Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Banditka gražuolytė wub.gif
Atsakyti
Stai ir foto... Deja kokybes nebus verysad.gif Fotografuota kambaryj... bet progai pasitaikius padarysim fotosesija ir lauke ant sniego cool.gif

user posted image
user posted image

kamputis is arti blush2.gif

user posted image

spalva panasesne pirmose foto ax.gif

Dydis 135/65cm, siulai Smyrna, sunaudojau 63g

Jeigu kam nors butu ateityj aktualu, tai mezgiau 3mm virbalais ir flower fragmenta kartojau 10kartu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 03 gruodžio 2010 - 09:39
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 03, 08:13)
Baigiau savo Echo flower ax.gif

Nors mezgiau ir ne pati maziausia varianta, bet gavosi mazute - 135/65cm rolleyes.gif

Smagiai labai megesi ir visai nesudetinga... jeigu kas nemezge rekomenduoju wub.gif
Dar del siulu norejau pastebejima toki ax.gif Megiau is Smyrnos raudonos spalvos. Tai, kai pradejau skalbt vanduo buvo ryskiai raudonas... Gal kas zinot kaip spalva uzfiksuot? ax.gif  Del skalbimo, tai man negaila, tegul dazo, bet jauciu sudrekus dazys rubus, oda doh.gif

Aaagnex, smagiai atrodo skara thumbup.gif
Dėl dažymo g.gif Visas skaras, kurias mezgiau, o ir kitus pastarojo laiko mezginius skalbiau Dreft (ot reklamos auka doh.gif ). Vanduo spalvinosi nuo bet kurių siūlų blink.gif Bet šlapius džioviau ant šviesaus rankšluosčio - pėdsakų kaip ir nelieka schmoll.gif
O šiaip spalva fiksuojama kaip ir actuotu vandeniu g.gif Atrodo...

QUOTE(angulyte @ 2010 12 03, 08:51)
thumbup.gif  Labai gražus banditas  wub.gif  O kokio dydžio skara gavosi jums? Pas mane jiani mažoka išėjo - mezgiau iš Angora 2 , 3,5 nr.virbaliukais....

Dydis 128 cm x 60 cm ax.gif Čia standartinė, su 4 pagrindinio rašto pakartojimais. Kadangi numatyta, kad bus nešiojama ant kaklo po striuke, dydžio pakanka. Nešiojimui ant pečių būčiau mezgusi su daugiau pakartojimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šilinge - super banditka... wub.gif

Bijojau net ziuret, kad ir sitos neprisireiktu doh.gif

Aciu del pagyrimo ir patarimu...

Skalbiau su perwoll - toki siai dienai turejau vilnai skirta... blush2.gif

Ranksluoscio ir man neapdaze, tai gal nera dar beviltiska g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 03 gruodžio 2010 - 09:46
Šilinge - man visos tavo skaros labai labai wub.gif . Banditka ir pas mane eilėj. Pamačiusi taviškė, prisiminiau, kad raugei kaip tik patinka salotinė spalva rolleyes.gif .

Aagnex - tavoji irgi gražuolė 4u.gif . Šita mane irgi vilioja nuo tada, kai pamačiau Olaivos rausvą (nors man matosi balta rolleyes.gif ) pūkuotukę wub.gif .
Atsakyti
Olaivos rausvoji, kuria as irgi matau balta ir buvo mano ikvepeja imtis butent sitos skaros wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 12 03, 10:01)
Šilinge - man visos tavo skaros labai labai wub.gif . Banditka ir pas mane eilėj. Pamačiusi taviškė, prisiminiau, kad raugei kaip tik patinka salotinė spalva rolleyes.gif .

Aagnex - tavoji irgi gražuolė 4u.gif . Šita mane irgi vilioja nuo tada, kai pamačiau Olaivos rausvą (nors man matosi balta rolleyes.gif ) pūkuotukę wub.gif .



QUOTE(aaagnex @ 2010 12 03, 10:02)
Olaivos rausvoji, kuria as irgi matau balta ir buvo mano ikvepeja imtis butent sitos skaros wub.gif

mano švelniai rožinį pūkutį apkalbat? bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 03, 11:22)
mano švelniai rožinį pūkutį apkalbat? bigsmile.gif

Kokio ji tau dydzio gavosi? kiek kartu kartojai Flower schema? ax.gif
Atsakyti
Olaiva - buciau galva davus pakirst, lotuliukas.gif kad balta, ale isiziurejau-nu yr kazko riozinio blush2.gif
Mergaites vel kiek groziu pavariusios-kaip pavydziu verysad.gif . Reik greiciau apsidirbt suplanuotus, bet ne tokius mielus darbus ir kibt dar 1 skarai i atlapus lotuliukas.gif


jei yra klaipediskiu uzmeskit cia aki
http://www.supermama...;#entry42594036
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 03, 10:25)
Kokio ji tau dydzio gavosi? kiek kartu kartojai Flower schema? ax.gif

9 kartu,o dydis jos neskariskas,labiau kaip aplink kakla skaryte 1,0m*0,45 wink.gif mazute,bet svelnute,siltute ir t.t.t biggrin.gif
pavasari echo flower is lino megsiu,tik gal apacia kaip laminarijos darysiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 03 gruodžio 2010 - 10:40
sveikutes,kokie groziai,kokios spalvos thumbup.gif
manoji bus Aeolin,vakar baigiau,kaip Šilinges skaros spalvyte,sendien tampysiu ,ryt fotosesija
Atsakyti
vėl skarikių užderėjo bigsmile.gif

Šilingė, aaagnex gražu wub.gif
man ir kažkodėl užsifiksavę, kad Olaivos balta flower doh.gif

na, o man tai visiškas fiasko blush2.gif na, net gėda pasisakyt doh.gif puskarei niekiap akių uždėt negalėjau, niekaip nepataikiau siūlo ilgio palikt - du sykius dėjau ir........ blush2.gif reikia pailsėt rolleyes.gif eisiu ką nors gero namams nuveiksiu biggrin.gif
Atsakyti