Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Visos skaros turi tik pusę grožio kol nėra išskalbtos ir gerai ištampytos drinks_cheers.gif
Taip kad nepatingėkit mergaitės ir pačios tuo įsitikinsit 4u.gif
Atsakyti
Shoricel, skara labai, labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Skara gražuolė thumbup.gif
Merginos,patarkit, į ką labiausiai atkreipti dėmesį tampant skarą? g.gif Baigiu savo pirmąją gail, ir dabar jau gąsdinuosi, kad nepertampyčiau doh.gif blush2.gif kaip jūs tai darot?
Atsakyti
QUOTE(Wija @ 2011 01 10, 11:39)
Skara gražuolė  thumbup.gif
Merginos,patarkit, į ką labiausiai atkreipti dėmesį tampant skarą?  g.gif  Baigiu savo pirmąją gail, ir dabar jau gąsdinuosi, kad nepertampyčiau doh.gif  blush2.gif  kaip jūs tai darot?

patiesi išskalbtą ir gerai nuspaustą skarą ant kietesnio pagrindo (aš ėmiau storą dekiuką ir ant jo rankšluostį uždėjau), imi adatėles, ištempi kampuką ir pridaigstai. taip kol visa skara ištampai mirksiukas.gif nieko sudėtingo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 10 sausio 2011 - 11:49
QUOTE(Capricorn @ 2011 01 10, 11:48)
patiesi išskalbtą ir gerai nuspaustą skarą ant kietesnio pagrindo (aš ėmiau storą dekiuką ir ant jo rankšluostį uždėjau), imi adatėles, ištempi kampuką ir pridaigstai. taip kol visa skara ištampai mirksiukas.gif nieko sudėtingo. mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif
Aš kažkaip bijau vieną pusę daugiau ištempti nei kitą, kaip man kelis kart yra buvę su staltiesėlėm unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
na stai... turit dar viena ligoni blush2.gif
siandien pradedu Haruni skara... ziuresim, kaip cia man gausis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wija @ 2011 01 10, 11:55)
Ačiū  4u.gif
Aš kažkaip bijau vieną pusę daugiau ištempti nei kitą, kaip man kelis kart yra buvę su staltiesėlėm  unsure.gif  blush2.gif

Pradėk nuo strateginių taškų-centro ir kampų. Nemoku paaiškint. Viskas gaunasi, jei matysi kad nelygu-padailinsi-gi siūlas tempiasi mirksiukas.gif

QUOTE(asta30a @ 2011 01 10, 11:57)
na stai... turit dar viena ligoni  blush2.gif
siandien pradedu Haruni skara... ziuresim, kaip cia man gausis  rolleyes.gif

Sėkmės startuojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wija @ 2011 01 10, 12:55)
Ačiū  4u.gif
Aš kažkaip bijau vieną pusę daugiau ištempti nei kitą, kaip man kelis kart yra buvę su staltiesėlėm  unsure.gif  blush2.gif


Pirma prisismeik apacia. Bent jau man taip paprasciau, po to issitempi "uodega", o sonai jau savaime issidelioja.

Tiesa, baigiau Gail... Su 11 lapeliu... B ivertino, kaip per didele. doh.gif Ale sutasys sesuo bendrabutyje, ardyt rankos nekyla. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 10, 12:45)
Pirma prisismeik apacia. Bent jau man taip paprasciau, po to issitempi "uodega", o sonai jau savaime issidelioja.

Tiesa, baigiau Gail... Su 11 lapeliu... B ivertino, kaip per didele.  doh.gif Ale sutasys sesuo bendrabutyje, ardyt rankos nekyla.  blush2.gif


Ačiū, bandysiu 4u.gif
Ką reiškia profė - kosminiu greičiu mezgi bigsmile.gif
Ir mano 11, tik siūlai kitokie, bet man ji maža atrodo g.gif Tikiuosi, po ištampymo neatrodys priešingai biggrin.gif
Atsakyti
dėkui visoms už pagyrimus mano pirmajai skarai. Tačiau aš įdėjau jau ištampytos skaros nuotrauką verysad.gif Netampyta ji atrodė labai subliuškusi, o kai ištampiau, tai ji ir formą ir kitokią išvaizdą įgavo. Na va, nuliūdau truputėlį, kad jums pasirodė, jog mano skara neištampyta verysad.gif Gal čia tik nuotraukoj taip atrodo g.gif Man ji asmeniškai per didelė (padauginau bemegzdama) Mama juokaudama liepė tą skarą Katunskytei padovanoti.
Dabar sau mezgu echo flower, tikiuosi šita jau be klaidų gausis
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 01 10, 15:25)
dėkui visoms už pagyrimus mano pirmajai skarai. Tačiau aš įdėjau jau ištampytos skaros nuotrauką verysad.gif Netampyta ji atrodė labai subliuškusi, o kai ištampiau, tai ji ir formą ir kitokią išvaizdą įgavo. Na va, nuliūdau truputėlį, kad jums pasirodė, jog mano skara neištampyta verysad.gif  Gal čia tik nuotraukoj taip atrodo g.gif Man ji asmeniškai per didelė (padauginau bemegzdama) Mama juokaudama liepė tą skarą Katunskytei padovanoti.
Dabar sau mezgu echo flower, tikiuosi šita jau be klaidų gausis


O kodel tu spygliuku neistempei? Reikejo labiau ja istempt.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet kokiu atveju, labai grazi skaryte... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ta proga parodysiu, kaip mano zydryne pries ir po atrode...

user posted image

user posted image

Man tai diena ir naktis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 10, 14:35)
O kodel tu spygliuku neistempei? Reikejo labiau ja istempt.... 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Bet kokiu atveju, labai grazi skaryte... 4u.gif  4u.gif  4u.gif


ne visi siulai islaiko istampyma... manoji is angora2 prismeigta gerai atrode, o nuemus ir dar palaikius sulansktyta dingo danteliai... sad.gif nebent reiketu supurksti su standikliu... g.gif
Atsakyti