Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Olaiva tu kaip visada nepakartojama su savo komentarais
Atsakyti
ruo6iuosi megzti Gail, turiu tokių siūliukų su mohera 50 g 150 m. kaži užteksiu dviejų matkelių?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2011 01 02, 17:22)
ruo6iuosi megzti Gail, turiu tokių siūliukų su mohera 50 g 150 m. kaži užteksiu dviejų matkelių?

Mažoka g.gif Aš savo skarai sumezgiau 420 metrų (100 g) kojininių, ir neypatingai didelė ta skara...
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 01 02, 16:07)
Olaiva tu kaip visada nepakartojama su savo komentarais

biggrin.gif
o tai cia gerai ar blogai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2011 01 02, 17:46)
Mažoka  g.gif  Aš savo skarai sumezgiau 420 metrų (100 g) kojininių, ir neypatingai didelė ta skara...


dėkui, tada nerizikuosiu. aš mezgu kietai, man didesnę reiktų megzt tai iš tiek jaučiu iš viso š... bus. ryt pirksiu kitokių ir daugiau.
Atsakyti
Žemuogiene, kas čia tau dabar užėjo su tuo mezgimu?
Bus tikrai mažai siūlų....ir aš blizginu po šitą temą, bet nesiryžtu dar jos megzti....
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 01 02, 18:57)
biggrin.gif
o tai cia gerai ar blogai? smile.gif

Aisku kad gerai 4u.gif visada tiesiai ir sviesiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 01 02, 18:01)
Žemuogiene, kas čia tau dabar užėjo su tuo mezgimu?
Bus tikrai mažai siūlų....ir aš blizginu po šitą temą, bet nesiryžtu dar jos megzti....


nežinau žinok. tikrai užplaukė. senstu kiba g.gif
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2010 12 28, 19:41)
Sveikutės mezgejėlės 4u.gif  Ar mezgė kas nors šią skarą:
http://knitting-club...zen-leaves.html    ?
Šiandien 5 kartus ardžiau cry.gif  nesigauna man niekaip su lapelių pridėjimu...
Pradedu nuo dviejų. O po to arba vienas prie kito eina  verysad.gif negražu, arba nedidėja.Gal kuri galėtų paaiškinti kaip ten darosi g.gif

suprantu dabar tave,kai pati nuardžiau doh.gif
bandysiu du lapelius iš karto daryt g.gif ,nes mezgant vieną trikampio viršūne tampa pirmosios eilutės.o turi būt pagrindu-ilgąja kraštine.įdomu kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2011 01 02, 20:51)
suprantu dabar tave,kai pati nuardžiau doh.gif
bandysiu du lapelius iš karto daryt g.gif ,nes mezgant vieną trikampio viršūne tampa pirmosios eilutės.o turi būt pagrindu-ilgąja  kraštine.įdomu kas gausis g.gif

Tai va...patarimų čia taip ir nesulaukiau, bet jau mezgu ir matau kad į temą, bus dabar gerai 4u.gif Aš dariau klaidą kur prasideda nauji lapeliai. Iki vidurio reikia pradžioj ir prie centrinės akies pridėti ir iš karto vėl už centrinės ir pabaigoj po užmetimą, tada platėja gerai. (Aš visą 500m buvau numezgusi ir visą išardžiau, dabar jau vėl įpusėjau biggrin.gif )

(http://knitting-club.blogspot.com/2010/04/frozen-leaves-shawl-alternative.html)
man čia geriausia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zifara: 02 sausio 2011 - 20:37
taip taip taip clap.gif iki nemezgi,tai atrodo paprasta,o kai pradedi cool.gif

tik trečią lapelį mezgu,schemoj septyni megzti,kiek jūs planuojat ax.gif

be centrinės žiūriu ne taip gražiai žiūrisi g.gif ,oi kaip nenoriu ardyt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 02 sausio 2011 - 21:27
[quote=siaudukes,2011 01 02, 22:23]
taip taip taip clap.gif iki nemezgi,tai atrodo paprasta,o kai pradedi cool.gif

Kiek megsiu dar nežinau, jau turiu 5 lapelius (nuo vidurio žiūrint), o 500 m siūlų yra. Manau 7 ir pakraštį gal kitokį darysiu blush2.gif
Atsakyti