Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Amade @ 2011 01 05, 21:30)
as tai is cia parsisiunciau.  mirksiukas.gif  arba atsiusk el. pasta, persiusiu  cool.gif



laaabai ačiū notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyba @ 2011 01 06, 09:18)
laaabai ačiū  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif


mirksiukas.gif i sveikata - lauksim parodant gatava skara biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
aš dar "virusuoju" biggrin.gif smagu rolleyes.gif

KIRI kraštukas, angora ram - 100g, matmenys 160x80

user posted image


HARUNI -roma, 47 gr, 120x60

user posted image
Atsakyti
Rade-gražu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Kur tiek žalios lapijos radai bigsmile.gif


čia lauke? blink.gif nieko sau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 06 sausio 2011 - 11:44
hihihi.gif ten pas ja lauramedis zalias,dar nenusales
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2011 01 06, 12:19)
Rade-gražu bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif Kur tiek žalios lapijos radai bigsmile.gif
čia lauke? blink.gif nieko sau g.gif

ačiū 4u.gif

kieme čia mirksiukas.gif

sigridaU -10 buvo nenušalo, turbūt nebaisūs šalčiai, užtai gražu, žalia žiemą -vasarą wub.gif
Atsakyti
o pas mane tikriausiai nusalo nes lapai tokie susiraite ,kaip sausi
Atsakyti
QUOTE(tomax @ 2011 01 04, 17:55)
Sveika,

sakyk o rasteli gal butu galima. o schemyte cia kokia yra? Simtas metu nemezgus, bet likau ilgam namie, tai noriu prisimint, todel busiu labai dekinga uz pagalba. O kiek siulu, ar poros matkeliu pakanka?



Čia skara Gail jos raštelis yra antrosios temos pirmame puslapyje,aš mezgiau iš ten.Man gavosi iš vieno matkiuko Angora 2 siuliukų smile.gif
Atsakyti
HELP 4u.gif priminkit kaip uzbaiginejat skaras ? paprastai akis nuleidziat ar kaip?matyt praleidau jei raset blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 01 06, 19:21)
HELP 4u.gif priminkit kaip uzbaiginejat skaras ? paprastai akis nuleidziat ar kaip?matyt praleidau jei raset blush2.gif

2 nuleidi, 1 ismezgi, grazini ant virbalo, ir t.t
Atsakyti
Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas mezgėt Gail. Kiek lapelių dėjot. Žadu pilt iki 12 lapiukų, nu bet išsitempiau - ar nebus per didelė. g.gif Žinau, kad Amadei per didelių nebūna. 4u.gif O bet tačiau.... g.gif 2 m pločio man per akis... blush2.gif
Atsakyti