lapuko. Rombelis ir kvadratukas shemoje - trus sumegztos akys, o visur kitus sumegzta po dvi.


Taip...numezgiau lyginį lapelių skaičių-12 +puse lapelio, po to sekant Shema B, intarpai tarp lapelių geltoni išeina....o kaip megzti prie centrinės akies, jei lieka tas puse lapelio. Turbūt nelabai aiškiai parašiau....viso sekmadienio galvos skausmas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miglesmama @ 2011 01 16, 20:20)
Taip...numezgiau lyginį lapelių skaičių-12 +puse lapelio, po to sekant Shema B, intarpai tarp lapelių geltoni  išeina....o kaip megzti prie centrinės akies, jei lieka tas puse lapelio. Turbūt nelabai aiškiai parašiau....viso sekmadienio galvos skausmas. doh.gif


nelabai suprantu kurioje vietoje stringi ax.gif
paciame viduriuke mezgiau taip... du lapukai (gelrona spalva)- centrine akis, kuri eina per visa skara - ir vel du lapukai... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(cipa007 @ 2011 01 16, 20:07)
Temos pabaigai dar viena skara



wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 16, 21:26)
nelabai suprantu kurioje vietoje stringi  ax.gif
paciame viduriuke mezgiau taip... du lapukai (gelrona spalva)- centrine akis, kuri eina per visa skara - ir vel du lapukai...  rolleyes.gif
Papildyta:
wub.gif  wub.gif



Nežinau kaip aiškiai paklaust- kaip mezgasi shema B- geltonas fragmentas-po to baltas ir taip kartot kiek reik, ane....bet ties centru juk yra puse lapelio ....kaip jį pramegst...visas baltas segmentas netelpaaa.....Panika tuoj apims help.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti