Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Shoricel @ 2011 01 12, 20:04)
Man labai patiko Dajne skarytė.
Gal galima būtų schemutę ax.gif
Papildyta:
kur jūs Olaiva buvot su savo patarimu nors diena anksčiau?.
Nes aš jau buvau išmezgusi 13 motyvų. Ir nors ši skara man nesigavo tokia didelė kaip pirmoji, bet man kūdenai 11 motyvų būtų buvę idealu.

mes buvom nežinau kur,o buvau čia wink.gif
Atsakyti
Oho ginčas smile.gif

Dabar pasisakysiu aš, kaip tos margos violetinės numezgėja rolleyes.gif Čia pirmoji mano skara, marga todėl, kad man būtinai norėjosi pamegzti iš būtent tų ir ne kitų siūlų. Atspėkit, kodėl kitas skaras mezgiau vienspalves?

Ogi todėl, kad spalvotas siūlas paslepia raštą. Beje, kol pati neišbandžiau ir nepačiupinėjau gyvai, neatrodė, kad taip bus blush2.gif Akį patraukia spalvos, o visas ažūro grožis... Tai tiesiog ir nėra prasmės to ažūro megzti spalvotai...

Čia jau kas ką vertina - pirmą įspūdį ar mezgėjos įdirbį. Tokią skarą, kaip pvz., Aeolian, mano asmenine nuomone, spalvos suprimityvina... Ten kaip tik esmė subtiliuose kiauraraščiuose. Ta pati mano Gail - dabar joje "groja" tik spalvų perėjimai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 12 sausio 2011 - 20:10
Aina sau kokios diskusijos. Nu bet aš irgi būsiu primityvioj pusėj cool.gif
Atsakyti
o lia lia mergytes box.gif ...

dirol.gif o as esu grozio pusej biggrin.gif ...jei grazu-tai grazu...ir man dzin ar margas ar vienspalvis tas grozis cool.gif ...jeigu kurejas sugeba ismarginti taip,kad pamates pasakai thumbup.gif -tai te thumbup.gif bunie marga biggrin.gif ....

koks ten posakis yra?.. g.gif ''mes uz grozi,mes uz taika.mes uz -SKARAS visa laika!!....'' biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Noriu parodyt saviske 4u.gif
Atsakyti
Na Vabalai, ir didumas ir grožis thumbup.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zifara: 12 sausio 2011 - 21:22
Vabalai (keista kreiptis tokiu niku biggrin.gif )-labai puiki Aeolian'a thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalai @ 2011 01 12, 22:11)


Noriu parodyt saviske 4u.gif


OHHHHOOOo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kiek ir kokiu siuliuku reikejo?
Atsakyti
QUOTE(vabalai @ 2011 01 12, 22:11)

Noriu parodyt saviske 4u.gif


ojoiiiii bigsmile.gif wub.gif kokie siūlai? virbalai? kiek reikėjo siūlų?
Atsakyti
Dėkui, Olaiva 4u.gif
Vabalai , labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2011 01 02, 10:38)
Norėčiau pasirodyti su Haruni anytai...(vaikai nukėkę nufotografavo, nes Kalėdom išnešė tik baigtą doh.gif )
user posted image
user posted image
Siūlai 100% medvilnė BBB 4u.gif


Super skara išėjo thumbup.gif , tamsi violetinė su juodu - labai gražus derinys wub.gif
Visoms Dėkui už nuomonę 4u.gif

Šitų savo darbelių jau nebeturiu, bet liko nuotraukose :

Mano kūrybos darbai - originalios skaros:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
trumpam ilsiuosi nuo skaru - mezguosi pavasarini palta ir dar vakar isbandziau riesines su karoliukais cool.gif
bet mintys apie skaras sukasi, soka ir neduoda ramybes doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Šilingė @ 2011 01 12, 20:08)
Oho ginčas  smile.gif

Dabar pasisakysiu aš, kaip tos margos violetinės numezgėja  rolleyes.gif  Čia pirmoji mano skara, marga todėl, kad man būtinai norėjosi pamegzti iš būtent tų ir ne kitų siūlų. Atspėkit, kodėl kitas skaras mezgiau vienspalves?

Ogi todėl, kad spalvotas siūlas paslepia raštą. Beje, kol pati neišbandžiau ir nepačiupinėjau gyvai, neatrodė, kad taip bus  blush2.gif  Akį patraukia spalvos, o visas ažūro grožis... Tai tiesiog ir nėra prasmės to ažūro megzti spalvotai...

Čia jau kas ką vertina - pirmą įspūdį ar mezgėjos įdirbį. Tokią skarą, kaip pvz., Aeolian, mano asmenine nuomone, spalvos suprimityvina... Ten kaip tik esmė subtiliuose kiauraraščiuose. Ta pati mano Gail - dabar joje "groja" tik spalvų perėjimai...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visiskai sutnku. As pirmaja Kiri skara irgi mezgiau is margu siulu tik todel, kad baisiai norejau juos isbandyt. 4u.gif isbandzius zinau, kad daugiau margu skaru nebemegsiu schmoll.gif o ir siaip skaroms man graziausios sviesios spalvos - balta-rozine-zydra-rusva-pilka... visokios bordo, zalios, melynos man negrazu schmoll.gif juodos grazios tik labai pritaikius rasta...
kaip Silinge sako - aki turi traukti sudetingi azuriniai rastai... bent jau man ax.gif
Atsakyti