Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Olaiva @ 2011 01 04, 13:52)
o man visos sitos parodytos taviskes skaros per mirgu margu...per daug i viena skara rastu sudeta ax.gif
paskutine tik patinka,bet labiau kiaura ji nesiziuretu,o tokiai tankiai neturiu tiek kantrybes biggrin.gif
Nedrasutes pukutis grazus bigsmile.gif
o Dew drops wub.gif


man kaip tik tie margumynai grazu biggrin.gif nors siaip nemegztu margumynu, bet skaros grazu tokios doh.gif ir kas svarbiausia - megzt nenuobodu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dajne @ 2011 01 04, 14:00)
QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 04, 10:57)

Tęsiu ir aš savo pažadus.

Olaivos pūkučio užkrėsta pristatau sesutės skarą... blush2.gif

Nedrasute, labai graži skarelė 4u.gif  O kokio ji dydžio ir kokiais siūlais ir virbalais mezgėte? Kaip tik dabar pasirengusi tokią megzti:) Ačiū


Dekui blush2.gif
Plotis 170 cm, stuburas 85 cm. Mezgiau is silk mocherio, man jis kazkaip prie dusios, norisi, kad tarnautu ilgiau ir puostu man brangu zmogu. blush2.gif Virbalai 3.5 nr. Kazkaip didesnius turiu, bet man tysalai gaunasi, o situom numeriu viska is mocherio mezgu. 4u.gif

QUOTE(Olaiva @ 2011 01 04, 14:52)
o man visos sitos parodytos taviskes skaros per mirgu margu...per daug i viena skara rastu sudeta ax.gif
paskutine tik patinka,bet labiau kiaura ji nesiziuretu,o tokiai tankiai neturiu tiek kantrybes biggrin.gif
Nedrasutes pukutis grazus bigsmile.gif
o Dew drops wub.gif

Dekui. Reik dar ismokt nuotraukas kokybiskas, kur lauke ant tvoros padaryt. Tik kad maziukas neleidzia niekur toli nubrist. O daugiabucio kiemas fotosesijai netinkamas. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nedrasute: 04 sausio 2011 - 14:12
[quote=Nedrasute,2011 01 04, 14:11]
[/quote]

Dekui blush2.gif
Plotis 170 cm, stuburas 85 cm. Mezgiau is silk mocherio, man jis kazkaip prie dusios, norisi, kad tarnautu ilgiau ir puostu man brangu zmogu. blush2.gif Virbalai 3.5 nr. Kazkaip didesnius turiu, bet man tysalai gaunasi, o situom numeriu viska is mocherio mezgu. 4u.gif

[/quote]

g.gif tai gal jums todel ir gaunasi mazos tos skaros, kai plonais virbalais is kidmoherio mezgat? rolleyes.gif o as kai paimu savo 5 numerio virbalus... doh.gif bet man kidmoheris ir yra tam, kad daiktas butu plonytis, kiauras ir besvoris...
kai norisi kazko tankesnio, tada imu kita siula ir plonesnius virbalus blush2.gif
Atsakyti
[quote=Nedrasute,2011 01 04, 15:11]
[/quote]

Dekui blush2.gif
Plotis 170 cm, stuburas 85 cm. Mezgiau is silk mocherio, man jis kazkaip prie dusios, norisi, kad tarnautu ilgiau ir puostu man brangu zmogu. blush2.gif Virbalai 3.5 nr. Kazkaip didesnius turiu, bet man tysalai gaunasi, o situom numeriu viska is mocherio mezgu. 4u.gif
Dekui. Reik dar ismokt nuotraukas kokybiskas, kur lauke ant tvoros padaryt. Tik kad maziukas neleidzia niekur toli nubrist. O daugiabucio kiemas fotosesijai netinkamas. doh.gif
[/quote]

Ačiū, Nedrasute. Man iš kidmocherio su 3,5 didesnės 'skylės" gaunasi biggrin.gif , todėl ir klausiau dėl virbalų. Gal dar galit parašyt, kiek siūliuko suėjo blush2.gif ? Ten tų gėlyčių pas jus, berods, 12?
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 01 04, 15:26)
g.gif  tai gal jums todel ir gaunasi mazos tos skaros, kai plonais virbalais is kidmoherio mezgat?  rolleyes.gif  o as kai paimu savo 5 numerio virbalus...  doh.gif  bet man kidmoheris ir yra tam, kad daiktas butu plonytis, kiauras ir besvoris...
kai norisi kazko tankesnio, tada imu kita siula ir plonesnius virbalus  blush2.gif



Nu man uztenka to dydzio, cia ant paltuko, nereik kad apsivyniotudaug kartu...Mano akiai - pats tas. 4u.gif

QUOTE(dajne @ 2011 01 04, 16:24)
Ačiū, Nedrasute. Man iš kidmocherio su 3,5 didesnės 'skylės" gaunasi  biggrin.gif , todėl ir klausiau dėl virbalų. Gal dar galit parašyt, kiek siūliuko suėjo blush2.gif ? Ten tų gėlyčių pas jus, berods, 12?



