Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 07, 09:24)
Mergaitės, kas mezgėt Gail. Kiek lapelių dėjot. Žadu pilt iki 12 lapiukų, nu bet išsitempiau - ar nebus per didelė.  g.gif Žinau, kad Amadei per didelių nebūna.  4u.gif O bet tačiau.... g.gif 2 m pločio man per akis... blush2.gif


Va manoji iš 8:
user posted image

Išmatavimai jei gerai pomniu (nes maišosi su kitom skarom) 164*98 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 07 sausio 2011 - 09:30
QUOTE(sigridaU @ 2011 01 06, 18:21)
HELP 4u.gif priminkit kaip uzbaiginejat skaras ? paprastai akis nuleidziat ar kaip?matyt praleidau jei raset blush2.gif


As tai atradau uzbaigima vaseliu. 1 pynute, zemas stulpelis i aki, 1 pynute, zemas stulpelis i kita aki... man taip graziausiai gavosi blush2.gif

QUOTE(mama-gita @ 2011 01 06, 18:25)
2 nuleidi, 1 ismezgi, grazini ant virbalo, ir t.t


g.gif sitas budas man nesigavo gerai unsure.gif vaseliu man asmeniskai daug graziau, geriau tamposi... ax.gif
Atsakyti
o Gail lapukų skaičius nesvarbus užbaigimui? ar turi būt porinis?
Atsakyti
Nesvarbus Žemuogiene:)
Atsakyti
Dėkui Capricorn. 4u.gif
Sakai ne būtinai lyginis? Nu tai 11 lapelių turiu ir užbaiginėsiu. blush2.gif Noriu atiduot, baisiai juoda spalva sunkiai mezgėsi... blush2.gif

Amade, įdomus užbaigimo būdas. Būtinai išbandysiu. aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nedrasute: 07 sausio 2011 - 10:53
QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 07, 10:24)
Mergaitės, kas mezgėt Gail. Kiek lapelių dėjot. Žadu pilt iki 12 lapiukų, nu bet išsitempiau - ar nebus per didelė.  g.gif Žinau, kad Amadei per didelių nebūna.  4u.gif O bet tačiau.... g.gif 2 m pločio man per akis... blush2.gif

mano iš 6 lapukų ir nemaža gavosi 147cm, stuburiuko nepamenu g.gif
juk skaros dydis ne tik nuo lapukų sk. priklauso- juk siūlas, virbalų dydis, mezgimo tamprumas irgi didelės reikšmės turi, man maža skara gavosi Haruni, bet virbalus aš 2-kus pasiėmiau prie plono romos siūliuko ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 07, 10:52)
Dėkui Capricorn. 4u.gif
Sakai ne būtinai lyginis? Nu tai 11 lapelių turiu ir užbaiginėsiu. blush2.gif Noriu atiduot, baisiai juoda spalva sunkiai mezgėsi... blush2.gif

nebūtinas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mezgant Gail kraštą, nereikia dvigubinti kampo,
vidurinioji akis, tai iš jos ir reikia pradėti formuoti patį trikampio smaigaliuką.
na gal ne visai aiškiai aš čia parašiau, bet esmė ta,
kad visuose tarpuose, net ir kur pats skaros smailasis kamputis
kaima mezgasi vienodai - nepadauginkit dvigubai akių.
Papildyta:
Kapricorn įkeltose nuotrauykose kampas suformuotas teisingai,
o Radės - sudvigubintas.
palyginkit nuotraukas, pačios pamatysit...

Atsiprašau už pastebėjimą - tiesiog draugiškas patarimas iš patirties...
Atsakyti
QUOTE(dilailaila @ 2011 01 07, 16:26)
Kapricorn įkeltose nuotrauykose  kampas suformuotas teisingai,
o Radės - sudvigubintas.
palyginkit nuotraukas, pačios pamatysit...

Atsiprašau už  pastebėjimą - tiesiog draugiškas patarimas iš patirties...

liuks pastebėjimas 4u.gif ateinančioms mezgėjoms pravers, juk abi skaros šalia viena kitos ir patarimas geras čia pat mirksiukas.gif
aham pas man gavosi povo uodega ax.gif pastebėjau kai jau išskalbiau ir smaigstyt pradėjau, neardžiau blush2.gif mamai ir poviška labai patiko

ir dar pagalvojau, kad Capricorn mezgė be centrinės akies kaip ir turėtų būt, o aš ėmiau "centrą", tai gal be centrinės automatam gaunasi geras tas kampas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 07 sausio 2011 - 17:10
QUOTE(-Radė @ 2011 01 07, 18:05)
liuks pastebėjimas  4u.gif  ateinančioms mezgėjoms  pravers, juk abi skaros šalia viena kitos ir patarimas geras čia pat  mirksiukas.gif
aham pas man gavosi povo uodega  ax.gif pastebėjau kai jau išskalbiau ir smaigstyt pradėjau, neardžiau  blush2.gif  mamai ir poviška labai patiko

ir dar pagalvojau, kad Capricorn mezgė be centrinės akies kaip ir turėtų būt, o aš ėmiau "centrą", tai gal be centrinės automatam gaunasi geras tas kampas  g.gif


Nea, ką tik išardžiau, laiku pastebėjimą perskaičiau... ax.gif
Atsakyti
Jetaus, kol suvirškinau kas ten kur kitaip lotuliukas.gif
Bet smagu kai pastebi tokius dalykus ir duoda patarimus smile.gif
Manoji išties be centrinės akies drinks_cheers.gif
Atsakyti
Capricorn, dėkui. galvoju kiek čia tų lapų daryt.
ir šiaip. aš mezgu su centrine akim. man lengviau, smagiau. gal sekančią jau varysiu be jos, dar tik antra mano skara, žalia aš smile.gif
Atsakyti