Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(juodauoga @ 2011 01 13, 03:09)


Šitų savo darbelių jau nebeturiu, bet liko nuotraukose :

Mano kūrybos darbai - originalios skaros

Cia skaros? blink.gif Nekados nebuciau pamaniusi schmoll.gif ,maniau ,kad kokie uztiesalai,kedziu uzklotai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 13 sausio 2011 - 08:47
QUOTE(anny @ 2011 01 12, 22:46)
OHHHHOOOo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
kiek ir kokiu siuliuku reikejo?


Siulu pavadinimo nepasakysiu,turiu bjauru yproti(popieriuka iskarto ismes)Jie pilki su ivytu blizgiu siulu,labai ploni.Virbalai 2.5 Bet daugiau is ju nemegzciau skaru,kol istampyta atrodo graziai,purskiau ir su standikliu,bet nuemus nuo adateliu ji traukiasi atgal.Rinkausi tuos siulus tik delto,kad svelnus ir negriauztu.

http://siulai.eu/lt/...;product_id=108
va sitie siulai(jei neklystu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalai: 13 sausio 2011 - 10:07
QUOTE(vabalai @ 2011 01 12, 22:11)
Noriu parodyt saviske 4u.gif

Gražuolė thumbup.gif . Bet ir didelė kokia
Papildyta:
Čia pamiršta parodyti primityvi Banditka

user posted image
Siūlai Angora 2, 55 gramai. 160x80 cm
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 01 12, 21:04)
Man labai patiko Dajne skarytė.
Gal galima būtų schemutę ax.gif


Schemute ėmiau iš Osinka.ru, šios temos pirmame puslapyje, atrodo, pirmame poste yra nuoroda, mano skara yra B variantas (ten 4 variantai yra A,B,C ir D). Galiu B skaros schemutes persiųsti el. pastu, jei duosit adresą smile.gif , nes turiu išsisaugojusi kompe 4u.gif

Vabalai, Saulėlydis, labai dailios skarytės, ta didžioji Elfų labai įspūdinga wub.gif

Įdedu schemutės nuorodą : http://public.fotki.com/dajne/schema/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dajne: 13 sausio 2011 - 13:08
QUOTE(rimusia @ 2011 01 13, 10:46)
Cia skaros? blink.gif  Nekados nebuciau pamaniusi  schmoll.gif ,maniau ,kad kokie uztiesalai,kedziu uzklotai  g.gif


Taip čia skaros 4u.gif , Tai mano keli autoriniai darbai 4u.gif , jie taip pat yra įdėti į osinka ru , ir keletame kitų panašių tinklapių...ten formos skarų įvairios : kvadratinės, apvalios, pusapvalės ir .t. t...
Laisvai galima naudoti ir kaip užtiesalus wub.gif , bus originalu ir gražu wub.gif
Papildyta:
Turėdama laiko dar įdėsiu savo megztų, originalesnių, skarų 4u.gif
Atsakyti
Na va sukūriau tema būtent originalioms, nestandartinėms skaroms mirksiukas.gif , mielai visos laukiamos: http://www.supermama...;#entry43650740
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalai @ 2011 01 13, 10:53)
Siulu pavadinimo nepasakysiu,turiu bjauru yproti(popieriuka iskarto ismes)Jie pilki su ivytu blizgiu siulu,labai ploni.Virbalai 2.5 Bet daugiau is ju nemegzciau skaru,kol istampyta atrodo graziai,purskiau ir su standikliu,bet nuemus nuo adateliu ji traukiasi atgal.Rinkausi tuos siulus tik delto,kad svelnus ir negriauztu.

http://siulai.eu/lt/...;product_id=108
va sitie siulai(jei neklystu)



o aš iš šitų siūlų neseniai pabaigiau savo skarytę. Man labai smagiai mezgėsi. Mezgiau 3 nr. virbalais. Ir numegzta ji tokia švelni ir minkštutė. Ir ištampius daug didesnė pasidarė.
Tik bėda, kad labai elektrinasi. Nors aš ją užsidėjusi buvau tik vieną kartą, gal tik tuo metu aš pati elektrinausi g.gif skara net čirškėjo kai ją nusiiminėjau.
Pramokau megzt skaras, dabar reiks nepagailėti ir brangesnių siūlų nusipirkti. Taip norėčiau tą mocherą su šilku išbandyt rolleyes.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 01 13, 16:57)
o aš iš šitų siūlų neseniai pabaigiau savo skarytę. Man labai smagiai mezgėsi. Mezgiau 3 nr. virbalais. Ir numegzta ji tokia švelni ir minkštutė. Ir ištampius daug didesnė pasidarė.
Tik bėda, kad labai elektrinasi. Nors aš ją užsidėjusi buvau tik vieną kartą, gal tik tuo metu aš pati elektrinausi g.gif  skara net čirškėjo kai ją nusiiminėjau.
Pramokau megzt skaras, dabar reiks nepagailėti ir brangesnių siūlų nusipirkti. Taip norėčiau tą mocherą su šilku išbandyt rolleyes.gif

Labai daili, aš be galo jau ir sau noriu ir būtinai diiidelės wub.gif . Tik jokio primityvaus modeliuko neišsirenku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 01 13, 16:57)
o aš iš šitų siūlų neseniai pabaigiau savo skarytę. Man labai smagiai mezgėsi. Mezgiau 3 nr. virbalais. Ir numegzta ji tokia švelni ir minkštutė. Ir ištampius daug didesnė pasidarė.


kokia graži wub.gif Net šilčiau pasidarė pamačius thumbup.gif
Ar daug padidėja ištampius? mezgu Banditę ir nežinau kiek kartoti motyvus g.gif
Atsakyti
Schoricel , kokia gražuolė jūsiškė wub.gif wub.gif wub.gif
kiek siūlų reikėjo tokiai? ax.gif
Atsakyti
nuostabios visos skaros. Pavarvinu seile ir nesiryztu imtis tokio darbo. Man tai aukstasis pilotazas atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 13, 21:38)
Man tai aukstasis pilotazas atrodo...

man iš pradžių ir taip atrodė blink.gif dabar mezgu pavasarinę banditę. Ketvirtas motyvas įpusėjo thumbup.gif
Atsakyti