Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Ne nebūna.
Na 2-3 eiles reikia tik pamegzti.
Gali keturių būti perdaug.
Aš net tiksliai nepamenu, kiek pati jų mezgiau,
bet kai tampai skarą - viskas išsitampo, išsilygina.
Jokio kauburio nėra.
Atsakyti
Ačiū už pasidalinimą Dilailaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2011 01 12, 08:59)
Dvi sumegztos taip, kad sumezgimas kryptų į kairę pusę. Aš mezgu: 1 akį perkeliu ant dešinio virbalo, antrą išmezgu gerąja, tada ant jos užneriu neišmegztąją  rolleyes.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilailaila @ 2011 01 12, 10:29)
Ne nebūna.
Na  2-3 eiles reikia tik pamegzti.
Gali  keturių būti perdaug.
Aš net tiksliai nepamenu, kiek  pati jų mezgiau,
bet kai tampai skarą - viskas išsitampo, išsilygina.
Jokio  kauburio nėra.

na, va aš ir bandžiau panašiai daryt, bet kai buvo "kupra" ir išardžiau- pagalvojau nėra ko išradinėt dviračio iki ištampymo reikalai "nedaėjo" ax.gif

QUOTE(Capricorn @ 2011 01 12, 09:59)
iš rusiškos moheros su kažkuom (nepamenu), ir pavadinimas lyg priaža iz troika kažkaip, kai man rusų kalba ne draugas-tai neatgaminsiu tiksliai.  smile.gif bet labai fainūs siūliukai thumbup.gif

jasninko, dėkuj nors už tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 12 sausio 2011 - 10:27
Sveikos 4u.gif

bigsmile.gif Jūsų Skaros - nerealiai gražios wub.gif ...

Maniškės...pirmoji megzta "gail " rašteliu, antroji - pagal gražiosios skaros modelį, ...tik blush2.gif ...pradžią mezgiau pagal konkrečias schemas ( 1, 2 , 3 schemas ), pabaigą - "iš akies "... wub.gif


Skara iš siūlų likučiu "Smėlis" , 80x160 cm

user posted image

Skara "Miško paslaptys", 80x160 cm, moheros siulai "Tif - tik"

user posted image

Skaros kraštų fragmentas:
user posted image




Atsakyti
paburbuliuosiu eilini karta,bet apnertos man sios skaros krastelis negrazus schmoll.gif o ypac kita spalva...
ir netampytos...
grazios skaros,bet ne is likuciu...jau geriau likucius skaroms is kokiu kvadrateliu sunaudoti bigsmile.gif
Atsakyti
Ir aš savo ružavą iš "Princesės" siūlų tampiau - ir dzin, grįžo atgal kaip jai reikia schmoll.gif Nebent su standikliu reikia g.gif
Atsakyti
Ačiū už pastebėjimus 4u.gif
Negalėčiau psichologiškai nešioti primityvaus vienspalvio daikto, tad man turi būti arba originalu, arba bent jau kompozicija ( raštų, spalvų ) kažkokia netradicinė 4u.gif
Apnėrimas būtinas - "atsveria" blankią spalvą rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 12, 11:36)
Ačiū už pastebėjimus 4u.gif
Negalėčiau psichologiškai nešioti primityvaus vienspalvio daikto, tad man turi būti arba originalu, arba bent jau kompozicija ( raštų, spalvų )  kažkokia netradicinė  4u.gif
Apnėrimas būtinas - "atsveria" blankią spalvą  rolleyes.gif

nu va,skonio reikalas mirksiukas.gif o man kaip tik grazus daiktas sugadinamas atrodo... bet tiek jau to wink.gif kas ka megsta,tas ta mezga rolleyes.gif

kad originaluose ir siulomos sios skaros tada labai primityvios,vien del to,kad rastas nepaskestu spalvu ir siulu skirtingu margumyne wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 01 12, 13:42)
nu va,skonio reikalas  mirksiukas.gif o man kaip tik grazus daiktas sugadinamas atrodo... bet tiek jau to wink.gif kas ka megsta,tas ta mezga rolleyes.gif

"Na vkus i cvet tavariščej net". man ir atrodo, kad tai laiko švaistymas(mano akim tos skaros prabangios turi but), nors... Aš pati mamai margutę mezgiau....
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 01 12, 14:15)
"Na vkus i cvet tavariščej net". man ir atrodo, kad tai laiko švaistymas(mano akim tos skaros prabangios turi but), nors... Aš pati mamai margutę mezgiau....

bet is margo siulo ar is visokiu likuciu siulu?
Atsakyti
Na va... rolleyes.gif išgyrėt kažkada mano vienspalves skaras, bet įdomus dalykas : jų neperka ir net dovanų nesugebėjau įsiulyt verysad.gif schmoll.gif lotuliukas.gif , o gviešiasi mano "skudurinukių "...įdomu kodėl ? g.gif

Papildyta:
Dar keletas mano "Skudurinių onučių " wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Čia jau "kaip priklauso " megzta biggrin.gif
user posted image


Papildyta:
Čia dar skarų iš savo rankom megztų archyvų :

Labai didelė, ~ 1,5 m x 3 metrų
user posted image

user posted image

Šitos buvo įdėtos temoj "Iš siūlų likučių ":

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti