Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(-Radė @ 2010 12 03, 11:39)
vėl skarikių užderėjo  bigsmile.gif

Šilingė, aaagnex gražu  wub.gif
man ir kažkodėl užsifiksavę, kad Olaivos balta flower  doh.gif

na, o man tai visiškas fiasko  blush2.gif na, net gėda pasisakyt  doh.gif  puskarei niekiap akių uždėt negalėjau, niekaip nepataikiau siūlo ilgio palikt - du sykius dėjau ir........  blush2.gif  reikia pailsėt  rolleyes.gif  eisiu ką nors gero namams nuveiksiu  biggrin.gif

Ha ha, spėkit, kas dar vakar kankinosi su akių pusskarei dėjimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Beje, ačiū visoms, kam patiko mano mezginiai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 03, 11:43)
Ha ha, spėkit, kas dar vakar kankinosi su akių pusskarei dėjimu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Dekit akis va tokiu metodu- isbandziau ant saliu... Skaru neprisiruosiau megzt- kolkas tik dziaugiuosi jūsšikemis thumbup.gif
Tokiu budu dedant nereikia siulo atsimatuot ir krastelis grazesnis gaunas ir laisvesnis user posted image
As vietoj antrojo virbalo naudoju vašeli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 03 gruodžio 2010 - 13:59
QUOTE(Bazile @ 2010 12 03, 13:59)
Dekit akis va tokiu metodu- isbandziau ant saliu... Skaru  neprisiruosiau megzt- kolkas tik dziaugiuosi jūsšikemis  thumbup.gif
Tokiu budu dedant nereikia siulo atsimatuot ir krastelis grazesnis gaunas ir laisvesnis
As vietoj antrojo virbalo naudoju vašeli smile.gif

Ojė, kaip ačiū bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bazile, kokį gerą dalyką užrodei clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 12 03, 13:59)
Dekit akis va tokiu metodu- isbandziau ant saliu... Skaru  neprisiruosiau megzt- kolkas tik dziaugiuosi jūsšikemis  thumbup.gif
Tokiu budu dedant nereikia siulo atsimatuot ir krastelis grazesnis gaunas ir laisvesnis user posted image
As vietoj antrojo virbalo naudoju vašeli smile.gif


thumbup.gif matau, kad naudingas daiktas, kuri reikes pastudijuot namie biggrin.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif

Priimkite mane i "ligoniukiu" sarasa smile.gif
Kazkaip atsitiktinai vakar radau jusu grozius, apsalau blink.gif blink.gif blink.gif Liga pasitaike umi, tai siandien lekiau siulu pirkt ir va pries valanda pradejau ax.gif pirma schemike jau baigiau ax.gif
Gerai kad mano maziuke auksine - salia manes ant sofos vartosi, tai galiu sau megzt biggrin.gif

Beje, aciu visoms kurios nepatingejo preitose temose instrukcijas parasyt - viskas super aisku, darbas neatrodo sunkus (kolkas tongue.gif ) 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti
Capricorn - nuo kurios schemos dejai svarovskiu kristalus aeolin skaroje? Kiek sunaudojai? blush2.gif
Atsakyti
Olaiva,kuris čia krašto motyvas, t.y. koks raščiukas?
labai graži 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2010 12 03, 16:27)
Olaiva,kuris čia krašto motyvas, t.y. koks raščiukas?
labai graži 4u.gif

kad maniske echo flower,1 prie 1 wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 03, 16:22)
Capricorn - nuo kurios schemos dejai svarovskiu kristalus aeolin skaroje? Kiek sunaudojai? blush2.gif

main daly prie kožno nupps'o...jergus nepamenu skaičiaus...gal apie 80 g.gif
Atsakyti
as sudejau 80,bet dejau ten kur yra po tirs dviejose schemose ir ties nupsauis po viena,ir vidury,paskutinej schemoj ka santra ir pabaigoj 6
Atsakyti
Sveikos, dal galit patarti kokiais siūlais megzti skarą? Nenoriu kad būtų pūkuoti arba graužtų blush2.gif
Atsakyti