Suejo plius minus 3 motkeliai. Buvo dar like nuo kriksto suknutes galiukas, tai nezinau tiksliai. blush2.gif
Aha geliuku 12. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nedrasute: 04 sausio 2011 - 15:38
QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 04, 15:33)
Nu man uztenka to dydzio, cia ant paltuko, nereik kad apsivyniotudaug kartu...Mano akiai - pats tas. 4u.gif



aaa, o as ant striukiu-paltuku nenesioju schmoll.gif mano skaru paskirtis apsigaubt darbe, jei vesu. O labiausiai planuoju siltu metu laiku jas naudot. Vasaros vakarais ir panasiai... Tai man reik dideliu, kad isivyniot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 01 04, 17:03)
aaa, o as ant striukiu-paltuku nenesioju  schmoll.gif  mano skaru paskirtis apsigaubt darbe, jei vesu. O labiausiai planuoju siltu metu laiku jas naudot. Vasaros vakarais ir panasiai... Tai man reik dideliu, kad isivyniot  ax.gif


Tai vat, kad mes skirtingai nesiojam. 4u.gif Man i darba dar negreit, tai puosiuos vezima stumdama. blush2.gif O i darbeli is silk mocherio ir nemegzciau - ten reik siltos vilneles.

O vasarai as isivaizduoju Olaivos linines turetu super but. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 04, 16:38)
Tai vat, kad mes skirtingai nesiojam.  4u.gif Man i darba dar negreit, tai puosiuos vezima stumdama.  blush2.gif O i darbeli is silk mocherio ir nemegzciau - ten reik siltos vilneles.

O vasarai as isivaizduoju Olaivos linines turetu super but.  g.gif


o man kimoheris vasaros vakarui pats tas - silta, kiaura... o linas silumos nelabai duoda... g.gif nors linine pas mane irgi kazkur minciu eilej yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 12 02, 11:34)
Sveikinu visa skareliautojas naujuose namuose 4u.gif  group.gif I naujus namus užsuku su antra kalėdine dovana  ax.gif  ax.gif
Megzta Angora2 siuliukais 4nr. virbalais
user posted image
user posted image

Pas mane taip pat dovanų sarašas ne trumpėja o su kiekviena diena tik iligėja ir ilgėja tongue.gif

Sveika,

sakyk o rasteli gal butu galima. o schemyte cia kokia yra? Simtas metu nemezgus, bet likau ilgam namie, tai noriu prisimint, todel busiu labai dekinga uz pagalba. O kiek siulu, ar poros matkeliu pakanka?
Atsakyti
cia visos mezgam ,mezgam, o dar man iskilo klausimas, kaip graziai uzsidelti skara??? savaitgali pakviete i kavine gimtadieni svesti ir norisi graziai ja uzsideti, gal kuri turit pvz ar minciu, kaip ja skara graziai uzsideti
Atsakyti
Sveikutes

labai sužavėjo Dewdrops skarytė, tik kad nerandu aš jos schemų ir aprašymo niekur ax.gif gal galetumėt nuoroda įmesti, kur galėčiau ją rasti? 4u.gif

beje, aš dabar bandau Kallista megzti, bet kažka kažkut supainiojau, trubūt eisu ardyti verysad.gif gal cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyba @ 2011 01 05, 18:45)
Sveikutes

labai sužavėjo Dewdrops skarytė, tik kad nerandu aš jos schemų ir aprašymo niekur  ax.gif  gal galetumėt nuoroda įmesti, kur galėčiau ją rasti?  4u.gif

beje, aš dabar bandau Kallista megzti, bet kažka kažkut supainiojau, trubūt eisu ardyti  verysad.gif  gal  cray.gif


as tai is cia parsisiunciau. mirksiukas.gif arba atsiusk el. pasta, persiusiu cool.gif
Atsakyti