Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

nu ir gražu gi 4u.gif
Aš vieną ir mezgiau iš 2 spalvų, nes neradau niekur tokios spalvos kuria pradėjau, o baigti tai reikėjo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 01 12, 14:42)

kad originaluose ir siulomos sios skaros tada labai primityvios,vien del to,kad rastas nepaskestu spalvu ir siulu skirtingu margumyne wink.gif


Originalai siūlomi būtent konkretūs, neblaškantys dėmėsio spalvomis, minimalistiniai ir "įkandami " kiekvienai mezgančiajai, kai ji turėtų iš ko rinktis ir gatavą produktą konkrečiai pagal tikslų aprašymą megzt mirksiukas.gif
Pati publikuodavau savo darbus rankdarbių žurnaluose : visada redakcija parenka būtent tuos darbus kuriuos "iveiktų " bet kuri mezgėja....Turėjau mintį techninį atlikimą.
Tos kurioms kažkas tame pasiūlytame modelyje nepatinka - improvizuoja savaip 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(zifara @ 2011 01 12, 17:51)
nu ir gražu gi 4u.gif
Aš vieną ir mezgiau iš 2 spalvų, nes neradau niekur tokios spalvos kuria pradėjau, o baigti tai reikėjo... biggrin.gif


Būna ir taip wub.gif
Gavau dovanų siūlų... skarai 4u.gif ...jau sumezgiau...bet gavosi labai mažytė.... g.gif
Šiuo atveju tikrai reiks kažką galvot... g.gif
Atsakyti
sitame forume (388 mano zinuteje) ir yra ta skara, kuriai pritruko siulu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 12, 16:50)
įdomu kodėl ? g.gif

gal, kad skonis neišlavintas smile.gif
Atvirai? Nematau originalumo ir grožio tame 4u.gif
Atsakyti
Radau tris "originalias nevienspalves" skaras tik šiame forume, nesikasant giliau mirksiukas.gif . Bet dabar paaiškinkit ma blondzinei - kuri iš jų primityvi????
Sorry,kad skolinuos foto blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
mergaitės gal mezgam geriau, nei aiškinamės skonių vingrius 4u.gif

kiekvienam savo gi - vienos tiesos nerasim schmoll.gif

Atsakyti
Olaiva, gal pasakytumėt iš kokių siūlų mezgėt savo baltą Echo flover wub.gif ir kiek siūlų sumezgėt ?
Atsakyti
QUOTE(rubinuolė @ 2011 01 12, 19:35)
Olaiva, gal pasakytumėt iš kokių siūlų mezgėt savo baltą Echo flover  wub.gif  ir kiek siūlų sumezgėt ?

lotuliukas.gif o ta skara nebalta visai...lialialia...jinai ROZINE wub.gif ...taip tik atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rubinuolė @ 2011 01 12, 18:35)
Olaiva, gal pasakytumėt iš kokių siūlų mezgėt savo baltą Echo flover  wub.gif  ir kiek siūlų sumezgėt ?

ta primityvia baltai rozine? biggrin.gif casa lanoj pirkau mochera su silku.2 matkiukai wink.gif 31 lt mirksiukas.gif

tos 3 ikeltos margos skaros skirtingos.pirmose dvejose siulas 1 , pereinamu spalvu,o ta trecioji tai likutine
aj,zodziu nesigincysiu toliau.man sios skaros yra puosnios is normalaus siulo,skirtos toms kurios sugeba iskaityti neeilines schemas,bet nemoka dryziais megzti ir derinti likuciu is maisiuko.ir dar tas suderinimas diskutuotinas smile.gif o kad jas perka,o vienspalviu ne,tai ziurint kur parduodat...sekmes prekyboje wink.gif
taskas

Atsakyti
Iš trijų margų skarų visos labai skirtingos - margumas margumui nelygu. Viena yra kai siūlas pats iš savęs margas, specialiai dažytas, profesionalų atlikta, kita, kai sudėti iš tikrųjų likučiai. Nesakau, kad "likutinė" skara ar kitas darbas bus negražus. Tiesiog labai retai tenka pamatyti skoningai suderingus likučius, kad siūlai tiktų ir spalviškai, ir faktūriškai, ir pagal storį. O šiaip mirgu margu ne man. Šaunu, jei kažkam tai patinka.
Beje, margas siūlas yra viena, o melanžas jau truputį kita. Juk rašto praktiškai nesimato g.gif Aš iš melanžo tikriausia megzčiau tik lygiai ar labai minimaliu raštu..
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2011 01 12, 19:36)
Iš trijų margų skarų visos labai skirtingos - margumas margumui nelygu. Viena yra kai siūlas pats iš savęs margas, specialiai dažytas, profesionalų atlikta,  kita, kai sudėti iš tikrųjų likučiai. Nesakau, kad "likutinė" skara ar kitas darbas bus negražus. Tiesiog labai retai tenka pamatyti skoningai suderingus likučius, kad siūlai tiktų ir spalviškai, ir faktūriškai, ir pagal storį. O šiaip mirgu margu ne man. Šaunu, jei kažkam tai patinka.
Beje, margas siūlas yra viena, o melanžas jau truputį kita. Juk rašto praktiškai nesimato g.gif  Aš iš melanžo tikriausia megzčiau tik lygiai ar labai minimaliu raštu..

be šansų suderinti šiuos dalykus manau ir matau...
Atsakyti
QUOTE(dajne @ 2011 01 11, 23:19)


Man labai patiko Dajne skarytė.
Gal galima būtų schemutę ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2011 01 12, 00:26)
hihihi.gif
Katunskytei biggrin.gif
tik su echo flower nepadaugink.kiek motyvu megsi? as is 11 dariau,tai gavosi 2*1 m.laisvai megztas lino siulas gerai tempesi wink.gif


kur jūs Olaiva buvot su savo patarimu nors diena anksčiau?.
Nes aš jau buvau išmezgusi 13 motyvų. Ir nors ši skara man nesigavo tokia didelė kaip pirmoji, bet man kūdenai 11 motyvų būtų buvę idealu.
Atsakyti