Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Shoricel - labai grazi skara mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip patiko aeolian, kad nusimezgiau sau, ir dar 3 - kalėdinėm dovanom smile.gif iš princesės, suėjo po 2 kamuoliukus, virbalas 5, bet ištampius forma nesilaikė
user posted image
artimiausiu metu jokių skarų nebenoriu matyt, bet temą vis dar skaitau sąžiningai lotuliukas.gif maža ką
Atsakyti
Gražios visų skaros. Aš pradėjau percy, bet ardysiu - nu su mano namiškiais ir mano "puikiu" sugebėjimu megzt - man per sudėtinga blush2.gif

Gal kada nors dar prie jos sugrįšiu wub.gif

Dabar ir vėl pradedu Aeolian - šį kartą mamai pasipuošt... Bus ir šilk mocheris ir kristaliukai...

Vakar pradėjau šiek tiek - ir kaip jums gali patikt iš mocheros megzt - nesupratau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 sausio 2011 - 09:17
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 15, 10:16)
...
Vakar pradėjau šiek tiek - ir kaip jums gali patikt iš mocheros megzt - nesupratau... doh.gif


man tai tik ardyt nepatinka iš moherio tongue.gif
Atsakyti

Aha blink.gif , kas ten nepatikti gali? O kodel Percy nepatiko- kazkas nesiseke? Nes man viskas ok, tik labai sekt reikejo ta vieta kur abiejose pusese rastas mezgasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama-gita: 15 sausio 2011 - 13:40
QUOTE(mama-gita @ 2011 01 15, 14:39)
Aha blink.gif , kas ten nepatikti gali? O kodel Percy nepatiko- kazkas nesiseke? Nes man viskas ok, tik labai sekt reikejo ta vieta kur abiejose pusese rastas mezgasi ax.gif

nu kas nepatinka - laaabai plonas, aš labiau mėgstu storesnį... ir, kad pūkuotas - kažkaip kartais užsikabina virbalas už pūko ir neina gražiai akies ištraukt blush2.gif
Nu aš gi pradinukė, tai prašau nepykt mirksiukas.gif

Dėl percy, tai niekaip nesugebu teisingai eilės numegzt - per daug atidžiai reikia žiūrėt... Čia kalbu apie tą vietą, kur iš abiejų pusių raštas... o jeigu eilė iš 5-6 karto teisingai išeina - čia jau ne mezgimas doh.gif Viskas per žioplumą cool.gif Nu bet gal kada dar sugrįšiu iki jos - kol kas yra kitokių darbų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 sausio 2011 - 14:13
QUOTE(daiveee @ 2011 01 14, 20:12)
labas visoms...cia dar viena skaru "ligone" naujai iskepta ,nors mezgu seniai ir daug ka skaru dar niekad nemezgiau,atrode kad labai sunku,pasirodo kad ner taip baisu kaip atrode.nusimezgiau pirma Aeolian is angoros2,bet problema -niekaip nesuprantu 45 eiles left center ir right edge chart.suprantu kad tos eiles ner ,tai man paaiskinkit tiesiog nutraukt siula ir siu schemu nemegzt,o megzt tik main edge chart 45 eile ,o jau is blogosios puses megzt viska ??ar as ka blogai suprantu...net juokas ima skara pagavau iskart kaip megzt o va uzbaigt kilo problemu    biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Gal jau ir išsiaiškinai pati kas ten ne taip, bet vis tiek parašysiu. 45 eilė yra ir ji ne juoda (nėra akių), o pilka (blogos akys geroje pusėje). Nors keletas merginų (tarp jų ir aš) mezge geromis akimis kaip ir visas kitas eiles ir tai nė kiek nepakenkė skaros grožiui. Sėkmės baiginėjant 4u.gif
Atsakyti
labai aciu dailele,as matyt neapsiziurejau,mat spausdintuvas rasalinis beveik uzdziuves tai schema nelabai ryski ...darsyki aciu thumbup.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(a.narus @ 2011 01 14, 18:35)
Merginos, noriu pagalbos... Radau grožį visagaliam google... Gal kuri turite lapelių schemą - nereikėtų man sukti galvos...
user posted image



pasidairyk čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 15, 09:16)


Vakar pradėjau šiek tiek - ir kaip jums gali patikt iš mocheros megzt - nesupratau... doh.gif

dievinu skarinti is mocheros wub.gif geresnio siulo joms nepritaikyciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 01 16, 01:43)
dievinu skarinti is mocheros wub.gif geresnio siulo joms nepritaikyciau wub.gif

geresnio turbūt ir nėra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2011 01 16, 14:01)
geresnio turbūt ir nėra drinks_cheers.gif

O kaip su Kartopu (gal netiksliai parašiau blush2.gif )? Galvoju kitą skarą megzti iš jų.
Atsakyti