Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(sigridaU @ 2011 01 11, 15:28)
taigi vepla padariau klaida doh.gif buvo gaila ardyt tai teko daryt didesne ,nors paskutines eiles buvo kosmariskos ,laaaaaaaabai daug akiu.Asta siulai pas mane kidmoheris 30 gr kazkur 320m virbalai 3nr lapuku tikriausiai 12


Hmm, panasus... vadinasi ir man jau pakaks 12 lapuku blink.gif einu prie antros dalies bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2011 01 11, 14:13)

Ristina bigsmile.gif , tu auksas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 01 11, 16:23)
labai dailiai numegzta  wub.gif ... kokie cia siuliukai?

Ačiū
Aš mezgiau iš Angora2 - nesumezgiau net vieno matkiuko thumbup.gif
Atsakyti
zirafa, abi gražios, bet baltoji wub.gif
sigridaU , oho kokia dičkė, bet labai graži wub.gif
angulyte labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kadangi jau seniai esu užsikrėtusi skarų virusu, rodau naujausią savo skarą - atrodo ENGELHAIM ar Engelman - nepamenu biggrin.gif user posted imageuser posted image
http://images12.fotk...IMG_1827-vi.jpg

Ačiū merginoms, kurios sukurė šią temutę - labai smagus užsiėmimas, be jūsų vargiai tas skarutes pati būčiau atradus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 01 10, 14:25)
dėkui visoms už pagyrimus mano pirmajai skarai. Tačiau aš įdėjau jau ištampytos skaros nuotrauką verysad.gif Netampyta ji atrodė labai subliuškusi, o kai ištampiau, tai ji ir formą ir kitokią išvaizdą įgavo. Na va, nuliūdau truputėlį, kad jums pasirodė, jog mano skara neištampyta verysad.gif  Gal čia tik nuotraukoj taip atrodo g.gif Man ji asmeniškai per didelė (padauginau bemegzdama) Mama juokaudama liepė tą skarą Katunskytei padovanoti.
Dabar sau mezgu echo flower, tikiuosi šita jau be klaidų gausis

hihihi.gif

Katunskytei biggrin.gif
tik su echo flower nepadaugink.kiek motyvu megsi? as is 11 dariau,tai gavosi 2*1 m.laisvai megztas lino siulas gerai tempesi wink.gif

dajne,labai grazuole skara wub.gif thumbup.gif

nepamenu,ar rodziau savo linine laminarija g.gif laminarija
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 16, 10:36)
Dar skarų virusas manęs nepaliko smile.gif
Babuliuko Holden skara smile.gif


iš kokių siūlų mezgei?

svarstau kokią savo babuliukui megzt ar tokio tipo, ar vasarišką g.gif
Atsakyti
ką reiškia pavasarinės banditės schemoje ženklas \? - 2 вместе лицевой протяжкой? 2 sumegztos akys gerąja akimi su patempimu?????
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 12, 00:07)
ką reiškia pavasarinės banditės schemoje ženklas \? - 2 вместе лицевой протяжкой? 2 sumegztos akys gerąja akimi su patempimu?????

Dvi sumegztos taip, kad sumezgimas kryptų į kairę pusę. Aš mezgu: 1 akį perkeliu ant dešinio virbalo, antrą išmezgu gerąja, tada ant jos užneriu neišmegztąją rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2011 01 11, 23:55)
iš kokių siūlų mezgei?

svarstau kokią savo babuliukui megzt ar tokio tipo, ar vasarišką  g.gif

iš rusiškos moheros su kažkuom (nepamenu), ir pavadinimas lyg priaža iz troika kažkaip, kai man rusų kalba ne draugas-tai neatgaminsiu tiksliai. smile.gif bet labai fainūs siūliukai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės. Čia vėl aš, "iš pasalų".
Visada pasižiūriu bigsmile.gif pasidomiu smile.gif pasigėriu Jūsų darbeliais,
nes ir pati mezgu.
dar vienas paprastas patarimas iš asmeninės praktikos.
Nebūtina taip sudetingai pradėti megzti skaros pradžia.
Na duosiu kaip pavyzdį Gail. mezgimo pradžią.
Kraštinėms aš pasirenku 3 (net keturias akis, man patinka, stipresnis kraštas).
Ant virbalo uždedu:
vieno krašto 3 akys + 1 akis (centrinė) + 3 akys kitos pusės kraštinės.
Pamezgu 3-4 eiles ir pradedu megzti raštą nuo viduryje esančios 1 centrinės akies.
Pabaigus megzti skarą, vienoje ir kitoje centrinės akies pusėje esančias po 3 akis (kuriomis buvo megztas kraštas) susiųti nuo apmetimo likusiu siūlo galu.
Labai paprasta....

gal kas pasinaudos, jei tik suprato mano nerišlų paaiškinimą.
Atsakyti
QUOTE(dilailaila @ 2011 01 12, 09:08)
gal kas pasinaudos, jei tik suprato mano nerišlų  paaiškinimą.

suprast tai supratau drinks_cheers.gif o nebūna po to ta pradžia tokia šiek tiek atsikišusi? g.gif
Atsakyti