Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(angulyte @ 2011 01 04, 08:30)
Amade - liuks skariukė  wub.gif  thumbup.gif Taip ir norisi pasiimt ir susisupt į ją.  wub.gif


o as ir sedziu susisupus darbe kaip tik didis.gif
ir kas svarbiausia - sita liga vis dar nepalieka doh.gif biggrin.gif pilnas kompas schemu ir nauju minciu cool.gif
Atsakyti
Tęsiu ir aš savo pažadus.

Olaivos pūkučio užkrėsta pristatau sesutės skarą... blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 01 04, 09:57)
Tęsiu ir aš savo pažadus.

Olaivos pūkučio užkrėsta pristatau sesutės skarą... blush2.gif



labai miela wub.gif minkstute tokia atrodo... thumbup.gif
Atsakyti
[quote=zifara,2011 01 04, 07:44]
Taip pat nemigo naktys prie skarų viruso lotuliukas.gif

Papildyta:
[quote=Olaiva,2011 01 03, 20:22]
na ir ilgai mezgasi ta echo flower.kuo tolyn,tuo ilgyn biggrin.gif liko 10 eiluciu ir laminarišką krasteli megsiu.kazin ar siandien g.gif
user posted image
Na nerealus grožis ir spalva thumbup.gif
Gal galite parašyti, kelinto Nr. virbalais iš lino mezgate? Toks plonas atrodo ax.gif
[/quote]
3,5 nr valiniais virbaliukais wink.gif o linas net is 4 giju,storokas toks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 01 03, 21:49)
Sveikos gyvos sokiai.gif
rodausi naujaja skara - Dewdrops, 200x100 cm, siulai Gomitolo 100% Lana vilna


Ir man šis modelis labai gražus, stovi eilėj, kai tik virbalai atsilaisvins, griebsiu ją už ragų biggrin.gif rašto nė kiek nedidinai? Nes ji tokia lyg ir nedidukė turėtų išeiti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2011 01 04, 10:41)
Ir man šis modelis labai gražus, stovi eilėj, kai tik virbalai atsilaisvins, griebsiu ją už ragų biggrin.gif  rašto nė kiek nedidinai? Nes ji tokia lyg ir nedidukė turėtų išeiti? g.gif


rasto nedidinau schmoll.gif kol mezgiau, atrode, kad bus nedidele. Ale kai istampiau doh.gif mezgiau iki burbulu su 2,5 nr, o kiaurarasti su 3,5 nr virbalais...
Dabar tokia pacia mezgu is kidmoherio, tai net planuoju 1 burbulu eile maziau daryt g.gif nes labai jau didele gaunasi unsure.gif nesuprantu, man visos skaros, kiek mezgiau, gaunasi gerokai didesnes nei aprasymuose cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
ar yra kur nors banditkos toks pat aprasymas, kaip kad aeolain? blush2.gif
nesusigaudau, kiek ten pradzioje turi but akiu, ar yra krastines ar is karto pagal schema mezgasi? blush2.gif
Atsakyti
Vat ir aš norėčiau Banditką po Aeolin pamėginti nusimegzti, nes ji mane tuo ir sugundė kad buvo laaaaaaaaaaabai aiškus ir išsamus aprašymas.Kitų imtis nedrįstu, sunkiai įsisavinu naujus dalykus, megstu kai viskas aiškiai ir paprastai surašyta.Jūs mergaitės šaunuolės kad taip greit viską perprantat, man iki jūsų miklumo ir darbštumo taaaaaaaaaaaip toli.Bet nesustoju vietoj, vis ką nors užkrečiančio pagal savo pajėgumus atrandu ir taip judu vis į priekį, į priekį.Ačiūūūū kad esat.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 01 04, 11:03)
man visos skaros, kiek mezgiau, gaunasi gerokai didesnes nei aprasymuose  cool.gif  biggrin.gif


O man atvirkščiai cool.gif . Tas nervuoja. Rodos, ir laisvai stengiuosi megzti, betgi nesinori tinklo doh.gif .
Dabar esu pradėjusi springtime bandit, iš tokių pačių siūlų, kaip Šilingė - salotinės alpakos, na, bet akivaizdu, kad numezgus tiek lapukų, kiek originale - jis bus LABAI maža... Net ūpas dingo megzti (ir šiaip ji man labai nuobodi rolleyes.gif ), nes norint pasiekti norimą rezultatą, tenka plušėti žymiai ilgiau.

O ta Dew drops - gražuolė 4u.gif . Jeigu po banditkos dar kada kokią nors mezgiu, tai gal šitą, ir echo flower. Tiesa, dar japoshka planuose buvo dovanai doh.gif .
Atsakyti
[quote=Nedrasute,2011 01 04, 10:57]
Tęsiu ir aš savo pažadus.

Olaivos pūkučio užkrėsta pristatau sesutės skarą... blush2.gif

Nedrasute, labai graži skarelė 4u.gif O kokio ji dydžio ir kokiais siūlais ir virbalais mezgėte? Kaip tik dabar pasirengusi tokią megzti:) Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2011 01 04, 12:50)
O man atvirkščiai cool.gif . Tas nervuoja. Rodos, ir laisvai stengiuosi megzti, betgi nesinori tinklo doh.gif .
Dabar esu pradėjusi springtime bandit, iš tokių pačių siūlų, kaip Šilingė - salotinės alpakos, na, bet akivaizdu, kad numezgus tiek lapukų, kiek originale - jis bus LABAI maža...  Net ūpas dingo megzti (ir šiaip ji man labai nuobodi rolleyes.gif ), nes norint pasiekti norimą rezultatą, tenka plušėti žymiai ilgiau.

O ta Dew drops - gražuolė 4u.gif .  Jeigu po banditkos dar kada kokią nors mezgiu, tai gal šitą, ir echo flower. Tiesa, dar japoshka planuose buvo dovanai doh.gif .


mano planuose kazkas is tokiu modeliu 4u.gif :

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 01 04, 13:29)
mano planuose kazkas is tokiu modeliu  4u.gif :


o man visos sitos parodytos taviskes skaros per mirgu margu...per daug i viena skara rastu sudeta ax.gif
paskutine tik patinka,bet labiau kiaura ji nesiziuretu,o tokiai tankiai neturiu tiek kantrybes biggrin.gif
Nedrasutes pukutis grazus bigsmile.gif
o Dew drops wub.gif
Atsakyti