Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Viksė @ 2011 01 13, 21:38)
nuostabios visos skaros. Pavarvinu seile ir nesiryztu imtis tokio darbo. Man tai aukstasis pilotazas atrodo...

Ne toks jau ir aukštasis blush2.gif , tik gal noro ir užsispyrimo reikia.. Man pvz, tas freeform paltukas aukštasis atrodo verysad.gif , bet jei rasiu siūlų kokių noriu - svarstau bandyt rankinę susinarpliot tom kriauklytėm. Nors man nėrimas doh.gif
Atsakyti
merginos, gal kuri mezgėte Banditę iš Kid moheros su 3,5nr. virbalais? Nežinau kiek kartoti Body Chart. Rašo 4. Bet dar ji man labai mažutė. Nenoriu labai mažutės.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 14, 09:41)
merginos, gal kuri mezgėte Banditę iš Kid moheros su 3,5nr. virbalais? Nežinau kiek kartoti Body Chart. Rašo 4. Bet dar ji man labai mažutė. Nenoriu labai mažutės.

as mezgiau ta springtime bandit is paprastos mocheros.visas jas mezgu su 3,5 nr virbalais.4 kart kartojau ir tikrai laaabai maza gavosi sad.gif gali daugiau pamegzti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 01 14, 11:35)
as mezgiau ta springtime bandit is paprastos mocheros.visas jas mezgu su 3,5 nr virbalais.4 kart kartojau ir tikrai laaabai maza gavosi sad.gif gali daugiau pamegzti wink.gif

dėkui 4u.gif penktą įpusėjau. manau kokių 7 tikrai reikėtų.
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 01 13, 16:57)
o aš iš šitų siūlų neseniai pabaigiau savo skarytę.

Labai graži ir kruopščiai numegzta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2011 01 14, 12:18)
dėkui 4u.gif penktą įpusėjau. manau kokių 7 tikrai reikėtų.

555 žinutėje mano iš 5, bet siūlas storesnis. Tai per stuburą 80cm
Atsakyti
merginos, dar karta paklausiu blush2.gif

ar springtime bandit dedasi 2 krastines, uzmetimas ir tada pagal schema, centrine akis ir vel schema? kiek turi buti akiu pradedant pirma eile? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2011 01 14, 15:53)
merginos, dar karta paklausiu  blush2.gif

ar springtime bandit dedasi 2 krastines, uzmetimas ir tada pagal schema, centrine akis ir vel schema? kiek turi buti akiu pradedant pirma eile?  4u.gif

Aš dariau tris kraštines, įskaitant ir pirmą, kurią nukeliam. Kraštines mezgiau gerosiomis tiek geroje, tiek blogoje pusėje.
Pradėjau kaip visas skaras: tris akis mezgiau vien gerosiomis kol krašte liko trys ištemptos akys, tada surinkau tas akis dar plius tas, kurios liko pirmosios ir gavosi 9. Tada mezgiau pirmą eilę - nukelta, dvi geros užmetimas, gera, užmetimas centrinė užmetimas gera užmetimas ir trys geros ax.gif
Atsakyti
labai labai aciu !!!
Atsakyti
labas visoms...cia dar viena skaru "ligone" naujai iskepta ,nors mezgu seniai ir daug ka skaru dar niekad nemezgiau,atrode kad labai sunku,pasirodo kad ner taip baisu kaip atrode.nusimezgiau pirma Aeolian is angoros2,bet problema -niekaip nesuprantu 45 eiles left center ir right edge chart.suprantu kad tos eiles ner ,tai man paaiskinkit tiesiog nutraukt siula ir siu schemu nemegzt,o megzt tik main edge chart 45 eile ,o jau is blogosios puses megzt viska ??ar as ka blogai suprantu...net juokas ima skara pagavau iskart kaip megzt o va uzbaigt kilo problemu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
ir dar radau be proto grazia skara,bet jos schema mokama,gal kartais kuriai teko interneto platybese uzmatyti scemute ,man ji ziauriai patinka,o gal kuri mezget ? as net galvoju kad reiktu pirkti ta shema ,bet va nelabai su anglu kalba,tai nezinau ar man iseis ten ka suprast...ikeliu nuoroda tik nezinau ar atsidaro nes nelabai stipriai su tais ikelimais draugauju....
Papildyta:
va ir pamirsau idet nuoroda

http://s006.radikal....5d61605d2f8.jpg
Atsakyti
aš banditką mezgiau iš angoros, virbalų nr. 4, gavosi

user posted image
Atsakyti
Merginos, noriu pagalbos... Radau grožį visagaliam google... Gal kuri turite lapelių schemą - nereikėtų man sukti galvos...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(a.narus @ 2011 01 14, 19:35)
Merginos, noriu pagalbos... Radau grožį visagaliam google... Gal kuri turite lapelių schemą - nereikėtų man sukti galvos...


na, jei reik tik ornamento, o visa kita paprastai išmezgat ir suderinat, tai Haruni skara su lapukais, tiesa, dviem, ne trim, bet gal ne bėda sukurti g.gif
Atsakyti